Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25-28

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
edyytza
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 184
Membru din: Sâm Aug 30, 2014 23:54
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de edyytza »

Felicitari celor de pe podium si celor care au participat...

evelyn
pescar de competitie
Mesaje: 1023
Membru din: Mie Feb 12, 2014 9:11
Puncte: 0
Localitate: mioveni

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de evelyn »

Așa este Alex Istrate când nu ști să ți ți peștii pe văd
Fir întins în continuare

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de Alexandru Popescu »

Adica vrei sa spui ca acest concurs a fost unul de nota 10? Hai sa ne uitan la poze. Si cu Nokia "3310i" erau mai clare. Hai sa ne uitam pe clasament, pestii pe greutati amestecati ca si cum au fost pusi in urna si apoi trasi la random. Pacat de balta, este una cu potential mare care nu este pusa in valoare. Daca as fi propritar al baltii, as impune organizatorilor sa faca ceva de calitate daca tot o fac. Nu sa isi bata jog de munca mea.
...

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de gabi1 »

Când dai briciul la maimuță te poți aștepta la orice.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

evelyn
pescar de competitie
Mesaje: 1023
Membru din: Mie Feb 12, 2014 9:11
Puncte: 0
Localitate: mioveni

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de evelyn »

Alexandru Popescu scrie:Adica vrei sa spui ca acest concurs a fost unul de nota 10? Hai sa ne uitan la poze. Si cu Nokia "3310i" erau mai clare. Hai sa ne uitam pe clasament, pestii pe greutati amestecati ca si cum au fost pusi in urna si apoi trasi la random.
Nimeni nu a spus că a fost de nota 10, peste tot apar mici greșeli,dar acest domn ne a jignit pe toti

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de Alexandru Popescu »

Nu vad unde i-a facut praf pe toti concurentii. Recomand sa mai cititi postarea lui. Daca clasamentul era facut normal si nu permite website'ul, o simpla salvare ca pdf era deajuns.
...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de Alexandru Popescu »

Ce facem? Dam edit la postari ca i-am bagat pe toti in ulcior fara sa vrem?
...

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de istratealexandru »

evelyn scrie:
Alexandru Popescu scrie:Adica vrei sa spui ca acest concurs a fost unul de nota 10? Hai sa ne uitan la poze. Si cu Nokia "3310i" erau mai clare. Hai sa ne uitam pe clasament, pestii pe greutati amestecati ca si cum au fost pusi in urna si apoi trasi la random.
Nimeni nu a spus că a fost de nota 10, peste tot apar mici greșeli,dar acest domn ne a jignit pe toti
M-am referit strict la tine , si vreau sa-ti amintesc limbajul tau "hai ba in p..a mea , da odata foaia " , " nu mai cantarim extracantare in noaptea asta ca ce p..a mea bu pot sa merg pe balta " ! De fiecare data , te-ai oprit la Leo , dupa fiecare cantar ! Era cu contabilizarea pestilor Leo ? La ultimul cantar , evident , erai in standul 2 , stand care de fapt trebuia sa fie intre casute , dar a fost unde s-a vrut , si directiile care s-au vrut , am venit sa v-a intreb cand se posteaza clasamentul , iar tu ai strigat asa din cort "nu mai esti pe 1 " :)) ! Concursul s a terminat la 12 , festivitatea a fost la 15 !! In fine , nu are rost , sa iti spun mai multe ! Asta o poate comfirma partenerul tau , care spre deosebire de tine , a fost un om cu bun simt ! Nu ai nici o legatura cu fenomenul , esti afon ! Nu te-am jignit , ti-am spus realitatea ! Toti gresim , asa este , probabil ca "nu am stiut sa mi tin pestii acolo " ! Ca sfat , daca mai organizezi concursuri , cel putin , pe balti de top , nu-ti mai bate joc , ca nu e frumos ! Daca nu esti in stare , stai acasa !

Avatar utilizator
Alexandru Dogaru
Mesaje: 161
Membru din: Vin Mar 27, 2015 21:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Alexandru Dogaru »

Domnule Evelin ca sa nu zic si eu "ba plm" nu ai dreptate. Tu crezi ca esti in masura sa ne dai sfaturi? Incerca sa faci un sondaj sa vezi cati au fost multumiti de organizare. Nu sunt subiectiv dar e deranjant cand mergi la un concurs si platesti o taxa de 1500 lei sa fi tratat asa. Intreaba si tu la ce concurs a mai fost suspendat cantarul suplimentar pe motiv ca te murdaresti tu de noroi pe cizmulite. Las o draq asa si cere ti scuze aici tuturor participantilor. Mult mai simplu era sa spui ca esti la inceput in organizari de concursuri si inca inveti. Felicitari tuturor participantilor si in special castigatorilor!

Trimis de pe al meu SM-G901F folosind Tapatalk
"Three-fourths of the Earth’s surface is water, and one-fourth is land. It is quite clear that the good Lord intended us to spend triple the amount of time fishing as taking care of the lawn."

evelyn
pescar de competitie
Mesaje: 1023
Membru din: Mie Feb 12, 2014 9:11
Puncte: 0
Localitate: mioveni

Re: Desfasurare Cupa PESCARI ARGESENI Ed a 4 a lacul Teiu 25

Mesaj de evelyn »

Mai băiatule eu nu mi am permis să jignesc pe nimeni după balta, nu vreau sa te jignesc dar tu probabil nu auzi bine sau numai cunoști vocile oamenilor
Nu eu am decis sa nu se mai facă cântărirea, tu ori ai ceva cu mine ori ai ceva la cap
Nu înțeleg de ce nu ai spus pe lac ce ai avut de zis și spui numai minciuni
Rog un moderator sa administreze acest conversații că deja de sare calul .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”