Crapmania.ro • Vezi subiect - Cupa Litoral- Editia a VIII-a- 26-29 Iulie 2018 -Lacul Corbu

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro
 
Acum este Joi Sep 20, 2018 2:12 am

Ora este UTC + 2 [ DST ]


King Fish Dan Mitranescu


Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
MesajScris: Mie Iun 27, 2018 11:13 am 
Neconectat
CS SENZOR

Membru din: Joi Aug 11, 2016 7:24 am
Mesaje: 96
Senzor - Gabi Zotic + parteneri achitat avans

_________________
CS SENZOR


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iun 28, 2018 8:31 am 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Lista participanti:

1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
14. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
15. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
16. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
17. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
18. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
19. Fratii Alexandru - rezervat

Lista de intentie:

Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri
Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Fredy Albu, Ionita Romeo
Alex plus Guy
Trastikovo Lake Team Bulgaria
RB BAITS

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iun 28, 2018 5:36 pm 
Neconectat

Membru din: Mar Oct 18, 2016 5:08 pm
Mesaje: 16
Localitate: Bucuresti
Ioan Pirlog + parteneri

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iun 28, 2018 8:51 pm 
Neconectat
CS SENZOR

Membru din: Vin Iul 22, 2016 8:55 pm
Mesaje: 26
Senzor- Voicu Dragos

_________________
CS SENZOR

WWW.SNZ.RO


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Sâm Iun 30, 2018 9:02 am 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Lista participanti:

1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
14. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
15. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
16. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
17. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
18. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
19. Fratii Alexandru - rezervat
20. Fredy Albu + Ionita Romeo - rezervat

Lista de intentie:

Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri
Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Alex plus Guy
Trastikovo Lake Team Bulgaria
RB BAITS
Senzor- Voicu Dragos
Ioan Pirlog + parteneri

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Dum Iul 01, 2018 12:35 pm 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Lista participanti:

1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Bucovina Carp Club
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Anton Ciprian Alex + Gui
14. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
15. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
16. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
17. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
18. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
19. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
20. Fratii Alexandru - rezervat
21. Fredy Albu + Ionita Romeo - rezervat

Lista de intentie:

Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri
Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Trastikovo Lake Team Bulgaria
RB BAITS
Senzor- Voicu Dragos
Ioan Pirlog + parteneri

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iul 02, 2018 8:41 am 
Neconectat

Membru din: Mar Oct 15, 2013 8:27 am
Mesaje: 67
Localitate: IASI
Bucovina Carp Club se transforma in Iasi Carp Team- Zamfir Cristian, Iliescu Gabriel+


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iul 02, 2018 11:38 am 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Stimati participanti, am primit o intrebare din partea unei echipe, inscrise in acest concurs, daca se poate adauga un runner cu drepturi limitate/depline!

Eu va intreb pe voi: Sunteti de acord cu modificarea numarului de participanti la max. 4?

Doar daca toate echipele sunt de acord, atunci facem aceasta modificare. Ma gandeam la o suma de 100 ron pentru acest membru suplimentar al echipei, bani care se adauga integral la premii, iar pentru runner, in caz de castig al echipei lui, nu primeste cupa, doar diploma! Astept parerile voastre!

Va multumesc!

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iul 02, 2018 1:13 pm 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Lista participanti:

1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Iasi Carp Team - Zamfir Cristian, Iliescu Gabriel+
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Anton Ciprian Alex + Gui
14. Enjoy Fishing - Harabagiu Octavian + Catalin Anghel + Paun Bogdan
15. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu - rezervat
16. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
17. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
18. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
19. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
20. Fratii Alexandru - rezervat
21. Fredy Albu + Ionita Romeo - rezervat
22. Kineto Carp Team - Suiceanu Marius + Deaconu Claudiu + Marcel Alin - rezervat
23. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat

Lista de intentie:

Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri
Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Trastikovo Lake Team Bulgaria
RB BAITS
Senzor- Voicu Dragos
Ioan Pirlog + parteneri

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iul 02, 2018 10:42 pm 
Neconectat
Partener Crapmania.ro
Avatar utilizator

Membru din: Mie Dec 28, 2011 12:24 am
Mesaje: 775
Localitate: Constanta
Lista participanti:

1. Iulian Talmaciu + Cosmin Laiuc
2. Mitricoaie Gabriel + Dorobantu Mihai
3. MAGIC CARP - DRAGAN GIONI - ARESTIDE CATI
4. Mihai Caplescu + Bogdan Vlad + partener
5. CS APS - Florin Dinu + parteneri
6. Carp United - Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Florian Chiran
7. Iasi Carp Team - Zamfir Cristian, Iliescu Gabriel+
8. CS Tomis Carp- Cosmin Sava + parteneri
9. Vlad Rusnacenco + parteneri
10. The One Team - Cristi Mitroi + Gabi Subtirica + Dan Serban
11. Sergiu C. + parteneri
12. Senzor - Gabi Zotic + partener
13. Anton Ciprian Alex + Gui
14. Enjoy Fishing - Harabagiu Octavian + Catalin Anghel + Paun Bogdan
15. Green Lake 1 - Claudiu Prioroc + Liviu Cimpureanu
16. Alexe Cosmin + parteneri - rezervat
17. Fratii Gui - Sebastian Gui, Emilian Gui, Ladarescu Nicolae - rezervat
18. Mitricoaie Mihai + Cristian Cretu - rezervat
19. Energy - rezervat
20. Fratii Alexandru - rezervat
21. Fredy Albu + Ionita Romeo - rezervat
22. Kineto Carp Team - Suiceanu Marian + Deaconu Claudiu + Marincel Alin - rezervat
23. CS Tomis Carp - Bogdan Soare + Nevin Emurla - rezervat
24. Mirel Steflea + parteneri - rezervat
25. Balea Theodor, Razvan Gabriel Marius - rezervat

Lista de intentie:

Iancu Florin + parteneri
Cristian Paun+parteneri
Iulian Ionut + parteneri
Green Lake 2
Paraschiv Georgian Robert
Trastikovo Lake Team Bulgaria
RB BAITS
Senzor- Voicu Dragos
Ioan Pirlog + parteneri

Pentru moment lista este inchisa! Revin cu informatii dupa ce confirm toate echipele cu status rezervat!

_________________
Cupa pescarului sportiv la crap~Enduro- Editia a V-a~13-15 Iulie 2018-Lacul Corbu
Cupa Litoral - Editia a VIII-a - 26 - 29 Iulie 2018 - Lacul Corbu
Cupa pescarului sportiv la crap - Enduro - Editia a VI-a - 7 - 9 Septembrie 2018 - Lacul Corbu


Sus
 Profil  
 
WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul


   

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Template made by DEVPPL/ThatBigForum
Translation/Traducere: phpBB România
SEO MOD Installed by Ivan Petre Paul