Concurs de casting

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

Cum facem Cocoselule, ca la Tancabesti te-am batut cu lansetele tale false !?!
Mai ai curaj sa te pui cu mine ?
Eu zic mai bine sa ma provoci la altceva....
ADRIAN BURADA - SI ...AJUNGE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

confirm!
am fost de fata la tancabesti, atunci cand adrian betivu' (sacalul) a aruncat mai departe decat cornelius!
prin urmare nu stiu de ce firma NASH a recurs la manevra cu aruncarile inexistente ale lui DAVE JONES si la un certificat emis de SeaAngler Magazine Casting Club, cand noi am putea emite un certificat perfect autentic care sa confirme ca Adi Burada a aruncat peste 140 de metri, sub privirile inmarmurite ale asistentei (din care facea parte si Cocosele, Cocoselule, trala , tra la tralalala....)
The One Team

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Ar fi un incep de lista :

1. Vladut Mateianu
2. Silviu
3. Adi B

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

adi b.
nu-i frumos sa te iei de mine...ti-am usurat calea catre internet si acum dai in mine?
cat despre aruncarea la distanta cu '' falsurile'' de la Nash las-o mai moale...ai avut impresia ca ai aruncat mai mult decat ceilalti...
ca tot va cacati pe voi,tu,andrei si pavlovici cum ca aceste lansete nu sunt adevarate,te astept la o intrecere ,eu cu Nash-ul,tu cu orice lanseta de 3,9m si actiune pana in 5 lb....aruncam cu 100,120,si 150 grame cate 5 aruncari ptr. fiecare greutate si vedem cum stam...miza o stabilesti tu !

andrei v.

vezi ca nu da bine sa faci antireclama la produsele pe care tu le vinzi in cadrul magazinului Senzor...lumea o sa inteleaga dupa aceea ca toate produsele au ''certificate'' inexistente ...

va pup...
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

tata eu te sustin cu Nashurile astea ca am vazut ce pot . Mi le dai si mie la concursul de aruncari de la Darvari ? Daca o rup iti platesc alta adusa in Romania si cu asta basta.Se pare ca trebuie sa vina fiecare cu sculele de acasa si eu cu ale mele nu ma pot bate cu lansete dedicate pentru casting. Daca nu castig la loto pina atunci , poate vorbim ?! Daca se suceste dl. Oana si dam iarasi toti cu aceeasi lanseta , atunci nu mai e nevoie .

Avatar utilizator
CORNEL IACOB
Mesaje: 182
Membru din: Lun Ian 10, 2005 18:16

Mesaj de CORNEL IACOB »

Val

desigur tata,iti dau si tie o lanseta...oricum nu ai nici-o sansa in fata lui Adi B.,spaima pescarilor de vis-a-vis... :lol:
CORNEL ''ACQUA'' IACOB
SENZOR CARP TEAM
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cu modestie imi joc si eu o carte Cornele - sa maninc si eu o paine mai alba si sa aiba copii cu ce se plimba pe Snagov . Multumesc pentru asistenta tehnica ! M-am gindit eu ca nu o sa ma lasi la greaua incercare . Mersi !

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

Cornele, tin sa te anunt ca s-a profitat de trupul meu firav si au postat pe
contul meu cu gindurile si cuvintele lor.Daca citesti mai atent vei observa cine este inculpatul(aka PALA DE VINT & CO.).
Daca vrei amanunte suna-ma si vei afla adevarul despre "violatori" :lol:
ADRIAN BURADA - SI ...AJUNGE

burada adrian
Mesaje: 65
Membru din: Vin Ian 28, 2005 15:44
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de burada adrian »

:lol: :cry: :lol: ma-ti enervat .Cind vrei tu si Val o facem .Voi cu Nash sau
ce vreti voi iar eu cu OZANA de2.40 :lol: :lol:
ADRIAN BURADA - SI ...AJUNGE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

@cocos acqua
nu fac nici o antireclama, nu incerca cu mine la fel cum ai facut-o cu pavlovici!
sunt mandru sa vand lansete nash xtreme pursuit in magazinul senzor!
asta pentru ca voi elibera un certificat ADEVARAT de omologare, in care voi scrie ca adi burada a aruncat in fata mea peste 140 de metri!
mint cu ceva?
tu cat ai aruncat?
te pup 4 ever
The One Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”