shimano tx5

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

alex0613
Mesaje: 66
Membru din: Mar Iun 23, 2015 7:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

shimano tx5

Mesaj de alex0613 »

va salut ! o intrebare.. am achizitionat un set de tx5 eu pescuind cu velocity mi se par inelele cu un singur picior ca si au schimbat pozitia la lanseta care am facut cateva aruncari pe camp.. la
o lansare am simtit ca a tinut ceva iar cand am ajuns acasa era o mica diferenta nu fff mare dar atat de sensibile sa fie inele dupa tx5 ce probleme ati mai intampinat la tx5

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: shimano tx5

Mesaj de Alin Galbenu »

Nu sunt sensibile inelele cu prindere simpla. Totusi, imi e greu sa inteleg ce-ai scris acolo. Incearca sa scrii mai clar, si in romana daca se poate :)
Imagine

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: shimano tx5

Mesaj de robyvan »

Alin Galbenu scrie:Nu sunt sensibile inelele cu prindere simpla. Totusi, imi e greu sa inteleg ce-ai scris acolo. Incearca sa scrii mai clar, si in romana daca se poate :)
Ca omul nu s-a exprimat ok este clar. Dar TU, ca moderator, e ok sa fi nesimtit si mistocar? :wink:
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: shimano tx5

Mesaj de gabi1 »

Bulă îi spune mamei sale:
- Mamă, îmi scrii şi mie scrisoarea de Crăciun ?
Mama:
- Păi, măi Bulă, de ce mă pui să-ţi scriu mereu scrisoarea?
Bulă:
- Păi, mamă, dacă vede Moşul ce am scris, iar îmi aduce o carte de gramatică!... :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
crapmikaze
Mesaje: 208
Membru din: Joi Oct 10, 2013 16:03
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: shimano tx5

Mesaj de crapmikaze »

robyvan scrie:
Alin Galbenu scrie:Nu sunt sensibile inelele cu prindere simpla. Totusi, imi e greu sa inteleg ce-ai scris acolo. Incearca sa scrii mai clar, si in romana daca se poate :)
Ca omul nu s-a exprimat ok este clar. Dar TU, ca moderator, e ok sa fi nesimtit si mistocar? :wink:
E Zeu, nu moderator.

alex0613
Mesaje: 66
Membru din: Mar Iun 23, 2015 7:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: shimano tx5

Mesaj de alex0613 »

eu zic ca am scris fff clar ...am fost la aruncari si pur si simplu mi se par inelele ca si au schimbat pozitia .... si am intrebat de sensibilitatea inelelor si diverse probleme la tx5... data viitoare o sa pun special pt tine si punctuatia ca sa poti intelege probabil dasta nu ai inteles!!!

alex0613
Mesaje: 66
Membru din: Mar Iun 23, 2015 7:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: shimano tx5

Mesaj de alex0613 »

va salut ! o intrebare.. am achizitionat un set de tx5 ..eu pescuind cu velocity mi se par inelele cu un singur picior ca si au schimbat pozitia, dupa cateva aruncari pe camp..la o lansare am simtit ca a tinut ceva iar cand am ajuns acasa era o mica diferenta nu fff mare dar atat de sensibile sa fie inele dupa tx5 ce probleme ati mai intampinat la tx5

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: shimano tx5

Mesaj de Alexandru Mihai »

alex0613 scrie:eu zic ca am scris fff clar ...am fost la aruncari si pur si simplu mi se par inelele ca si au schimbat pozitia .... si am intrebat de sensibilitatea inelelor si diverse probleme la tx5... data viitoare o sa pun special pt tine si punctuatia ca sa poti intelege probabil dasta nu ai inteles!!!
d-asta!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: shimano tx5

Mesaj de Alexandru Mihai »

alex0613 scrie:va salut ! o intrebare.. am achizitionat un set de tx5 ..eu pescuind cu velocity mi se par inelele cu un singur picior ca si au schimbat pozitia, dupa cateva aruncari pe camp..la o lansare am simtit ca a tinut ceva iar cand am ajuns acasa era o mica diferenta nu fff mare, dar atat de sensibile sa fie inele dupa tx5 ?
ce probleme ati mai intampinat la tx5 ?
,

?
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: shimano tx5

Mesaj de robyvan »

Alt ZEU. :lol: :lol: :lol:
Gramatician si lingvist.
slowly we rot- by Obituary

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”