LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Încuiat
Avatar utilizator
Normark
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 15, 2015 12:33

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Normark »

Stimati cititori,

Va anuntam pe aceasta cale, ca domnul Florin Pata nu face parte din echipa de consultanti si promotori Normark Sport Romania. Opiniile d-lui Florin Pata, sunt strict opinii personale si nu reflecta in nici un fel punctul de vedere al Normark Sport Romania.

Fir Intins!

Normark Sport Romania

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Scopul meu aici nu este sa ma bag in toate mizeriile dar toate au o limita !

Te-am lasat sa te desfasori si sa inteleaga lumea cine esti cu adevarat !
Minti , jignesti , arunci cu noroi la modul jegos in oricine iti pica in cale !

1) M-ai facut in toate felurile pentru ca as fi Albert !!! Nu sunt !!! Deci minti si jignesti GRATUIT !

2) M-ai acuzat ca sunt un arogant nesimtit si ca umblu in costume in magazine desi nu stiu care e problema ta cum ma imbrac eu ! Ti-am zis magazinele in care merg , nu am mers la costum , nu m-am comportat ca''o scula pe bascula'' , cu exceptia a vreo 2 persoane de la Big Fish nu ma cunoaste lumea , asta insemnand ca nu m-am facut remarcat prin nimic ! Deci minti si jignesti GRATUIT !

3)Ai spus ca umblu prin magazine si ma laud cu ce ii fac eu lui Mitranescu , cum as putea sa discut cu niste oameni pe care nu ii cunosc si mai ales despre tine , deci pica si asta !!! Deci minti si jignesti GRATUIT !

4) M-ai facut in toate felurile pentru ca as fi platit de unii sau altii + cu amenintari ! Deci minti si jignesti GRATUIT !

TOTUL FARA ABSOLUT NICI O DOVADA !!! In stilul tau ca de obicei !!!

5) Ultima mizerie aruncata din nou fara nici o dovada si e ultima data cand mai demonstrez ceva e ca am primit mulinetele gratuit sau cu un discount major pentru promovare !!! Mulinetele si firele sunt cumparate din Germania , atasez factura !!! Pana acum ti-am dovedit absolut totul , dar asta e ultima data cand mai fac asta , nu sa continui tu sa arunci cu mizerii si eu sa stau si sa iti dovedesc tie ceva . Deci minti si jignesti GRATUIT !

Nu e problema , oamenii citesc , altii imi transmit mesaje ca oricum nimeni nu a reusit sa se inteleaga cu tine , ma chinui degeaba indiferent cu cate argumente vin !!! Dar lumea trebuie sa stie cum esti tu cu adevarat !!!

PS - Nu iti face probleme cum supravietuiesc eu , gandeste-te la tine , vad ca te-au ejectat si din Emag , s-or fi saturat si aia de reclamatii !!!

Daca ai avea un absolut minim de bun simt ti-ai cere scuze pentru toate mizeriile aruncate si TOTAL NEADEVARATE !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Vad ca a venit si comunicatul oficial de la Normark ! Clar si cuprinzator !

Iar Normark nu isi permite glume de santier sau ''pamflete'' , sa minta azi si maine sa zica ''am glumit'' , sunt un gigant mondial !!!

Deci QED !!! Mai clar de atat nu se poate !!!

Si cu asta am incheiat subiectul !!!

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Rog administratorii sau moderatorii ca dupa 24 de ore , sa fie stearsa poza cu factura , deoarece contine date personale !!! Multumesc anticipat !!!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 14:19
Rog administratorii sau moderatorii ca dupa 24 de ore , sa fie stearsa poza cu factura , deoarece contine date personale !!! Multumesc anticipat !!!
Stai ma Florine linistit, ca glumesc. Ti-am mai spus. :D
Factura ti-am cerut ca sa vezi unde poti sa faci reduceri de pret, pentru ca tu spuneai ca iti trebuie pfa ca sa faci influencereala. Citeste mai atent ce spun.

Cand te-am facut in toate felurile pentru ca esti Albert? Niciodata ! Ti-am spus ca esti Albert si atat. Ti-am luat pe stanga fumurile alea de pescar in care ma intrebai "ce facem in 68" cand stateai tu cu stufu in chiloti, sau cand imi faceai geografia baltilor, cand tu iti faci poze cu ciortani . Te-am luat pe stanga pentru ca te dai mare cunoscator , cand tu esti zero pescuit. Vorbesti de sonare si ti-ai luat unul acum cateva luni, vorbesti de braconieri, de plase, de curent si imi spui mie cu aere de superioritate cum e cu crapul pe Dunare, exact cum imi spunea prostul ala de Albert cum este cu afacerile si cu brand-urile mari. Pentru asta te-am luat pe stanga, pentru ca esti un manglitor care habar nu are despre pescuit. Vorbesti numai din ce auzi pe internet. Te lasam in pace, ca nu mai iau cu toti astia, dar le spuneai numai in conflicte cu mine, iar eu si muncesc pe aici. Tu nu stiu de ce te zbati cu atata ardoare. :wink:

Sa fie clar, Albert este clona ta. Stiu asta de multa vreme. Pentru asta il injuram personajul si vorbeam cu respect de cel care il manevreaza. Imi era usor sa-i trag la .... si celui din spate, dar stiam ca esti tu.
Am mai spus, voiam doar sa mai stabilesc daca denigrarea pe care mi-o aduceai prin acel personaj era urmare unor stari psihice, sau pentru ca primeai bani de la cineva pentru asta.
Esti Albert, ce o mai lungim atat.

Acum vii cu raspuns de la Normark . Am prea mult caracter sa fac publice discutii private, dar cu acordul tau putem deschide subiectul. Eu zic sa o lasam asa.. Ce vrei sa dovedesti cu mesajul de la cel care considera ca sunt" dusmanul lui de moarte" , asa cum mi-ai spus ca ma considera?

Intrebi magazinele daca il cunosc pe Florin Pata. Alta diversiune de doi lei.
Pai hai sa intrebam la total daca il cunoaste cineva pe Albert ?
Imi este jena, te rog eu sa ma crezi. Si de cei de colo si chiar de rusinea ta.

Ca ai fost numai un laudaros cum clar esti, ca te plictisesti pe acasa si iti place sa te iei de lume pe internet, cum o faci si prin clona Albert, ca ai luat bani sa te iei de mine sau din simpla prietenie pentru cel cu care faci sprituri si ma considera "dusmanul lui de moarte", ... pe mine nu ma mai intereseaza.

Ti-am mai spus. Voiam doar sa ma cunosti si indiferent ce este in capul tau, sa intelegi ca nu este corect ce imi faci.
Eu unul nu sunt suparat pe tine, da da-l in ... mea pe albert ala si nu te mai lua de mine.

P.S. esti pensionar sau somer ?

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

QED !

Poti sa dai orice mesaj privat daca vrei ! Omul a zis ca-l injuri pe el de dimineata pana seara si doar asta faci...vede toata lumea , dusmanul e de la mine am prescurtat eu !
Si ce mai poti sa dai din privat , ca am zis ca voi sa va rezolvati problemele intre voi si sa nu ma mai bagati la mijloc ? Gluma cu Costel ? Nu te dezminti !!!

Am zis eu ca nu ai decenta sa iti ceri scuze !!!

PS - Nu te intereseaza pe tine cum fac eu bani !!! Si de azi inainte iti vezi de ale tale , nu mai comentezi nimic despre lucrurile mele ca nu e treaba ta !!! Nici la tine nu e problema , nu merge...te intorci la rame si vermusti !!!

Avatar utilizator
vioril
Mesaje: 627
Membru din: Vin Aug 06, 2010 13:18
Puncte: 0
Localitate: mihailesti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de vioril »

deci asta chiar este subiect de BREAKING NEWS !!! sau cum se scria pe la Diaconescu - SENZATIONAL - FENOMENAL . parca sunteti copii mici , zau asa .

Piata este libera si este loc pentru toata lumea , iar acum ca unii folosesc diferite mijlocare de promovare mai mult sau mai putin crestine , stiti cum se spune : SCOPUL SCUZA MIJLOACELE .

Fire intinse , daca mai aveti timp si de pescuit :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
catch & release DOAR DACA E CAZUL

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Dan Mitranescu »

Florin Pata scrie:
Lun Iun 15, 2020 17:09
QED !

Poti sa dai orice mesaj privat daca vrei ! Omul a zis ca-l injuri pe el de dimineata pana seara si doar asta faci...vede toata lumea , dusmanul e de la mine am prescurtat eu !
Si ce mai poti sa dai din privat , ca am zis ca voi sa va rezolvati problemele intre voi si sa nu ma mai bagati la mijloc ? Gluma cu Costel ? Nu te dezminti !!!

Am zis eu ca nu ai decenta sa iti ceri scuze !!!

PS - Nu te intereseaza pe tine cum fac eu bani !!! Si de azi inainte iti vezi de ale tale , nu mai comentezi nimic despre lucrurile mele ca nu e treaba ta !!! Nici la tine nu e problema , nu merge...te intorci la rame si vermusti !!!
Ce ai mai Florine ?! Acum esti suparacios ? :D De ce nu te tine treaba asta, daca tot am inceput. :D
"Tic, tac, tic, tac" .... :D

Fii atent. Nu m-a interesat niciodata cum face cineva bani.
Problema este ca atat pe tine cat si pe personajul ala idiot pe care l-ai facut, pe amandoi va intereseaza constant de multa vreme felul in care imi fac eu banii. Asa cum va freaca pe voi grija despre cum vorbesc eu despre munca mea, despre felul in care recomand produsele, despre "cat de mare este firma mea", bespre "chinezarii", de locul in care m-am nascut si unde traiesc, .... de "rama si viermusul meu", ... nu-mi mai spui tu mie ce sa fac si cum sa fac cu voi.
Nu ma intrebi tu ironic cum imi fac lansetele in China de parca altii fac in alta parte, nu imi spui tu cum este cu inginerii si cu materialele la marile brand-uri ca unul ca tine stie si eu aberez, nu-mi spui tu cum se face promovare ca sa fiu brand, ca altfel nu sunt. Pai astea ce sunt mai Florine. In afara de tine si de marioneta aia inventata de tine, nu mai face nimeni treaba asta. :wink:
Numai cacaturi inventate de mintea ta, fara nicio sustinere si toate mai mult sau mai putin atacuri la demnitatea sau munca mea.
Exista varianta sa nu realizezi lucrurile astea, dar cu mare seninatate imi faci rau cu ele. De ce ? Nu trebuie sa-mi pun si eu intrebari? Spriturile tale cu concurenta mea nu sunt suficiente ? Zic si eu. :wink:

P.S. Fii sincer ! Esti pensionar sau somer ? Sa nu-mi spui ca esti intretinut ! :D

P.P.S. Mergi cu mine in toamna la un concurs pe Sarulesti ?

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de pescarusull »

Care-mi dai ma si mie un set de lansete? Ca te laud peste tot. Influencer ma fac.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: LANSETA "PLACUTA" IN DRILL

Mesaj de Florin Pata »

Dan Mitranescu scrie:
Lun Iun 15, 2020 18:40

Ce ai mai Florine ?! Acum esti suparacios ? :D De ce nu te tine treaba asta, daca tot am inceput. :D
"Tic, tac, tic, tac" .... :D

Fii atent. Nu m-a interesat niciodata cum face cineva bani.
Problema este ca atat pe tine cat si pe personajul ala idiot pe care l-ai facut, pe amandoi va intereseaza constant de multa vreme felul in care imi fac eu banii. Asa cum va freaca pe voi grija despre cum vorbesc eu despre munca mea, despre felul in care recomand produsele, despre "cat de mare este firma mea", bespre "chinezarii", de locul in care m-am nascut si unde traiesc, .... de "rama si viermusul meu", ... nu-mi mai spui tu mie ce sa fac si cum sa fac cu voi.
Nu ma intrebi tu ironic cum imi fac lansetele in China de parca altii fac in alta parte, nu imi spui tu cum este cu inginerii si cu materialele la marile brand-uri ca unul ca tine stie si eu aberez, nu-mi spui tu cum se face promovare ca sa fiu brand, ca altfel nu sunt. Pai astea ce sunt mai Florine. In afara de tine si de marioneta aia inventata de tine, nu mai face nimeni treaba asta. :wink:
Numai cacaturi inventate de mintea ta, fara nicio sustinere si toate mai mult sau mai putin atacuri la demnitatea sau munca mea.
Exista varianta sa nu realizezi lucrurile astea, dar cu mare seninatate imi faci rau cu ele. De ce ? Nu trebuie sa-mi pun si eu intrebari? Spriturile tale cu concurenta mea nu sunt suficiente ? Zic si eu. :wink:

P.S. Fii sincer ! Esti pensionar sau somer ? Sa nu-mi spui ca esti intretinut ! :D

P.P.S. Mergi cu mine in toamna la un concurs pe Sarulesti ?
Stau si rad de vreo 2 ore incontinuu !!! Acum am inteles mesajele din trecut de categoria psiho&paranoia , cu gastele si alti termeni aiuristici diversi ! In trecut nu intelegeam mai nimic :lol: :lol: :lol: !!!
Deci de fapt ma injuri in permanenta pe mine deoarece de ani de zile tu crezi ca eu sunt Albert :lol: :lol: :lol: !!!
De fapt...tu cu Albert voiai sa mergi la concurs :lol: :lol: :lol: ???
Stau si ma gandesc la momentul cand vei afla ca habar nu am cine e acest Albert si daca macar atunci vei avea decenta sa iti ceri scuze pentru toate mizeriile aruncate ani de-a randul !
Aici e un forum , daca vine unul sa spuna ca ''a lui e cea mai buna''...sa se astepte la discutii !!!
Daca nu vrei sa raspunda nimeni la postarile tale fa-ti un blog !!!
Si daca faci un exercitiu de inteligenta si separi discutiile mele de ale lui Albert vei avea o revelatie !!!

CHINEZĂRÍE, chinezării, s. f. (Fam.) Obiect (de artă) chinezesc sau migălos lucrat. (DEX) :lol: :lol: :lol:

Ce inseamna spriturile mele cu concurenta , doar eu am baut el nu a baut niciodata alcool ! Vreo 4 intalniri in 5 ani , ultima data acum vreo 2 ani si tu crezi ca vorbim despre tine :lol: :lol: :lol: ???
Trebuie sa fii foarte valoros , ca sa fii intretinut , deci nu e cazul , am de munca garla !!!
Cauta-l pe Albert , de fapt cu el vrei sa mergi :lol: :lol: :lol: !!! Eu oricum dupa parerea ta sunt 0 in pescuit !!!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”