CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Încuiat
maty
Mesaje: 581
Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de maty »

Mai fac precizarea că,intre standurile de pescuit,erau standuri neutre asa,cum au fost stabilite.
Spre exemplu : standul 15,intre mine si Draguloiu,standul 17 intre Draguloiu si Nitu, standuri unde nu era voie sa se pescuiască, conform hotărârii luata înainte de începerea concursului.
Se stabilise de comun acord, eliminare.
Asadar despre ce vorbim ?
Despre respect ? Sau .... Alegei dv cuvântului.
ajutorul vine de sus.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de gabi1 »

Şmecheria ieftină,tocmai asta e problema noastră, a Românilor. Ne-am născut cu ideea, undeva adânc în subconștient, că suntem geniali, iar fiecare dintre noi e " puțin mai genial " - licență poetică proprie - decât vecinul de palier. Asta duce la nerespectarea și contestarea valorilor.....și la opinii de genul " numai eu am dreptate / cea ce nu cunosc nu există / nu sunt arogant dar ești tu foarte prost..."
Ne uităm la același lucru și avem interpretări diferite. :oops: :oops:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

DaFishMan
Mesaje: 70
Membru din: Mar Apr 08, 2014 22:22
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de DaFishMan »

vedeti voi copii mosului, d-aia e bine sa va vedeti de pescuitul vostru de placere, ca sa n-aveti de-a face cu exemplare gen petre iulian, dan draguloiu, gabi zotic si marea majoritate a pescarilor de concurs care va prezentati pentru "placerea pescuitului si emotiile competitiei", hahaha, ma bufneste grav rasul!!!
toti va prezentati pentru bani si publicitate si trisati cat puteti, cat mai la limita regulamentului... daca sunteti prinsi faceti pe prostii (sau mai faceti si gargara ca in cazul de fata), daca nu, davai tovarasi...
daca vine careva si-mi zice ca un pescar de concurs greseste directia la 3 lansete de sare inca 1 stand, e ok, cred ca ceata era amestecata cu 3 sticle de votca :)

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de Alexandru Mihai »

DaFishMan scrie:vedeti voi copii mosului, d-aia e bine sa va vedeti de pescuitul vostru de placere, ca sa n-aveti de-a face cu exemplare gen petre iulian, dan draguloiu, gabi zotic si marea majoritate a pescarilor de concurs care va prezentati pentru "placerea pescuitului si emotiile competitiei", hahaha, ma bufneste grav rasul!!!
toti va prezentati pentru bani si publicitate si trisati cat puteti, cat mai la limita regulamentului... daca sunteti prinsi faceti pe prostii (sau mai faceti si gargara ca in cazul de fata), daca nu, davai tovarasi...
daca vine careva si-mi zice ca un pescar de concurs greseste directia la 3 lansete de sare inca 1 stand, e ok, cred ca ceata era amestecata cu 3 sticle de votca :)

Pai nu a zis nimeni ca nu au făcut...dar prea ii stigmatizați !!!
Au spus clar ca își asuma ceea ce au făcut !!!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

claudiupascu
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 14, 2009 22:55

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de claudiupascu »

GabiZ scrie:Imi cer scuze lui nea Dan, nea Mircea si celorlalti concurenti pentru cele intamplate! Nu are rost sa vin cu explicatii, motive sau scuze de ce sa intamplat...si nici nu vreau sa intru in polemica daca este sau nu prea dura sanctiunea...S-a intamplat si imi asum in totalitate acest lucru...
O partida placuta in continuare si fire intinse!!!
Max
Daca dupa aceasta postare nu se mai scria nimic oare nu era mai bine si acum incidentul era ca si uitat?

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: CUPA GLACIALA HERMES-PERIS EDITIA 2 13-15.11.2017

Mesaj de Alexandru Mihai »

Hai ca inchid topicul si gata! Il dam uitarii!
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”