Navomodel Microcat HD pareri

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
catalin1
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Iul 23, 2016 1:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Navomodel Microcat HD pareri

Mesaj de catalin1 »

Sunt pe punctul de a achizitiona acest navomodel si as dori niste informatii de la cei care il folositi.

1. Am vazut ca cele 2 cuve sunt foarte apropiate, aproape lipite. Exista riscul sa se incurce firele intre ele ducand 2 monturi odata?

2. Viteza este cat de cat...sau merge ca melcul? Nu vreau viteza ca la un navomodel cu LiPo da macar sa mearga ca unul cu Pb Acid gen Delfin, Camarad etc.

catalin1
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Iul 23, 2016 1:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Navomodel Microcat HD pareri

Mesaj de catalin1 »

Nimeni?

incognito_fdg
Mesaje: 382
Membru din: Lun Noi 14, 2016 10:49
Puncte: 0
Localitate: Sector 6, Bucuresti

Navomodel Microcat HD pareri

Mesaj de incognito_fdg »

Am primul model de la ei sunt foarte bune dar daca se lasa in ploaie sau umezeala una din ele telecomanda sau barcuța e deranj ,mare! Trebuie sa o trimiți in uk la.raparat sau astepti dupa baieți pricepuți!! Ca sa ti faci o idee merg pe pompe Rule si costa 45 lire una !! Deci vb cu Cristi Broasca el le vinde prin Claumar si poate obtii un pret de producator la ceva autohton sau iti face pe coca englezeasca !!

Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

catalin1
Mesaje: 70
Membru din: Sâm Iul 23, 2016 1:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Navomodel Microcat HD pareri

Mesaj de catalin1 »

incognito_fdg scrie:Am primul model de la ei sunt foarte bune dar daca se lasa in ploaie sau umezeala una din ele telecomanda sau barcuța e deranj ,mare! Trebuie sa o trimiți in uk la.raparat sau astepti dupa baieți pricepuți!! Ca sa ti faci o idee merg pe pompe Rule si costa 45 lire una !! Deci vb cu Cristi Broasca el le vinde prin Claumar si poate obtii un pret de producator la ceva autohton sau iti face pe coca englezeasca !!

Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk
Din cate am citit pe net modelele mai vechi au avut probleme. Microcat HD e ultimul model facut de ei si nu mai e cu pompe. Se pot planta cumva 2 lansete odata sau se incurca firele intre ele fiind atat de apropiate cuvele? Ms de info.

incognito_fdg
Mesaje: 382
Membru din: Lun Noi 14, 2016 10:49
Puncte: 0
Localitate: Sector 6, Bucuresti

Navomodel Microcat HD pareri

Mesaj de incognito_fdg »

Nu se incurca nici un fir!!

Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”