comanda

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: comanda

Mesaj de Calin Visoianu »

Intr-adevar, timpul necesar reorganizarii dupa inchiderea magazinului fizic din Lizeanu a fost mai indelungat decat speram noi. Nu am vrut sa cream neplaceri nimanui si ne cerem scuze daca acest lucru s-a intamplat. Nu este nicidecum vorba de lipsa de profesionalism sau nepasare, ci de volum mare de munca la care te chinui sa faci fata. Livrarile in aceasta perioada au fost facute printre picaturi, atunci cand s-a putut. La ce am muncit? Veti afla la sfarsitul saptamanii viitoare, cand speram noi ca magazinul doctorfishing.ro va reintra in programul obisnuit, odata cu surpriza placuta pe care dorim sa le-o oferim pescarilor de crap privind lansarea gamei de ingrediente de la Sticky Baits. Pana atunci ne cerem inca o data scuze fata de dumneavoastra si multumim tuturor acelora care au manifestat intelegere privind situatia creata.
Doctor Fishing

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: comanda

Mesaj de elencu »

Nu cred ca va mai fi o surpriza ca deja s-a cam aflat din foiala de pe Facebook. Le asteptam cu mare interes. Dati bataie mai repede cu urcatul pe site ca sezonul bate la usa!

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: comanda

Mesaj de Bogdan Timis »

O veste buna! Asteptam nerabdatori!
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: comanda

Mesaj de Andrei91 »

exclusiv ingrediente sticky??

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: comanda

Mesaj de Calin Visoianu »

Deocamdata da. Dar in aceasta gama se vor regasi fainurile, aromele si lichidele nutritive cel mai des intalnite in producerea boiliesurilor. In doua-trei zile ele vor fi urcate pe site-ul nostru. Multumesc.
Doctor Fishing

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: comanda

Mesaj de Andrei91 »

Asteptam, din ce stiu mai e un loc unde se vor gasii ingredientele sticky,dar banuiesc ca vor fi la acelasi pret si lavoi, daca nu ma insel sunteti distribuitori sticky in Romania :D In orice caz cred ca ingredientele aduse direct de la producatorii mari de furaje ar fi la un pret mai bun, adica si Sticky are adaos, doar nu produce furaje. Acum asta ramane de vazut, poate.ma insel in privinta preturilor, partea buna ar fi calitatea premium.oferita decei de la sticky

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: comanda

Mesaj de Calin Visoianu »

Aveti perfecta dreptate. In afara de magazinul nostru ele se vor gasi si la profishing.ro, care este distribuitorul nostru privind aceste produse. Preturile vor fi bineinteles aceleasi. Veti putea cumpara gama de ingrediente Sticky Baits alegand in functie de preferinta dintre aceste doua magazine. Va multumesc.
Doctor Fishing

Mariann
Mesaje: 201
Membru din: Mie Oct 12, 2011 19:08

Re: comanda

Mesaj de Mariann »

Magazinul de pe str Lizeanu sa închis ?

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: comanda

Mesaj de Calin Visoianu »

Da, magazinul din Lizeanu s-a inchis. Motivul care a stat la baza acestei decizii a fost suprafata mica a spatiului, care nu ne-ar fi permis depozitarea a aproape 6 tone de ingrediente pe care le-am importat luna trecuta din Marea Britanie. Incepand de acum, Doctor Fishing va functiona in regim de depozit + vanzari online. Nu vom mai avea cu alte cuvinte magazin fizic en-detail. Din depozitul la a carui amenajare am muncit in ultimele 2 luni vom face toate livrarile: si cele en-gros si cele catre clientii nostrii, persoane fizice. Multumim.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: comanda

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

mult succes!
catch&release

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”