Rod Hutchinson - World Carp Classic

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Scuze!Postez direct de pe telefonul mobil si nu e tocmai simplu.Dovada ... postarea precedenta.

Nu-l sustin pe Capitan, il sustin pe Adriano.
Desfasurarea concursului de la Peris a fost relatata de mine pe acest site imediat ce informatia mi-a fost pusa la dispozitie de Dl.Albastroiu.
Desi eram in Delta, unde daca pentru cineva are vreo importanta, nu ma antrenam pentru ca Dl.Albastroiu nu mi-ar fi permis participarea la concurs, am considerat ca merita sa ma ocup de asta pentru cei care erau interesati de ceea ce se intampla acolo si din respect pentru tine Nu tin minte daca un alt concurs a fost tratat in acest mod dar tin sa precizez ca am facut asta din placere nu din interes.
La fel voi proceda si in ceea ce priveste concursul de la Darvari iar daca voi avea informatiii despre ceea ce se intampla in Belgia le voi posta.Faptul ca fac parete sau nu...... :wink: din echipa Big Fish cred ca are importanta doar prin prisma rezultatelor pe care sper sa le obtin. Asta-i tot ce conteaza!

PS.Daca ploaia s-a oprit la Darvari inseamna ca sunt 90% sanse sa nu amanam concursul.Te rog sa ma crezi ca singura noastra grija este confortul concurentilor.Nu pot sa nu-i dau insa dreptate lui Vladut. Pescuitul crapului devine un sport extrem.
The second best is the first loser!

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Dan

musai sa-ti iei laptopul la Darvari - ca altfel ai balamuc cu mine ! Avem de scris si despre Darvari si despre Belgia . :wink: :wink:

PS - uite asa noi ne scriem pe site ce avem de urat :lol: :lol: si il jignim si pe Caaron - care nu s-a putut abtine , a punctat , doar face parte SI EL din Echipa Big Fish . :lol: :lol: :lol: Mai sunteti ????? :lol: :lol: :lol: Poate deschid topic nou ! :lol: :lol:

Avatar utilizator
dan cotelici
Mesaje: 1028
Membru din: Mie Ian 12, 2005 8:30
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de dan cotelici »

Administrator scrie:@Dan Mai sunteti ????? :lol: :lol: :lol: Poate deschid topic nou ! :lol: :lol:
Suntem multi.1&1.
In sezonul 2005 am putea spune ca formula 8 + 8 + x admiratori / sustinatori ''din umbra serii'' + ciocu mare s-a dovedit a fi o formula de succes.Probabil ca noi vom folosi o formula diferita.
Nu-i`nevoie sa deschizi un un topic noi.Mai bine discutam la anu' pe tema asta.
The second best is the first loser!

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Da eu mai fac parte din echipa BIG FISH si o sa mai postam iar daca cineva comenteaza sa fie obiectiv ca de mistouri e sitele plin de lucruri interesante mai putin si pacat de munca ta VAL ca unii ca Voronin sau Ilarion fac lumea sa nu mai scrie.
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

E Ok ce spui Radule , dar asa e peste tot . Important este sa nu intrii in polemici de genul asta . Nu ii pot sterge pe toti cei care intra - ai vazut bine ca unde se posteaza lucruri interesante nu prea se intervine cu chestii de astea . Aici era o paine de mincat si lumea a exploatat situatia :lol:
Iar discutia mea cu Dan este in gluma - intimplator vorbeam si la telefon intre noi despre Darvari , cind scriam raspunsurile si unul si celalalt :lol: :lol:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Apropo Val ca ziceai de olandezu de rezultate tu in afara de rezultatele de la Peris amintestele la baietzi cand ai intrat in primii 10 la alte concursuri pe alte balti. :lol: :lol: :lol:
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cam de atitea ori ca si tine Radule :lol: :lol: :lol: Nu am participat la asa multe - Darvari 2005 ( am abandonat dupa 36 ore ) , Cupa Cupelor 2005 ( locul 11 ) plus calificarile de la Hobaia de anul trecut si de anul asta . Mai sunt vreo 4 concursuri pe Peris si asta e tot . Deci am un procent mai bun , in conditiile in care eu am concurat mereu in afara unei echipe asa sudate cum sunteti voi acum ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Esti nebun ? Despre ce vorbim ? Crezi ca esti in masura sa vorbesti de rezultate ?
Pai , in afara de lotul largit Senzor cine se poate lauda cu rezultate constante in ultimii 2 ani ? Asta ca sa va lovesc unde va doare ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Sâm Sep 24, 2005 12:51 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Si de astia care fac ei caterinca pe site gen vladut am podul plin...nici nu pot saracii sa faca alceva ca ei sunt rucsaci prin echipele lor pentru parteneri si atunci sustin ca le au cu bautura iar cand ii gasesti pe vreo balta si bei cu ei ii imbraci in pielea goala....... :lol: :lol: :lol:
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol: :lol: Fratioare stiu ca la sprtiz trebuie sa fiu atent cu tine ! Cred ca tu ma poti impacheta ! :lol: :lol:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Pai nu stiu ce procent ai tu dar eu am fost in primii 10 la toate participarile mele. De tine imi aduc aminte ca ai iesit pe 14 anul trecut la calificari pe Hobaia si pe 11 acum la Cupa Cupelor asa ca nu stiu cum calculezi tu procentele astea.
Radu Badica

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”