Carlige owner si sasame

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mihasca_doru
Mesaje: 154
Membru din: Lun Iul 04, 2011 20:35

Carlige owner si sasame

Mesaj de mihasca_doru »

Buna ziua, dragi pescari! Se apropie cu repeziciune sezonul de pescuit la crap si toti ne gandim ce monturi, ce fire, ce carlige, ce momeli etc sa folosim in urmatorul sezon. Mereu am avut o problema in ceea ce peiveste alegerea carligelor. De curand un prieten pescar mi-a recomandat cu multa incredere carligele de la owner si sasame. El spune ca sunt niste carlige senzationale. Voi ce parere aveti despre aceste carlige?
Pescarul contează mai mult pe lăcomia peştelui, decât pe propria-i inteligenţă

ilo
Mesaje: 478
Membru din: Joi Oct 16, 2014 9:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carlige owner si sasame

Mesaj de ilo »

la fel de bine poti incerca si fudo,ieftin si bun :D

Avatar utilizator
mihasca_doru
Mesaje: 154
Membru din: Lun Iul 04, 2011 20:35

Re: Carlige owner si sasame

Mesaj de mihasca_doru »

Din atatia sute de pescari de pe acest forum nu a folosit nici unu carligele astea???
Pescarul contează mai mult pe lăcomia peştelui, decât pe propria-i inteligenţă

okd
Mesaje: 49
Membru din: Joi Aug 31, 2017 16:44
Puncte: 0
Localitate: Targu Mures

Re: Carlige owner si sasame

Mesaj de okd »


Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Carlige owner si sasame

Mesaj de Vladut Mateianu »

mihasca_doru scrie:Buna ziua, dragi pescari! Se apropie cu repeziciune sezonul de pescuit la crap si toti ne gandim ce monturi, ce fire, ce carlige, ce momeli etc sa folosim in urmatorul sezon. Mereu am avut o problema in ceea ce peiveste alegerea carligelor. De curand un prieten pescar mi-a recomandat cu multa incredere carligele de la owner si sasame. El spune ca sunt niste carlige senzationale. Voi ce parere aveti despre aceste carlige?
Ca la orice firme, exista produse bune si produse mai putin bune. Eu am gasit cateva bune la ambele firme. Important este sa le testezi singur, nu este o mare pierdere financiara daca nu iti plac.. :D Gusturile difera.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”