Fox Royale 5 Rod Quiver Combo 13ft + 3 Sleeves

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Andreicocos
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 14, 2017 17:21
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Fox Royale 5 Rod Quiver Combo 13ft + 3 Sleeves

Mesaj de Andreicocos »

Salutare tuturor,

Ce parere aveti despre aceasta husa? Ce imi puteti spune despre ea. As prefera, daca se poate, cateva vorbe/concluzii de la posesori. Am tot rascolit internetul dar nu gasesc mai nimic despre ea. Multumesc anticipat.
Fişiere ataşate
husa_lansete_fox_royale_5-rod_quiver_combo_13ft_210cm.jpg
husa_lansete_fox_royale_5-rod_quiver_combo_13ft_210cm.jpg (39.96 KiB) Vizualizat de 774 ori

razel11
Mesaje: 25
Membru din: Dum Noi 08, 2015 21:59

Re: Fox Royale 5 Rod Quiver Combo 13ft + 3 Sleeves

Mesaj de razel11 »

O am eu ,poti sa duci 5 lansete ,mincioc eventual si o umbrela daca nu devine prea grea ,ca si material e la fel ca si gentile royale.Personal eu nu am ce sa-i reprosez doar faptul ca e destul de voluminoasa daca ai de carat 5 bete ,eu am un portbagaj thule mare in care imi intra betele si cortul asa ca nu ma deranjeaza

Avatar utilizator
Andreicocos
Mesaje: 125
Membru din: Mar Mar 14, 2017 17:21
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: Fox Royale 5 Rod Quiver Combo 13ft + 3 Sleeves

Mesaj de Andreicocos »

razel11 scrie:O am eu ,poti sa duci 5 lansete ,mincioc eventual si o umbrela daca nu devine prea grea ,ca si material e la fel ca si gentile royale.Personal eu nu am ce sa-i reprosez doar faptul ca e destul de voluminoasa daca ai de carat 5 bete ,eu am un portbagaj thule mare in care imi intra betele si cortul asa ca nu ma deranjeaza
Mersi frumos de raspuns, ma intereseaza mai mult calitatea materialului, in special husele individuale, daca sunt captusite sau nu, daca betele de 3,90 stau lejer in husa sau nu, cat spatiu este pt cele cu inel de 50, in mare parte protectia care o ofera betelor.

razel11
Mesaje: 25
Membru din: Dum Noi 08, 2015 21:59

Re: Fox Royale 5 Rod Quiver Combo 13ft + 3 Sleeves

Mesaj de razel11 »

Materialul si fermoarul sunt de calitate ,nu sunt captusite dar eu nu am avut probleme si eu am lansete tot cu inele de 50 ,ai loc suficient si pentru mulinete

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”