1. Paul Tanasescu + Negoita Alexandru + Tanasescu Emil
2. Green Marine: Petrescu Ionut + Dan Ionut + Pantelimon Cosmin
3. Lighting Carp: Veniciuc Cipriam + Varciu Ionut + Toanca Aurelian
4. Carpatic Fishing Club 1: Tudor Juravle + Vlad Bendescu + Tudor Ene
5. Tomis Carp: Nitu Teodor + Olteanu Ionut + Ivanoschi Alexandru
6. Greenlake: Liviu Cimpureanu + parteneri
7. Club Crap Corbu CCC-echipa 1
8. Club Crap Corbu CCC-echipa 2
9. Club Crap Corbu CCC-echipa 3
10. Nafornita Razvan + Talmaciu Iulian + Cosmin Laiuc
11. Claumar: Claudiu Popa + Bogdan Lazopulu + Viorel Argeseanu
12. Carp Zone + Carp United: Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Mitu Daniel
13. The One echipa 1
14. The One echipa 2
15. The One echipa 3
16. Catalin Ureche + Boicu Ionut + Felix Roman
17. Carpmaniacs
18. Valeriu Martoiu + parteneri
19. Carp Zone + Carp United 2: Stefan Babita + Durdoi Damian
20. Old Spirit Pelicanul: Andrei Gheorghe + Vlad Rusnacenco + Edward Grigore
21. Samoilescu Mircea + Marian Constantin
1. Paul Tanasescu + Negoita Alexandru + Tanasescu Emil
2. Green Marine: Petrescu Ionut + Dan Ionut + Pantelimon Cosmin
3. Lighting Carp: Veniciuc Cipriam + Varciu Ionut + Toanca Aurelian
4. Carpatic Fishing Club 1: Tudor Juravle + Vlad Bendescu + Tudor Ene
5. Tomis Carp: Nitu Teodor + Olteanu Ionut + Ivanoschi Alexandru
6. Greenlake: Liviu Cimpureanu + parteneri
7. Club Crap Corbu CCC-echipa 1
8. Club Crap Corbu CCC-echipa 2
9. Club Crap Corbu CCC-echipa 3
10. Nafornita Razvan + Talmaciu Iulian + Cosmin Laiuc
11. Claumar: Claudiu Popa + Bogdan Lazopulu + Viorel Argeseanu
12. Carp Zone + Carp United: Bogdan Dragan + Mihai Pripon + Mitu Daniel
13. The One echipa 1
14. The One echipa 2
15. The One echipa 3
16. Catalin Ureche + Boicu Ionut + Felix Roman
17. Carpmaniacs
18. Valeriu Martoiu + parteneri
19. Carp Zone + Carp United 2: Stefan Babita + Durdoi Damian
20. Old Spirit Pelicanul: Andrei Gheorghe + Vlad Rusnacenco + Edward Grigore
21. Samoilescu Mircea + Marian Constantin
22. Marinescu Razvan + Milasevitz Marius
23. Club Tomis Carp: Vasilescu Mircea + Levent Murat + Urziceanu Cosmin
8.00 am: Intalnirea participantilor la Balon - la intrarea in comuna Corbu, pe stanga – pentru prezenta si achitarea restului de plata;
9.00 am: Trageri la sorti;
10.00 am: Deplasarea pe sector;
12.00 pm: Semnalul de incepere a concursului.
Duminica, 12 Mai 2019:
12.00 pm: Incheierea concursului;
13.30 pm: Festivitatea de premiere - Balon - la intrarea in comuna Corbu, pe stanga.