Pam Pam!

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Pam Pam!

Mesaj de osc1or »

Ungureanu Bogdan scrie:Duminica sunt pe balta, jur!.. fara gluma, pana marti-cu rulota
Poa' sa ninga cat o vrea si sa inghete...
Unde mergi pe balta cu rulota? Poate ma bag si eu.
Sper ca nu pe teiu... ca eu nu pot sa bag rulota acolo nici in iulie....

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Carpatic Club
Mesaje: 654
Membru din: Joi Noi 10, 2011 17:58
Puncte: 0
Localitate: Suceava
Contact:

Re: Pam Pam!

Mesaj de Carpatic Club »

Radu Vasilescu scrie:
PallBogdan scrie:
Radu Vasilescu scrie:Ar merge cu asa ceva? :)
L-ai bagat in boala! :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Stai asa, ca pana una, alta, am intrat eu in boala. :) Chiar azi am facut o comanda la domnii.
Sper sa fie o greseala remediabila, dar am comandat un tambur de aluminiu de la mv spools si am avut surpriza sa gasesc unul de teflon ( mai ieftin si mai greu) in pachet.
Asteptam raspuns la mail sa vedem care e pozitia lor.
In Romania produsele lor sunt livrate cu posta romana, iar pe colet nu s-a obosit nimeni sa treaca nr. de tel. al destinatarului.

Radu Vasilescu
Mesaje: 122
Membru din: Mie Mai 25, 2016 15:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pam Pam!

Mesaj de Radu Vasilescu »

Sper sa fie o greseala remediabila, dar am comandat un tambur de aluminiu de la mv spools si am avut surpriza sa gasesc unul de teflon ( mai ieftin si mai greu) in pachet.
Asteptam raspuns la mail sa vedem care e pozitia lor.
In Romania produsele lor sunt livrate cu posta romana, iar pe colet nu s-a obosit nimeni sa treaca nr. de tel. al destinatarului.[/quote]
Au! Stiti pentru ce mulineta am comandat... :)
Eu am comandat unul de teflon si cateva protectii elastice pentru tambur, comanda mica, special sa vad cum functioneaza o eventuala relatie cu ei. Daca e tamburul acela greu, n-am facut nici o smecherie, dar macar nu pierd cine stie ce. Initial i-am intrebat intr-un mail diverse (caracteristic, greutati, etc), dar... n-am primit raspuns. Mda...
Lansetele sunt ok? Eu sunt foarte incantat de mulineta. :)

Avatar utilizator
Carpatic Club
Mesaje: 654
Membru din: Joi Noi 10, 2011 17:58
Puncte: 0
Localitate: Suceava
Contact:

Re: Pam Pam!

Mesaj de Carpatic Club »

Radu Vasilescu scrie: Lansetele sunt ok? Eu sunt foarte incantat de mulineta. :)
Totul in regula cu lansetele. Asteptam sa se duca zapada, sa le scoatem la casting. :)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”