Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu-achitat avans 10.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat integral 8.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1-achitat avans 9.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri-achitat avans 12.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri-achitat avans 11
12.DNA Carp Team-achitat avans 19.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian-achitat avans 20.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team-achitat avans 13.
20.Marele Pescar.
21.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan.
22.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-achitat avans 18.
23.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian-achitat integral 7.
24.Crapist.ro-Marian Burcus+Marian Mirea+Stefan Munteanu-achitat integral 14.
25.X-Treme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Manoiu Elvis-achitat avans 15.
26.Black Fish-Ivan Florin Bradut-achitat avans 16.
27.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea-achitat avans 17.
28.Demi Carp-achitat avans 21.
CONCURSUL SE TINE CU MAXIM 24 DE ECHIPE!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu-achitat avans 10.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat integral 8.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1-achitat avans 9.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri-achitat avans 12.
10.Gabi Zotic+parteneri.
11.Teianu Doru+parteneri-achitat avans 11
12.DNA Carp Team-achitat avans 19.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian-achitat avans 20.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team-achitat avans 13.
20.Marele Pescar.
21.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan.
22.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-achitat avans 18.
23.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian-achitat integral 7.
24.Crapist.ro-Marian Burcus+Marian Mirea+Stefan Munteanu-achitat integral 14.
25.X-Treme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Manoiu Elvis-achitat avans 15.
26.Black Fish-Ivan Florin Bradut-achitat avans 16.
27.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea-achitat avans 17.
28.Demi Carp-achitat avans 21.
CONCURSUL SE TINE CU MAXIM 24 DE ECHIPE!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu-achitat avans 10.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat integral 8.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1-achitat avans 9.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri-achitat avans 12.
10.Gabi Zotic-achitat integral 11.
12.DNA Carp Team-achitat avans 19.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian-achitat avans 20.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team-achitat avans 13.
20.Marele Pescar.
21.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan.
22.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-achitat avans 18.
23.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian-achitat integral 7.
24.Crapist.ro-Marian Burcus+Marian Mirea+Stefan Munteanu-achitat integral 14.
25.X-Treme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Manoiu Elvis-achitat avans 15.
26.Black Fish-Ivan Florin Bradut-achitat avans 16.
27.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea-achitat avans 17.
28.Demi Carp-achitat avans 21.
CONCURSUL SE TINE CU MAXIM 24 DE ECHIPE!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.Radu Androne+parteneri-achitat avans 1.
2.Muntenia Carp Team-achitat avans 2.
3.Nicu Constantinescu+parteneri-achitat avans 3.
4.Tata Nitu-achitat avans 10.
5.Green Lake-Draguloiu Danut+parteneri-achitat integral 8.
6.Caloean Relu+parteneri.
7.CPK 1-achitat avans 9.
8.Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
9.Abbara Carp Team-Catalin Groparu+parteneri-achitat avans 12.
10.Gabi Zotic-achitat integral 11.
12.DNA Carp Team-achitat avans 19.
13.Energy Brasov 1-achitat integral 6.
14.Energy Brasov 2.
15.CCC Corbu.
16.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian-achitat avans 20.
17.Paul Tanasescu+parteneri-achitat avans 4.
18.Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
19.Wild Carp Team-achitat avans 13.
20.Marele Pescar.
21.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan.
22.Aquaventura Carp Team-Mocanu Raul-achitat avans 18.
23.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian-achitat integral 7.
24.Crapist.ro-Marian Burcus+Marian Mirea+Stefan Munteanu-achitat integral 14.
25.X-Treme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Manoiu Elvis-achitat avans 15.
26.Black Fish-Ivan Florin Bradut-achitat avans 16.
27.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea-achitat avans 17.
28.Demi Carp-achitat avans 21.
CONCURSUL SE TINE CU MAXIM 24 DE ECHIPE!
-
cristian zamfir
- Mesaje: 43
- Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:25
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de cristian zamfir »
Pozitia 21 achitat avans cu o.p. nr. 1707241154130021
Echipa completa : Zamfir Cristian, Rachieru Bogdan, Talpa Stefan.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
2 locuri libere!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
Belluci Carp Team-Laurentiu Comaruni+Mari Piticu+Madalin Darla-achitat avans.
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
LISTA PARTICIPANTI:
1.Radu Androne+parteneri.
2.Muntenia Carp Team-Alex Istrate+parteneri.
3.Nicu Constantinescu+parteneri.
4.Paul Tanasescu.
5.Energy Brasov.
6.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian.
7.Green Lake-Draguloiu Danut.
8.Tata Nitu.
9.Gbai Zotic.
10.Abbara Carp Team.
11.Wild Crap Team.
12.Crapist.ro-Marian Bucus+Marian Mirea+Stefan Munteanu.
13.X-TReme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Maniu Elvis.
14.Black Fish-Ivan Florin Bradut.
15.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea.
16.Aquaventura Carp Team.
17.DNA Carp Team.
18.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian.
19.Demi Carp
20.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan+Talpa Stefan.
21.Belluci Carp Team-Laurentiu Comaruni+Mari Piticu+Madalin Darla.
LISTA INTENTIE:
Caloean Relu+parteneri.
CPK 1
Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
Energy Brasov 2.
Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
Marele Pescar.
Cei care m-au rugat sa le pastrez locul din lista de intentie, ii rog sa achite cat mai repede avansul!multumesc!
-
addicted
- Mesaje: 813
- Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de addicted »
Radu androne nicu cioara ....vlad mocanu !
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
LISTA PARTICIPANTI:
1.Radu Androne+Nicu Cioara+Vlad Mocanu.
2.Muntenia Carp Team-Alex Istrate+parteneri.
3.Nicu Constantinescu+parteneri.
4.Paul Tanasescu.
5.Energy Brasov.
6.Dudi Bait Iasi-Zamfir Cristian+Iliescu Gabriel+Bainea Cristian.
7.Green Lake-Draguloiu Danut.
8.Tata Nitu.
9.Gabi Zotic.
10.Ionut Voicu+Florin Masu.
11.Wild Crap Team.
12.Crapist.ro-Marian Bucus+Marian Mirea+Stefan Munteanu.
13.X-TReme Baits-Gabriel Raducanu+Ionut Nuta+Maniu Elvis.
14.Black Fish-Ivan Florin Bradut.
15.Fair Play Fishing-Razvan Ingeaua+George Bozian+Marian Florea.
16.Aquaventura Carp Team.
17.DNA Carp Team.
18.Ionut Stefan+Dumitru Laurentiu+Stan Ciprian.
19.Demi Carp
20.Zamfir Cristian+Rachieru Bogdan+Talpa Stefan.
21.Belluci Carp Team-Laurentiu Comaruni+Mari Piticu+Madalin Darla.
LISTA INTENTIE:
Caloean Relu+parteneri.
CPK 1
Green Lake 2-Biro Lucian+Pricop Florin.
Energy Brasov 2.
Winner Carp Team-Bassula Roberto+Dragos Grivei+partener.
Marele Pescar.
Cei care m-au rugat sa le pastrez locul din lista de intentie, ii rog sa achite cat mai repede avansul!multumesc!