CALIFICARI C.M. BELGIA 2005 - Desfasurare si rezultate

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

Ok, cum vreti voi, vad ca adevarul inearva asa ca inchid discutia (din partea mea cel putin) nu de alta dar nu e de mine sa fiu prea vulgar si cred ca sa exagerat destul. Cer scuse la pangica daca am contribuat si eu sa injosim nivelul de forum acest si aurez la toti fir intins.
Merg si eu la pescuit septmana aceasta, macar se schimba lucrurile.
Ps. Andrei apropo uitasem, nu vin la cupa cupelor pentru mai multe motive: una dintre ele este ca find ca sunteti bagati si voi acolo (apropo cat echipe senzor ai inscris?) nu vreau sa fiu confundat cu un "contribuabil" pentru fondul din belgia. Al doila rand fratele meu, exista si cine merge in vacanta la mare (si acolo se poate pescui sa stii..), si eu sunt unul din acesti. Si in sfarsit (din gresala) daca cineva vrea sa ma umfla ochi stiti unde sa ma gasiti. Vorbesc din invidia si toata lumea poate observa? Lumea poate observa ce vrea, pana la urma sunt un om care zice ce gandeste fara a linge...nimeni, ca nu am nevoie...Numai bine
@vladut: tai tresit de la alcolemie? Era si cazul, mam facut grije cand am vazut ca intarzii sa ajuti pe suriora ta. Ce zici? mam facut mai multi dusmani? Inseamna ca sunt invidiat, si... care sunt ceilalti? :shock: :lol: Numai bine si tie si la ceilalti "dusmani".
CU RESPECT ADRIANO :wink:
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@adriano(a)
la cupa cupelor o sa inscriem (firesc, as putea spune) trei echipe!
romania 1, 2 si 3. adica ECHIPA NATIONALA (ridica-te in picioare!)
de comentariile tale de proasta factura ca tu nu participi la nu stiu ce concurs pentru ca sa nu devii contribuabil, m-am saturat!
asta e textul tau de cand te-ai apucat de competitii pe la noi prin tara!
tot timpul ai fost pacalit, ai fost luat de prost, ti-a fost scarba!
evident, mai putin la darvari, unde ai castigat. acolo a fost totul corect!
eu niciodata nu am facut comentarii la concursurile unde am pierdut! am felicitat castigatorii si m-am carat acasa sa reflectez unde am gresit, nu unde am fost furat sau pacalit...
asta e, toata lumea stie ca sunteti neam de tzatze...
The One Team

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

mda... ce gura frate.... acuma jedeca un popor intreg...cum am deja zis pentru mine discutia este inchisa, nu vreau sa ma injosesc mai mult de atat ca nu e de mine. Numai bine si fir intins tuturor.
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
musaro adriano
Mesaje: 154
Membru din: Lun Ian 10, 2005 21:14
Puncte: 0
Localitate: torino/ploiesti

Mesaj de musaro adriano »

ps. apropo, cand am scris eram in...piciore :lol: :lol: !!!
RESPECT, Musaro Adriano

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

ziarul "libertatea" joi 14 iulie 2005
titlu: O MINCIUNA LA 43 DE SECUNDE
subtitlu: Cercetarile demonstreaza ca italienii sunt un popor de mincinosi veritabili: spun anual 1,4 miliarde de neadevaruri - adica o minciuna la 43 de secunde - si multi recunosc ca mint in medie de cinci ori pe zi, transmite TG com, in pagina electronica.

va invit sa cititi articolul, este foarte interesant. veti vedea si motivele pentru care mint italienii atat de tare.

ps adriano, acum plec la tancabesti. ne vedem acolo!
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”