Desfasurare balta Cenusaru 1 - Cupa Carpbait editia A-III-A 15-18 August

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare balta Cenusaru 1 - Cupa Carpbait editia A-III-A 15-18 August

Mesaj de Vladut Mateianu »

Si restul echipelor din C ce sanse au in fata lui C20? Toate adunate depasesc cantitatea prinsa de C20 ! Sa fim seriosi. Este stand de B. Iar B13 este de C. Asa trebuia jucat. Poate va tine cont Edy de aceasta propunere, ideea este sa fie cat mai egale sectoarele !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: Desfasurare balta Cenusaru 1 - Cupa Carpbait editia A-III-A 15-18 August

Mesaj de George Szantho »

Vladut Mateianu scrie:Si restul echipelor din C ce sanse au in fata lui C20? Toate adunate depasesc cantitatea prinsa de C20 ! Sa fim seriosi. Este stand de B. Iar B13 este de C. Asa trebuia jucat. Poate va tine cont Edy de aceasta propunere, ideea este sa fie cat mai egale sectoarele !
Vladut eu pe b 13 m am calificat în finala având cea mai mare cantitate de pe b si a treia de pe balta. Conteaza mult si cine pescuieste acolo. Omul sfințește locul stii ce zic!?!

Trimis de pe al meu SM-A530F folosind Tapatalk


Vadean Mihai
Mesaje: 2
Membru din: Mar Noi 20, 2018 14:07

Re: Desfasurare balta Cenusaru 1 - Cupa Carpbait editia A-III-A 15-18 August

Mesaj de Vadean Mihai »

Hai mai terminați cu certurile nu este frumos și eu am fost nervos dar mi-a trecut , toți vrem să câștigăm dar uneori nu ne iese așa cu ne dorim .. Să ne vedem sănătoși asta este cel mai important lucru . Salutări și fire întinse 🍾

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”