DESFASURARE CUPA LTC PRODUCTION Editia II 20-23 IUNIE HERMES

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
LTC-PRODUCTION
Mesaje: 393
Membru din: Lun Iun 13, 2016 10:07

Re: DESFASURARE CUPA LTC PRODUCTION Editia II 20-23 IUNIE HE

Mesaj de LTC-PRODUCTION »

CLASAMENT FINAL

LOCUL 1: Multicarp - Kocz Eugen, Kocz Eduard (C22)
LOCUL 2: S2 Carp Team - Scheuleac Sorin, Badiu Stelian (B11)
LOCUL 3: Team Carp Codlea - Sava George, Acsinte Raul, Potcoava Andrei
CAPTURA ZILEI 1: Aquaventura - Raul Mocanu, Bita Ionut, Ivanica Alexandru (B4)
CAPTURA ZILEI 2: Stefan Minculescu, Cantemir Nicolae, Dacian Vanc (A8)
CAPTURA COMPETITIEI: Stefan Minculescu, Cantemir Nicolae, Dacian Vanc (A8)
CEA MAI MARE CANTITATE DIN CONCURS:Tata Nitu, Popa Gabriel, Tanase Tudor (B10)
Fişiere ataşate
crapmania PROVIZORIU 7.jpg
crapmania PROVIZORIU 7.jpg (256.48 KiB) Vizualizat de 743 ori
DAM GREUTATE SI ELEGANTA PESCUITULUI!!!
www.LTC-Production.ro

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE CUPA LTC PRODUCTION Editia II 20-23 IUNIE HE

Mesaj de Marian Constantin »

Felicitări castigatorilor și participanților
Felicitari organizatorului și administrației baltii

Îmi cer scuze ca nu am putut ramane la festivitatea de premiere pt ca particip la un alt concurs ..


sa ne vedem cu bine la următoarea ediție
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
LTC-PRODUCTION
Mesaje: 393
Membru din: Lun Iun 13, 2016 10:07

Re: DESFASURARE CUPA LTC PRODUCTION Editia II 20-23 IUNIE HE

Mesaj de LTC-PRODUCTION »

Cupa LTC Production Editia 2 a ajuns la final!
Un concurs desfasurat in perioada 20-23 Iunie pe carpodromul Hermes Peris si care a adunat la start 22 de echipe impartite in trei sectoare!
Inca de la tragerea la sorti se anunta un concurs echilibrat, cu echipe valoroase distribuite de tragerea la sorti in fiecare dintre cele trei sectore! Primul cantar a fost dupa 8 ore de concurs si nu anunta "lupta stransa" ce urma!
Prima noapte a fost una racoroasa in care echipele, la lumina laternelor de cap, au muncit din greu sa aduca pestii pe „paturile de nada”! Incepand cu ziua doi....au inceput sa apara capturile de peste 10kg si cateva standuri din sectoarele B si C punctau de la ora la ora in clasamentul de calitate, acolo, unde media celor 5 pesti respectiv 3 pesti, crestea de la 8kg la 10kg si spre finalul concursului la 12kg si 14kg.
Caldura din timpul zilelor si noptile racoroase cu un grad ridicat de umiditate, a pus la grea incercare rezistenta participantilor si capacitatea acestora de a mentine concentrarea la maxim!
Chiar daca nu am participat, emotiile traite de pescari le-am trait si eu la intensitate maxima si am incercat sa le surprind prin intermediul filmarilor live!
Alaturi de mine l-am avut pe Dragos Grivei, un fotograf de exceptie, care, cu ajutorul obiectivul aparatului de fotografiat a surprins momentele cheie si unice ale concursului.....cantarele.....cand toti sperau ca pestii prinsi ii va urca in clasamentul general pe unul dintre primele 3 locuri precum si concentrarea si efortul participantilor, adrenalina drill-urilor si nu in ultimul rand momentele amuzante si unice! Ii multumesc personal pentru tot ceea ce a facut si ma inclin respectuos in fata dumnealui!
In calitate de sponsori, i-am avut pe cei de la Newmarkt care ne-a racorit pe tot parcursul concursului, cu o cantitate impresionanta de bere! Pe aceasta cale le multumim pentru sustinere!
Tot in calitate de sponsori i-am avut alaturi si pe Tata NITU, The ONE, Craptor, EpicBaits si WLC Carp carora le multumim pentru sustinere!
Multumesc echipei care a stat pe standul 14 (Popa Marius Gelu, Ivan Lucian, Rosca Adi) pentru ospitalitate, prietenie si momentele amuzante, vesele din timpul concursului!
La multi ani sanatosi baiatului tau Marius......are un tata exemplar!
Respectul meu domnilor!
Felicit echipa de pe standul 12 LTC Production (Tamirjan Silviu, Marius Cotoi, Keresztes Imre) care au muncit enorm pentru a scoate un rezultat bun!

Statistici concurs:
Greutatea totala de peste prinsa: 3040kg
Numarul total de pesti: 422buc
Greutatea medie: 7,20kg
Frecventa capturilor: 1 peste la 10minute

Curiozitati:
S-au consumat peste 430l bere Newmarkt si 300kg gheata

Felicitari tuturor participantilor
Felicitari Administratiei Hermes Peris pentru deosebitul carpodrom
Felicitari castigatorilor!
Va asteptam si la Editia 3 din 2018!
Fire intinse si fum in frane!
DAM GREUTATE SI ELEGANTA PESCUITULUI!!!
www.LTC-Production.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”