ALEGERE NAVOMODEL

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

MERITA BANII NAVOMODELUL SKARP S60 ?

DA
11
22%
NU
40
78%
 
Voturi totale: 51

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Salut tuturor de curand am fost pe MV2 si in stanga mea era un domn care planta cu o barcuta si scotea peste dupa peste,dupa acea partida am hotarat sa imi achizitionez un navomodel...
Am azut ca navomodelul Skarp S60 este unul ok calitate/pret....Insa as vrea sa vad si opiniile voastre. M-ar interesa in special opiniile celor care au o astfel de barcuta.

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de Florin Pata »

macara88 scrie:Salut tuturor de curand am fost pe MV2 si in stanga mea era un domn care planta cu o barcuta si scotea peste dupa peste,dupa acea partida am hotarat sa imi achizitionez un navomodel...
Am azut ca navomodelul Skarp S60 este unul ok calitate/pret....Insa as vrea sa vad si opiniile voastre. M-ar interesa in special opiniile celor care au o astfel de barcuta.
Am un var care si-a achizitionat un Skarp S60 nou, si dupa 3 partide a inceput sa intampine probleme cu telecomanda :
- desi apasa de 3,4 ori pe telecomanda pentru eliberarea nadei si a monturii , usita de la cuva nu bascula
- deci se intorcea inapoi cu nada si incurca firul in apa
- deoarece cuva se afla sub barca nu poti vedea daca functioneaza decat cand aduci barca la mal

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Am achizitonat skarpul este OK
Tin sa precizez ca are niste IMBUNATATIRI(DIN FABRICA) BUTONUL DE PRNIRE/OPRIRE ESTE SCHIMBAT !!!!! EL FIIND PROBLEMA MAJORA

MUFELE LA BATERIE SUNT SCHIMBATE ACUM ARE JACKPOTURI ;)

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de norisss »

JACKPÓT [JÉCPOT] s. n. potul cel mare, la jocurile mecanice; (fig.) mare lovitură. (< engl. jack-pot)

sursa: http://dexonline.ro/definitie/jackpot

Avatar utilizator
mircead
Veteran
Mesaje: 3076
Membru din: Dum Dec 12, 2010 15:29
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de mircead »

La mine a mers foarte bine un sezon pana cand undeva pe Benga un mitocan (nu-l pot numi pescar) de pe malul opus se distra comandand barca in acelasi timp cu mine ,mi-a luat aproape 45 de min s-o aduc inapoi si de atunci ceva s-a dereglat ca nu mai merge drept cu toate reglajele posibile.Am dus-o inapoi la garantie ,mi-au zis ca au incercat-o si ca nu are nimic dar eu stiu ca acum merge in zig-zag si o conduc foarte greu la locul dorit ,in special pe vant si valuri.Mie mi-a declansat intotdeauna si nu mi-a incurcat niciodata firul dar datorita defectului pe care o are nu mai pot s-o duc la distante mai mari de 150 de metri ca este foarte greu de controlat.
Mai are un neajuns ,au foarte multi pescari acest tip de navo si frecventa este aceeasi , asa ca daca nu vreti sa patiti ca mine fie il aruncati pe mitocan in apa fie asteptati ca celalalt pescar sa planteze si apoi utilizati dvs navo pentru a evita interferente nedorite.
Fire intinse.
Nu sunt un pescar grozav , dar ma simt grozav pe balta !

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Astept mai mult opinii de la cei care l-au utilizat pt a stii ce ma asteapta :D navomodelul este luat de la AFISH :D

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de Albert »

macara88 scrie:navomodelul este luat de la AFISH :D
15% discount pentru "informatia" asta? :lol: :lol:

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

Albert scrie:
macara88 scrie:navomodelul este luat de la AFISH :D
15% discount pentru "informatia" asta? :lol: :lol:
0% DISCOUNT ......AM DAT ACEASTA INFORMATIE TOCMAI CA SA VAD CE PARERI AVETI DESPRE CEI DE LA AFISH .......

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de Albert »

apoi..ai facut sondaj, l-ai cumparat...e sa mai :)
Parerea mea: sa il folosesti sanatos.

macara88
Mesaje: 367
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:28
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ALEGERE NAVOMODEL

Mesaj de macara88 »

alte opinii ?? :!: :?: :!: :?: :idea:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”