Avertizor SMART CARP BASIC

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

am pus o rigla pe ei si la 10 cm da 6 bipuri,acum nu stiu in comparatie cu altii daca e bine sau nu :?:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

George-Alexandru scrie:am pus o rigla pe ei si la 10 cm da 6 bipuri,acum nu stiu in comparatie cu altii daca e bine sau nu :?:
nu era vorba de asta, era vorba sa verifici cum se schimba distanta in functie de reglajul sensibilitatii. dar neavand reglaj de sensibilitate... eu zic sa mai cauti...
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

da este un dezavantaj lipsa reglajului de sensibilitate,dar macar eram curios plaja asta de 6 bipuri pe 10 cm unde se afla pe reglajul unui senzor cu reglaj pt sensibilitate?
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Vali Vesa »

sa zicem ca e destul de sensibil. dar iti repet (poate devin agasant) ca lipsa controlului de sensibilitate e o lipsa majora.
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

6 bipuri pe 10 cm e ffff putin comparand cu alte alarme la sensibilitate maxima. dar am vazut fel de fel de junghiuri de alarme si toate fac acelasi lucru...totul e cat vrei sa cheltui pe niste alarme, dar sa si faci alegerea corecta. nu prea shtiu ce preturi sunt in tara si nici mare fan fox dar, raport pret calitate fox micron m e inca o varianta viabila... plus ca daca te plictisesti de ei ii mai poti vinde mai departe lucru de care ma indoiesc ca ai sa mai faci cu astia no name ... sper ca ajut

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

postat de 2 ori din greseala..poate sterge un operator??
merci

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Mesaj de George-Alexandru »

Vali Vesa scrie:sa zicem ca e destul de sensibil. dar iti repet (poate devin agasant) ca lipsa controlului de sensibilitate e o lipsa majora.
mai agasanti decat aia din europa pe care ai am de 3 ani nu cred ca sunt :lol: mersi oricum
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”