Hobaia - sfarsit de saptamina

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Moose_master
Mesaje: 235
Membru din: Mar Iun 07, 2005 18:50
Puncte: 0
Localitate: Montreal

anunt important

Mesaj de Moose_master »

Mesaj pentru unu din membri echipei Senzor (mai precis Andrei) : aveti mare grija ca unul dintre arbitri la Hobaia va fi Emy ... da da, sau ai uitat cine-i Emy... lasa sa afle tot forumul cum a venit arbitra aia marfa din USA sa cantareasca pestele si drept multumire Andrei a inghesuito-n cort (cica sa-i arate racheta lui de nadire). Doamne si ce se mai auzea de-acolo.... mi s-a facut si rusine. Noroc ca unde erati voi pozitionati nu putea vedea nimeni nimic. Cred ca Robinson Crusoe si-ar fi facut seppuku daca ar fi naufragiat pe coaja aia de insula.
Mi-a telefonat ieri si mi-a spus ca are maine avion spre aeroportul Hobaia.
Ai grija ca de data asta s-a jurat ca nu te iarta. Parerea mea este sa iti pregatesti racheta de nadire temeinic.
Mare atentie cu Emy, mai ales ca mi-a spus ca vine cu o prietena bine de tot (are sub 105 kg in viu).

Fire-n-tinse-n draci

Moose
APCR Canadian Branch

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

:lol: :lol: :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Cornel

Draga Cornele , raspunsul tau este mult mai ponderat si mai la obiect referitor la intrebarea pusa de mine . Multumesc pentru raspuns si pentru tonul folosit in conversatie . Din pacate , de data asta , Vladeanu m-a dezamagit prin atitudinea asta de arici . Vad ca nici macar nu a raspuns dupa clarificarile cerute . Asta este ! Stai cu un om in casa 40 ani si nu ajungi sa-l cunosti .

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Andrei nu a avut timp sa-ti raspunda.
Atitudinea de arici vine de la faptul ca unele intrebari au fost cu tinta. Mi se pare normal sa fie deranjat atita timp cit se insista pe ajutorul care la avut lotul de anul trecut. Nu este nimeni vinovat ca anul acesta nimeni nu si-a anuntat diponibilitatea de a oferi nada viitorului lot.
Anul trecut aquamania intra pe piata romaneasca si avea nevoie de reclama probabil. In rest acel lot a rezolvat totul dupe calificari. Norocul lor a fost ca erau prieteni cu totii, nu au existat lideri de grup, nu au existat suspiciuni nu s-a dat nimeni la o parte cind a fost greu. Asta a fost principalul lor atu si rezultatul s-a vazut.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”