ALEGERE NAVOMODEL

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

MERITA BANII NAVOMODELUL SKARP S60 ?

DA
11
22%
NU
40
78%
 
Voturi totale: 51

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Multumesc tuturor pt raspunsuri :D

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Alte aventuri cu SKARPUL :D ??

ogararuu
Mesaje: 170
Membru din: Dum Feb 13, 2011 15:14
Puncte: 0
Contact:

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de ogararuu »

data viitoare incearca MK3(Carponizer 2)si o sa fii multumit:
http://navomodele-sonare.ro/navomodele- ... antat.html

ogararuu
Mesaje: 170
Membru din: Dum Feb 13, 2011 15:14
Puncte: 0
Contact:

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de ogararuu »

:lol: toata electronica la skarp costa 250 de lei....(si se schimba in 2 min fara sa desfaceti navomodelul)...astia care faceti navomodele lasati vrajeala

dan19911
Mesaje: 264
Membru din: Dum Ian 27, 2013 0:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de dan19911 »

salut
as vrea sa achizitionez si eu un skarp s60 si te rog daca poti sa imi spui de cand l-ai luat daca ai mai intampinat probleme cu el. ms

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de freespirit »

Daca nu ma-nsel, despre HED, cine l-a folosit, are o parere foarte buna - mai ales ca nu reprezinta concurenta prin prisma pretului, pentru ceilalti producatori - spre deosebire de majoritatea celorlalti producatori, care, se pare, au o urma de invidie, cand vorbesc despre HED!
P.S. Despre navomodelul trimaran Evolution, ce puteti spune? Nu va cer sa comparati, ci, doar o parere, daca e buna, sau nu!? Mai ales daca avand coca, poate ajunge la un pret diferit de pretul de vanzare, daca ti-l asamblezi singur... :wink:
Am un Bumerang, si cred ca este ceva de pastrat, chiar daca foloseste tehnologie mai veche, chiar daca nu este rapid, avand motor cu perii, si acumulatoare Pb-acid, chiar daca este destul greu, insa, ma mai gandesc la inca un navomodel mai rapid, cu motor fara perii, cu acumulatoare Li-po, mai mic, mai usor, care sa se poata incarca si mai repede, eventual, si cu cuve cu basculare inversa, pe dedesubt!
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de freespirit »

ogararuu scrie:data viitoare incearca MK3(Carponizer 2)si o sa fii multumit:
http://navomodele-sonare.ro/navomodele- ... antat.html
Cam tarziu, dar tot raspund, Rocarp, de la Stefan Munteanu, este mult peste Carponizer, Cioli are unul,
Carponizer 2, parca, si are un rahat de radiocomanda, de e clar cum sunt si emitatorul si receptorul, am fost zilele
trecute pe Hermes, la 50-60 m, pierdea semnalul, l-am adus inapoi cu lanseta, mulinand, daca nu aveau ceilalti colegi,
un alt navomodel, eram in pom!
Apropo de radiocomenzi, la colegul mru am vazut una oarecare, necunoscuta, in afata de ....., Turnigy si Graupner, trebuie da cascam bine, ochii, si sa ne cam ferim...
Eu trebuie sa-i schimb acumulatoarele la Bumerangul meu, ca are vreo 10 ani, si nu l-am mai folosit de vreo 6 ani.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”