Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
bax
- Mesaje: 723
- Membru din: Lun Apr 09, 2012 12:12
- Puncte: 0
- Localitate: moreni
-
Contact:
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de bax »
BAX,Saris Leandros,Emanuel Nica achitat avans
Carpbait
-
FlorinBV
- Mesaje: 251
- Membru din: Mie Apr 27, 2011 22:34
- Puncte: 0
- Localitate: Brasov
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de FlorinBV »
Alpha Carp Team - achitat avans
-
FlorinBV
- Mesaje: 251
- Membru din: Mie Apr 27, 2011 22:34
- Puncte: 0
- Localitate: Brasov
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de FlorinBV »
Alpha Carp Team - DIEA Florin , Colceriu Bogdan , Rus Gusti
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
4.Alex Istrate+parteneri.
5.Hermes-Peris 1-achitat avans.avans 14.
6.Merele Pescar-Mircea Stanescu+parteneri.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
8.Tata Nitu.
9.Energy Brasov.
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
12.Smiley Fish.
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
17.Crs Team.
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
25.Natural Carp-Silviu Cretu+ Ovidiu Bunea.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
NUMAI AVANSUL GARANTEAZĂ LOCUL IN CONCURS!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
4.Alex Istrate+parteneri.
5.Hermes-Peris 1-achitat avans.avans 14.
6.Merele Pescar-Mircea Stanescu+parteneri.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
8.Tata Nitu.
9.Energy Brasov.
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
12.Smiley Fish.
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
17.Crs Team.
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
25.Natural Carp-Silviu Cretu+ Ovidiu Bunea.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
4 LOCURI LIBERE!
NUMAI AVANSUL GARANTEAZĂ LOCUL IN CONCURS!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
4.Alex Istrate+parteneri.
5.Hermes-Peris 1-achitat avans.avans 14.
6.Merele Pescar-Mircea Stanescu+parteneri.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
8.Tata Nitu.
9.Energy Brasov.
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
12.Smiley Fish.
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
17.Crs Team.
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
25.Natural Carp-Silviu Cretu+ Ovidiu Bunea.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
28.Lionte Gelu-achitat avans.avans 19.
3 LOCURI LIBERE!
NUMAI AVANSUL GARANTEAZĂ LOCUL IN CONCURS!
-
FelixTintea
- Mesaje: 216
- Membru din: Dum Apr 30, 2017 12:12
- Puncte: 0
- Localitate: Cristian, jud. Brasov
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de FelixTintea »
Club Crap Cristian - Felix Țintea +parteneri
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
4.Alex Istrate+parteneri.
5.Hermes-Peris 1-achitat avans.avans 14.
6.Merele Pescar-Mircea Stanescu+parteneri.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
8.Tata Nitu.
9.Energy Brasov.
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
12.Smiley Fish.
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
17.Crs Team.
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu-achitat avans.avans 22.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
25.Natural Carp-Silviu Cretu+ Ovidiu Bunea.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
28.Lionte Gelu-achitat avans.avans 19.
29.Anghelescu+Marian Popescu-achitat avans.avans 20.
30.Cc Cristian-Felix Tintea+parteneri-achitat avans.avans 21.
2 LOCURI LIBERE!
NUMAI AVANSUL GARANTEAZĂ LOCUL IN CONCURS!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
4.Alex Istrate+parteneri.
5.Hermes-Peris 1-achitat avans.avans 14.
6.Merele Pescar-Mircea Stanescu+parteneri.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
8.Tata Nitu.
9.Energy Brasov.
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
12.Smiley Fish.
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
17.Crs Team.
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu-achitat avans.avans 22.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
25.Natural Carp-Silviu Cretu+ Ovidiu Bunea.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
28.Lionte Gelu-achitat avans.avans 19.
29.Anghelescu+Marian Popescu-achitat avans.avans 20.
30.Cc Cristian-Felix Tintea+parteneri-achitat avans.avans 21.
31.Cretu Cristian+Zangolea Cristian-achitat integral.avans 23.
1 LOC REZERVAT PANA LA ORA 14.!
NUMAI AVANSUL GARANTEAZĂ LOCUL IN CONCURS!
-
iohann
- Partener Crapmania.ro
- Mesaje: 3183
- Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
- Puncte: 0
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann »
1.KO Carp Club-Nicu Ladarescu+parteneri-achitat integral. avans 1
2.KO Carp Club-Neagoe Alexandru+Marius Ilioaca-achitat avans.avans 3
3.Senzor-Gabi Zotic+parteneri-achitat avans. avans 15.
7.Dna Carp Team-achitat avans.avans 2
10.Gheorghe Stefan+Cristi Alexandrescu-achitat avans. avans 4
11.Nitu Dănuț+Aspiritoiu Valentin+Eftimie Cristian-achitat avans.avans 12
13.Ovidiu Baciu+parteneri-achitat avans. avans 13
14.Viitorul Claumar-Andrei Dumitrescu+Titi Stan-achitat avans.avans 5
15.Andrei Marian+Dica Laurențiu+Teius Valentin-achitat avans. avans 6
16.Marian Burcus+Marian Mirea-achitat avans.avans 7
18.Expert Extreme Paints- Marian Florea-achitat integral.avans 8
19.Ospataru+Bercenaru+partener-achitat avans.avans 9
20.Ghita Adrian+Robert Nedelcu-achitat avans.avans 22.
21.Adrian Cosmin+Marius Sandu-achitat avans.avans 10
22.Lucian Grecu+Alex-achitat avans.avans 14.
23.KO Carp Club-Mititelu+parteneri-achitat avans.avans 11
24.Bax+Saris Leandros+Emanuel Nica-achitat avans.avans 17.
26.Mitricoaia Gabriel+Mihai Dorobantu-achitat integral avans 16.
27.Alpha Carp Team- Diea Florin+Colceriu Bogdan+Rus Gusti-achitat avans. avans 18.
28.Lionte Gelu-achitat avans.avans 19.
29.Anghelescu+Marian Popescu-achitat avans.avans 20.
30.Cc Cristian-Felix Tintea+parteneri-achitat avans.avans 21.
31.Cretu Cristian+Zangolea Cristian-achitat integral.avans 23.
32.Andrei Serban+parteneri-achitat avansavans 24.
LISTA INCHISA!
REVIN CU LISTA FINALA!
MULTUMESC PENTRU INTERESUL ACORDAT!
PROGRAM COMPETITIE:
VINERI ORA 8.00 ADUNAREA LA BALTA!
ORA 8.00-9.00 SEDINTA TEHNICA+ MIC DEJUN(BUFET),CAFEA,CEAIURI SUCURI!
ORA 9,00 TRAGEREA LA SORTI!
ORA 11.00 START CONCURS!
DUMINCA ORA 13.00 FINAL CONCURS!
SA NE VEDEM SANATOSI!