COMUNICAT CRAPMANIA.RO - CURATENIE PE FORUM

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Neamtul
pescar de competitie
Mesaje: 1296
Membru din: Vin Iul 03, 2009 0:41
Puncte: 0
Localitate: Timis

Re: COMUNICAT CRAPMANIA.RO - CURATENIE PE FORUM

Mesaj de Neamtul »

Nu te supara dar nu cred ca te intereseaza ce,cat si de ce vand sculele din anunturile mele.Pe toate forumurile de pescuit pe care am intrat(chiar si straine)exista un bazar si e foarte bine ca exista.
Exista destule subiecte pe forum despre tehnica,echipament,nada,balti,tactica si cam tot ce vrei despre pescuitul crapului.Trebuie doar cautate si citite...



PS:E normal ca bazarul sa fie cea mai citita sectiune a forumului si sa fie plin de anunturi noi.Pe foame asta multi renunta la echipament sofisticat sau cauta ceva sh bun la bani putini. :wink:

Fire intinse iti doresc! :wink:

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: COMUNICAT CRAPMANIA.RO - CURATENIE PE FORUM

Mesaj de mariusangler »

@Martin

hai sa nu dramatizam,nu s-a intimplat asta foarte des si de la un timp nu se mai intampla deloc.
Mad carp Team

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: COMUNICAT CRAPMANIA.RO - CURATENIE PE FORUM

Mesaj de mariusangler »

Bazarul e plin de anunturi,pentru ca asta este rostul lui.Fiecare doreste sa schimbe,cat de putin in echipamentul lui de pescuit.mai sint persoane care ofera ,lucruri de foarte buna calitate la preturi decente.
Mad carp Team

Avatar utilizator
mariusangler
Mesaje: 533
Membru din: Mar Oct 23, 2007 11:24
Puncte: 0
Localitate: timisoara

Re: COMUNICAT CRAPMANIA.RO - CURATENIE PE FORUM

Mesaj de mariusangler »

Să nu mai vorbesc de scandalurile provocate de participanţii nemulţumiţi de rezultatele concursurilor. Cu ăştia cum veţi proceda ?? Unde îşi vor mai spălă rufele murdare ??


Subiectele astea sint in circuit inchis si intre oameni care se cunosc foarte bine.Outsiderii si-au cam luat-o peste bot si pe buna dreptate.Stati deoparte daca nu cunoasteti protagonistii.....Right Gore? :lol: :D
Mad carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”