Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Sep 16, 2019 10:07
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Marian Rădulea +parteneri ---- confirmat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Vali Rizea + parteneri ---- avans
11.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
12.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
13.Carpbait George Szantho ---- integral
14.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
15..MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
16.Maty +parteneri ---- integral
17.Craptor Nelu Onija --- integral
18.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
19.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
20.Marincel Alin-----avans
21.
LISTA DE INTENTIE
1.Jac 1 Liviu+Vali
2.Jac 2 Mircea +Andrei
3.Albu Daniel+Tiu Vlad
4.Dumitrescu Daniel
5.Albu Cornel+ partener
6.Bebereche Stefan +Florin
7.Ilie Costel + parteneri
8.Costache Vlad +Marian+George
LOCURI LIBERE 1 doar avansul asigura un loc in concurs.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Sep 16, 2019 14:45
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Marian Rădulea +parteneri ---- confirmat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Vali Rizea + parteneri ---- avans
11.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
12.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
13.Carpbait George Szantho ---- integral
14.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
15..MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
16.Maty +parteneri ---- integral
17.Craptor Nelu Onija --- integral
18.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
19.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
20.Marincel Alin-----avans
21.Rezervat 10 zile
LISTA DE INTENTIE
1.Jac 1 Liviu+Vali
2.Jac 2 Mircea +Andrei
3.Albu Daniel+Tiu Vlad
4.Dumitrescu Daniel
5.Albu Cornel+ partener
6.Bebereche Stefan +Florin
7.Ilie Costel + parteneri
8.Costache Vlad +Marian+George
LOCURI LIBERE 1 doar avansul asigura un loc in concurs.
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Sep 23, 2019 14:40
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Marian Rădulea +parteneri ---- confirmat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Vali Rizea + parteneri ---- avans
11.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
12.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
13.Carpbait George Szantho ---- integral
14.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
15..MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
16.Maty +parteneri ---- integral
17.Craptor Nelu Onija --- integral
18.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
19.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
20.Marincel Alin-----avans
21.Hoinarii balților+Amur fish,George Pricop+Bebiță----avans
Lista este închisa!
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Sep 23, 2019 18:08
Program competitie : VINERI 18.10.2019 ora 09,00, întalnire pe Balta Cenusaru, 09,30 prima extragere (ordinea in care suntem înscrisi ) dupa care va fii extragerea standurilor de pescuit, cine nu poate ajunge la ora stabilita in locul lui va extrage arbitru principal (nea Mircea ). Ora 09,30-12:00 timp pt.campare pe stand pregatiri pentru pescuit . ( NU avem voie sa aruncam nimic în apa lansete, nada etc) ora 12:00 START concurs. Duminica 20.10.2019 ora 12:00 final concurs . ( daca cineva se afla în dril la ora 12:00 ESTE OBLIGAT SA ANUNTE VECINI CA SE AFLA IN DRIL altfel pestele nu se puncteaza. Va urez fir întins!
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Sâm Sep 28, 2019 16:03
UN LOC LIBER LA ACEST CONCURS relatii la tel.0722982571 oprea Dorel
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Lun Sep 30, 2019 15:31
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Hoinarii Balților Filip + parteneri---achitat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
11.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
12.Carpbait George Szantho ---- integral
13.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
14.MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
15.Maty +parteneri ---- integral
16.Craptor Nelu Onija --- integral
17.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
18.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
19.Marincel Alin-----avans
20.Hoinarii balților+Amur fish,George Pricop+Bebiță----avans
21 LIBER
Badea1989
Mesaje: 327 Membru din: Dum Feb 14, 2016 18:12
Puncte: 0 Localitate: Ploiesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Badea1989 » Lun Sep 30, 2019 20:22
Din motive personale echipa 17 nu poate participa la acest concurs. Vand loc la acest concurs. 0724-342-075. Mircea samoileacu
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mar Oct 01, 2019 19:06
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Hoinarii Balților Filip + parteneri---achitat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
11.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
12.Carpbait George Szantho ---- integral
13.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
14.MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
15.Maty +parteneri ---- integral
16.Craptor Nelu Onija --- integral
17.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
18.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
19.Marincel Alin-----avans
20.Hoinarii balților+Amur fish,George Pricop+Bebiță----avans
21 Rezervat
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Joi Oct 03, 2019 5:53
LISTĂ PARTICIPANTI
1.Alexa Adrian +parteneri ---- avans
2.VLH Vali+Liviu ---- integral
3.Carpbait Bucătaru+ parteneri ---- avans
4.Carpbait Toni+Fredi ---- avans
5.Alex Sautner +parteneri ---- avans
6.Hoinarii Balților Filip + parteneri---achitat
7.Robi Guran +parteneri ---- avans
8.M.G.Carp Marius Badea ---- avans
9.Grecu Florin +parteneri ---- confirmat
10.Minea Ciprian +parteneri ---- avans
11.X-Trem Baits.Marian Constantin---integral
12.Carpbait George Szantho ---- integral
13.Tudoroiu Iulian (Taxi) ---- integral
14.MG Carp Mihai Preduș +Neacșu ----avans
15.Maty +parteneri ---- integral
16.Craptor Nelu Onija --- integral
17.Badea Radu+Mircea Samoilescu---avans
18.Mircea Daniel+Alexa Cornel----integral
19.Marincel Alin-----avans
20.Hoinarii balților+Amur fish,George Pricop+Bebiță----avans
21 Catalin Manea+parteneri---integral
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Joi Oct 03, 2019 5:54
Program competitie : VINERI 18.10.2019 ora 09,00, întalnire pe Balta Cenusaru, 09,30 prima extragere (ordinea in care suntem înscrisi ) dupa care va fii extragerea standurilor de pescuit, cine nu poate ajunge la ora stabilita in locul lui va extrage arbitru principal (nea Mircea ). Ora 09,30-12:00 timp pt.campare pe stand pregatiri pentru pescuit . ( NU avem voie sa aruncam nimic în apa lansete, nada etc) ora 12:00 START concurs. Duminica 20.10.2019 ora 12:00 final concurs . ( daca cineva se afla în dril la ora 12:00 ESTE OBLIGAT SA ANUNTE VECINI CA SE AFLA IN DRIL altfel pestele nu se puncteaza. Va urez fir întins!