Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
peterpan
Mesaje: 42
Membru din: Joi Sep 20, 2012 15:53
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de peterpan »

Sunt interesat sa știu dacă la târg vor fi prezenți proprietarii de bălți și dacă se vor comercializa abonamente c&r. În ultimii 2 ani am avut și am fost foarte mulțumit...

FlorynC.
Mesaje: 199
Membru din: Dum Feb 15, 2015 12:06
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de FlorynC. »

ofertele celor de la Senzor si WLC sunt foarte bune si sa speram ca vor mai lua si altii exemplul lor pentru a incuraja sa vina cat mai multa lume si sa fie toata lumea multumita de acest targ singurul de altfel din capitala si intro alta locatie mai selecta nu ca pana acuma la cort de aici cred ca si costurile mai mari, de abia astept sa vin AMR 7 zile.

Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de clinci »

peterpan scrie:Sunt interesat sa știu dacă la târg vor fi prezenți proprietarii de bălți și dacă se vor comercializa abonamente c&r. În ultimii 2 ani am avut și am fost foarte mulțumit...

Stiu sigur ca cei de la Green Paradise vor fi prezenti la Expo. cel mai probabil for oferi promotii la abonamentele de pescuit C&R.
CPK

0721406017

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de petre iulian »

clinci scrie:
peterpan scrie:Sunt interesat sa știu dacă la târg vor fi prezenți proprietarii de bălți și dacă se vor comercializa abonamente c&r. În ultimii 2 ani am avut și am fost foarte mulțumit...

Stiu sigur ca cei de la Green Paradise vor fi prezenti la Expo. cel mai probabil for oferi promotii la abonamentele de pescuit C&R.
------
si "Sarulesti Lake" am auzit ca vin :D... se pune la bataie(gratuit) un abonament anual :wink:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Vladut Mateianu »

FlorynC. scrie:ofertele celor de la Senzor si WLC sunt foarte bune si sa speram ca vor mai lua si altii exemplul lor pentru a incuraja sa vina cat mai multa lume si sa fie toata lumea multumita de acest targ singurul de altfel din capitala si intro alta locatie mai selecta nu ca pana acuma la cort de aici cred ca si costurile mai mari, de abia astept sa vin AMR 7 zile.
Ptr noi, ca expozanti, tarifele sunt mai mici decat la "cort", asta datorita efortului organizatorului, caruia ii multumim pe aceasta cale !
De aceea, datoria noastra este sa avem la targ preturi si promotii mai mici decat la targurile precedente ! Asa ca, la standul Senzor Planet vom lasa faptele sa vorbeasca.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Madalin Dirla »

Au luat de la unii si au pus la altii Vladut ;)...........s-ar putea sa conteze :D

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de osc1or »

O intrebare pt organizator: daca o persoana vrea sa intre in 2 zile diferite la targ, se pricopseste cu 2 undite? si 2 sepci?


Madalin, e ca pe vremea lui Pintea Haiducul targul asta :)
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Ursu Florin »

Nu cred ca are cum osc1or deoarece am inteles ca e un numar limitat de"cadouri" sigur se termina in prima zi si una peste alta nu vad pentru ce ai merge de 2 ori.
Eu am o intrebare, daca merg cu prietena mea, trebuie sa platesc si pentru ea intrare ?
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de pescarusull »

Cretzu194 scrie:Nu cred ca are cum osc1or deoarece am inteles ca e un numar limitat de"cadouri" sigur se termina in prima zi si una peste alta nu vad pentru ce ai merge de 2 ori.
Eu am o intrebare, daca merg cu prietena mea, trebuie sa platesc si pentru ea intrare ?
Pai daca te duci la film cu prietena intrati amandoi pe un bilet ?
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Ursu Florin »

Pai da la film e si interesul ei sa mearga, aici vine sa nu ma lase singur, ca cine stie cu ce bani mai raman daca merg singur pe acolo :)) Sincer mi se parea corect ca insotitorii ( femei, copii ) sa nu plateasca.
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”