Crapmania.ro • Vezi subiect - TURNEUL WLC - MOARA VLASIEI 2 2018 editia a IIa

Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
Crapmania.ro Abbara - import si distributie legume si fructe
 
Acum este Lun Iul 16, 2018 9:28 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]


King Fish Dan Mitranescu


Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 57 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
MesajScris: Mar Mai 29, 2018 11:51 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Mai 02, 2007 9:11 pm
Mesaje: 1754
Localitate: bucuresti
WLC Carp scrie:
Lista participanti etapa 1:

1.Cristi Vaileanu
2.Claudiu Pascu Virgil Zait
3.Carp Wars
4.Radu Teodorescu Friends
5.Carpbait - Dan + Ali + Baz
6.Andrei Negru+parteneri
7.Marian CAlin, Narcis Marius,Catalin Udrea
8.Sergiu Dascal
9.Sorin Munteanu
10.Nicu Georgescu, Pate Florin
11.Razvan Niculescu
12.Carp Wars 2-Bogdan Bagiac
13.Andrei Ionita
14.Carp Wars 3



Intrebare catre participantii la Mansa1(cu Dragos Sinca am vorbit deja):
Voi participa alaturi de sotie si cei doi copii. Copiii au 10 respectiv 7 ani si niciunul din ei nu a mai pescuit dar vor sa ma insoteasca intr-un concurs. Banuiesc ca nu are nimeni nimic de obiectat avand in vedere ca nu pot fi considerati pescari insa cu toate aste vom fi 4 persoane in stand pe toata durata concursului si fair-play este sa intreb.
Are cineva ceva impotriva?

P.S. Este de la sine inteles ca se vor supune regulilor de concurs si nu vor deranja vecinii :)

_________________
Milionar excentric


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iun 06, 2018 10:40 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Noi 26, 2014 9:27 am
Mesaje: 378
Lista participanti etapa 1:

1.Cristi Vaileanu
2.Virgil Zait, Mitica Bontas
3.Carp Wars
4.Radu Teodorescu Friends
5.Carpbait - Dan + Ali + Baz
6.Andrei Negru+parteneri
7.Marian CAlin, Narcis Marius,Catalin Udrea
8.Sergiu Dascal
9.Sorin Munteanu, Ionut Pahonea
10.Nicu Georgescu, Pate Florin
11.Razvan Niculescu
12.Carp Wars 2-Bogdan Bagiac
13.Andrei Ionita
14.Carp Wars 3

Program competitie:
Vineri: adunarea pe balta intre orele 16 si 16,30
tragerea la sorti ora 16,30
start concurs ora 18
Duminica: final concurs ora 18

_________________
www.wlc-carp.com
https://www.facebook.com/wlccarp


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iun 25, 2018 1:28 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Noi 26, 2014 9:27 am
Mesaje: 378
Lista participanti etapa 2:
1.Vali Vasilescu
2.Carp Wars
3.Florin Chiran
4.Nicu Georgescu, Pate Florin
5.Vali Sburlan
6.Cristi Vaileanu, George Taru
7.Mr Fish- Dan Nitu
8.CarpWars 2
9.CS APS- Alex Savin
10.Dacic Carp Club- Andrei Serban
11.CS APS- Andrei Iosif
12.Gabi Mitricoaia
13.Razvan Niculescu
14.George Tite

_________________
www.wlc-carp.com
https://www.facebook.com/wlccarp


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iun 25, 2018 7:06 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 08, 2010 10:28 pm
Mesaje: 307
Localitate: BUCURESTI
Echipa completa pozitia 10-Dacic Carp Andrei Serban, Andrei Costache si Mihai Ionita

_________________
DACIC CARP CLUB


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Lun Iun 25, 2018 7:26 pm 
Neconectat

Membru din: Vin Iul 23, 2010 8:18 pm
Mesaje: 634
Localitate: BUCURESTI
Pozitia 4 ,Green Lake - Georgescu Nicu,Pate Monica ,Pate Florin

_________________
vicecampion national
2014


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Vin Iun 29, 2018 9:56 pm 
Conectat
Avatar utilizator

Membru din: Joi Apr 24, 2014 3:53 pm
Mesaje: 158
Localitate: Bucuresti
Pozitia 9 echipa completa CS APS Alex Savin + Dan Savin + Bogdan Ivan.

Exista posibilitate de catering pe balta?

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Vin Iun 29, 2018 10:50 pm 
Neconectat
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: Lun Feb 15, 2010 11:21 pm
Mesaje: 3045
Localitate: Bucuresti
Puncte: 0
Daca se elibereaza un loc sunt interesat 0730510005

_________________
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano
www.totalfishing.ro


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iul 05, 2018 10:29 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Noi 26, 2014 9:27 am
Mesaje: 378
Program competitie:
Vineri: adunarea pe balta intre orele 16 si 16,30
tragerea la sorti ora 16,30
start concurs ora 18
Duminica: final concurs ora 18

_________________
www.wlc-carp.com
https://www.facebook.com/wlccarp


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iul 11, 2018 4:02 pm 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Lun Sep 30, 2013 5:56 pm
Mesaje: 350
Localitate: Bucuresti
Mihai Alexandru; George Dumitru; Alex Brad - avans etapa IV: 31 Aug-2 Sept

_________________
CS APS


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Mie Iul 11, 2018 5:19 pm 
Neconectat
Veteran
Avatar utilizator

Membru din: Lun Aug 13, 2012 2:35 pm
Mesaje: 3809
Localitate: Bucuresti
Dragos, actualizeaza te rog lista cu participantii la editiile viitoare.
As mai baga o fisa si eu :)

_________________
Critic echilibrat


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iul 12, 2018 11:23 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Noi 26, 2014 9:27 am
Mesaje: 378
Lista participanti etapa 3:
1.Vali Vasilescu
2.Virgil Zait
3.Florin Vizitiu
4.Carp Wars
5.Stoenescu Claudiu
6.Butelie
7.Bogdan Bagiac
8.Florin Pate
9.Catalin Udrea Green Lake
10.Dan Nitu Mr Fish
11.Mitica Bontas
12.Draguloiu Green Lake
13.Mitricoaia
14.Stefan Gott

_________________
www.wlc-carp.com
https://www.facebook.com/wlccarp


Sus
 Profil  
 
MesajScris: Joi Iul 12, 2018 11:26 am 
Neconectat
Avatar utilizator

Membru din: Mie Noi 26, 2014 9:27 am
Mesaje: 378
Lista participanti etapa 4:
1.Ionut Nica
2.Virgil Zait
3.Butelie
4.George Dumitru
5.Claudiu Stoenescu
6.Dan Nitu
7.Stefan BV
8.George Tite
9.Alex Istrate

5 locuri libere!

_________________
www.wlc-carp.com
https://www.facebook.com/wlccarp


Sus
 Profil  
 
WLC Carp
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 57 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4


   

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: alexfrizeru, nuk, SEPY31, sorin spataroiu77, Vasilica Baboieru şi 21 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Furnizat de phpBB® Forum Software © phpBB Group
Template made by DEVPPL/ThatBigForum
Translation/Traducere: phpBB România
SEO MOD Installed by Ivan Petre Paul