Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

aurelpizzaru
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 04, 2015 18:50
Puncte: 0
Localitate: focsani

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de aurelpizzaru »

Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc

Avatar utilizator
jugarucristian
CS SENZOR
Mesaje: 1216
Membru din: Vin Feb 15, 2013 10:18
Puncte: 0
Localitate: Corbeanca
Contact:

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de jugarucristian »

Dan Mateianu scrie:Felicitari tuturor participantilor, castigatorilor, organizatorilor si lui George Iorga pentru fotografiile frumoase pe care le face la fiecare concurs!
Felicitari in mod deosebit echipei Senzor de pe C8 pentru dubla captura. Tinerii pescari sunt debutanti in concursurile de crap, iar rezultatul este unul exceptional!
Felicitari si echipei Senzor de pe sectorul A, condusa de Cristian Jugaru!
Multumim pentru felicitari!
Multumim Vladut Mateianu pentru bile!
Felicitari echipei Senzor de pe standul C8, pentru cele 2 capturi de 19+!
Felicitari tuturor participantilor!
Felicitari organizatorilor!
Felicitari si celor care au ramas la premiere!
C.S SENZOR TEAM

Avatar utilizator
jugarucristian
CS SENZOR
Mesaje: 1216
Membru din: Vin Feb 15, 2013 10:18
Puncte: 0
Localitate: Corbeanca
Contact:

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de jugarucristian »

aurelpizzaru scrie:Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc
Este un prieten pe C18 la pescuit de ieri si l-am rugat sa se duca sa se uite pe acolom, poate o gaseste.
A spus ca s-a uitat peste tot, prin toti boschetii, nu a gasit-o.
A spus ca a cautat pana dupa C25, poate cine stie, dar nimic...
C.S SENZOR TEAM

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de George Szantho »

aurelpizzaru scrie:Felicitari castigaturitorilor.am si eu o rugaminte am uitat si noi la standul c24 cobra pe masina si mai mult ca sigur a cazut cand am plecat sau cand am urcat panta de la c23.daca este cineva care a gasito si vrea sa dea ďovada de fair play ca intre colegi.poate sa ma contacteze la tel0745490878.multumesc
Întreabă la administrație poate au găsit o cei de la paza sau de la servicii.

Trimis de pe al meu X3_Soul_Lite folosind Tapatalk

aurelpizzaru
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 04, 2015 18:50
Puncte: 0
Localitate: focsani

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de aurelpizzaru »

Ok multumesc la toata lumea.eu oricum la max 1 ora am sunat arbitri si mi-au spus ca se uita dar au zis ca nu au gasit nimic.singuri care mai erau dupa ce am plecat noi si cu razvan dupa c 23 a fost baieti dupa c 25.acm asta este s-a dus dar ma gandeam ca poate a gasito cineva si vrea sa fie fair play ca intre colegi.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de yuuhuu »

yuuhuu scrie:O alta problema care trebuie discutata si neaparat trecuta in regulament de catre organizatori, scoaterea pestelui cu intrare in apa ! Bun, la tragere s a specificat ai voie pana la genunchi daca nu rosu si ai voie pana la inceperea competitiei sa iti cureti standul !!! Asa sau nu asa a fost specificat la tragere ?Rog organizatorii sa dea dovada de fair play si sa trateze toate echipele la fel. Intrat in apa e intrat in apa ... CLAR !!! Astept cu nerabdare raspunsuri din partea organizatorilor/particilantilor !!!

Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de ZABELEA »

Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor.Multumim administratiei Corbu si sponsorilor Big Fish si Adrian Zarguzon.
Ne cerem scuze pentru neplacerile create de arbitri,, cu siguranta la anul nu se va repeta.Era perfect daca ma contactati pe mine sau pe Bogdan duminica cand s-a intamplat.
Va multumim pentru intelegere.Invatam cu fiecare editie care trece si ne pregatim mai bine pentru anul urmator.
Referitor la cobra am vorbit personal cu baietii de pe C25 si nu au gasit-o.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de yuuhuu »

yuuhuu scrie:O alta problema care trebuie discutata si neaparat trecuta in regulament de catre organizatori, scoaterea pestelui cu intrare in apa ! Bun, la tragere s a specificat ai voie pana la genunchi daca nu rosu si ai voie pana la inceperea competitiei sa iti cureti standul !!! Asa sau nu asa a fost specificat la tragere ?Rog organizatorii sa dea dovada de fair play si sa trateze toate echipele la fel. Intrat in apa e intrat in apa ... CLAR !!! Astept cu nerabdare raspunsuri din partea organizatorilor/particilantilor !!!

Cu stima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
???

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de ZABELEA »

Au fost doua echipe care au intrat in apa, B14 si B21.
B14-a intrat in apa si au scos pestele, au fost sanctionati cu cartonas galben si eliberarea pestelui in cauza.
B21 au trecut cu lanseta prin apa si au scos pestele de pe mal in standul vecin cu acordul lor, au fost sanctionati cu cartonas galben pentru intrat in apa.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

Petcu 79
Mesaje: 141
Membru din: Dum Sep 23, 2012 22:37
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Carp United Masters - Corbu, 26-29.04.2018

Mesaj de Petcu 79 »

Mihai Pripon , tu cu gura ta ai spus ca dacă se intra in apa peste genuchi, Cartonaș roșu adică eliminare ....
Dar sau schimbat regulile in timpul jocului ,ceea ce nu e ok !!!
Acest concurs este prea frumos ,dar aceste combinații îl fac urat credema..
Și pe sector C sa intrat in apa !!!
Asta da nota ca ce sa vorbit la tragerea la sorți , nu a avut nici o valoare și pe viitor se va întâmpla la fel , dacă eliminau fi concurs pe primul care a intrat in apa nu cred ca mai intra cineva ...
Sper ca nu am deranjat pe cineva și nu am nimic cu nimeni ..
Seara buna

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”