Istoria participarii Romaniei la Campionatul Mondial de Crap

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

iulian staicu
Mesaje: 186
Membru din: Lun Ian 10, 2005 15:20
Puncte: 0
Localitate: constanta

Mesaj de iulian staicu »

@tudorel
de ce faci asta ? chiar esti perfect ?
iulian

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@tudorel

De fapt care e ideea si ce vrei sa dovedesti ? Ca din ce se vede nu prea e lumea interesata de subiectul asta !
La obiect postarile tale despre competitiile trecute , acum deviem . Daca tot nu a fost la nici o competitie internationala personajul respectiv , nu isi are locul in discutia inceputa aici . Exista alta sectiune pentru spalat rufe .......... Insist !

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Tudorele, cine oi mai fi si tu, daca ai ceva cu cineva, spune-i in fata.
Administratore, de ce nu stergi, cum ai promis ca o sa faci si dai iara toate tampeniile la totii dezaxatii.

tudorel
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 16, 2005 13:01

Mesaj de tudorel »

11. Este vicepresedintele singurei asociatii de crap din Romania condusa de Virgil Dutescu
12. Va participa la Cupa Mondiala USA 2005
13. Este membru AGVPS dar nu plateste cotizatia de 3 ani
14. A participat si va participa la absolut toate competitiile interne, internationale si interplanetare care se vor organiza in urmatoarea suta de ani sub egida " Asociatia Pescarilor de Crap din Romania"
15. Cine ma ajuta sa imi aduc aminte numele lui ofer premiu 100g mix bird-food si doua boilies Frankfurter Sausage ( ambele SBS)

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Tudorele,Tudorel
OAre N-Ai postat prea SEVER ?

Game over !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ZABELEA
Mesaje: 294
Membru din: Mar Ian 11, 2005 15:42

Mesaj de ZABELEA »

Bai TUDORELE cred ca stiu la cine te referi si pot sa iti spun ca poate nu cunosti destul de bine persoana respectiva.Cel despre care vorbesti tu este o persoana care chiar incearca sa faca ceva pt pescuitul din romania si este cunoscut de aproape toti pescarii de competitie din romania.Eu te sfatuiesc sa nu mai faci afirmatiile astea pt ca nu vei convinge pe nimeni ca ai dreptate.Oricum nu stiu cu ce drept faci tu aceste afirmatii.Eu unul nu te cunosc si nici macar nu am auzit de tine in schimb cel in care tu arunci cu noroi este cred cel mai iubit si apreciat pescar si prieten al multor pescari care chiar conteaza in pescuitul de competitie.Sper ca intelegi ceva din mesajul meu.
MIHAI PRIPON - CARP UNITED TEAM.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Tudorel

Frate , asta e caterinca din lipsa de activitate . Ai ceva de zis , spune verde in fata . Altfel se insista pe o tema moarta si fara public !
Cine nu stie amanunte , nu se prinde de poanta , cine stie despre ce se scrie , cunoaste TOATE amanuntele si mai stie , la fel de bine ca mine , si cine scrie .
Primul indiciu public - IP scurt - are cablu de net de la RDS ! Urmeaza si altele !! :lol: Facem un soi de concurs - ghici cine-i dusmanul ?! :lol:

Avatar utilizator
tudorgabriel
Mesaje: 145
Membru din: Dum Ian 16, 2005 19:44
Puncte: 0
Localitate: galati

Mesaj de tudorgabriel »

Bre tudorele ai ceva cu Mos Craciun :?: :?: ia vezi ca ne superi si nu e frumos :evil:

DD
Mesaje: 120
Membru din: Mie Ian 12, 2005 16:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de DD »

@Val
:D Este normal si este in ideea topicului. Suntem la competitii? Suntem.
Ar fi bine sa instituim si un premiu pentru cine ghiceste (exclus bani sau articole de pescuit :D ) si pentru fiecare noua postare valoarea acestuia sa creasca.
Dorin Cruceru
Asociatia Pescarilor de Crap din Romania
____________________________________________
Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet. Teme-te daca te opresti.
Sun Tzu

dang
Mesaje: 10
Membru din: Vin Ian 21, 2005 22:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dang »

Un leader se remarca prin performantele individuale din grup si are ca obiectiv ridicarea performantelor acestora si nu pe cele proprii.
Cei mai buni leaderi nu sunt cei care au obtinut recorduri mondiale ci tocmai aceia care au descoperit potentialul recordmenilor si care au reusit sa-i aduca pe aceste culmi!!!


Cu respect

Dan Giugulea

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”