doctorfishing.ro

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
crocodilu76
Mesaje: 866
Membru din: Mie Oct 12, 2011 17:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de crocodilu76 »

Eu am cumparat anul trecut niste plumbi Fox si sunt niste FACATURI INFECTE (nu sunt originali) pur si simplu curge vopseaua de pe ei ....!!!
Probably the Best Angler on the Lake ...

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de MarianC »

cry2828 scrie:Daca produsul era desigilat, trebuia sa specificati acest lucru ,sau sa il mutati in rubrica de resigilate.Am platit un produs nou si il vreau ca atare.Expunerea spre vanzare sau VANZAREA de marfuri sau alte produse fara a fi insotite de termenul de valabilitate sau cu termenul depasit constituie contraventie potrivit legii din romania!!!Cam cat timp ar trebui sa astept sa primesc produsul pe care l.am comandat si PLATIT???
Astazi a plecat catre dumneavoastra un produs sigilat.

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de MarianC »

crocodilu76 scrie:Eu am cumparat anul trecut niste plumbi Fox si sunt niste FACATURI INFECTE (nu sunt originali) pur si simplu curge vopseaua de pe ei ....!!!
Buna ziua,
Daca am inteles corect, dvs. sustineti ca ati cumparat de la magazinul nostru plumbi inscriptionati cu sigla FOX si considerati ca sunt " FACATURI INFECTE". Pt o putea proba aceasta afirmatie va rog frumos sa puneti si cateva poze cu acesti plumbi cumparati de la noi. Va asigur ca in acest magazin toti plumbii de la Fox sunt originali, chiar nu am auzit pana acum de plumbi inscriptionati cu sigla Fox care sa fie contrafacuti.
Astept un raspuns din partea dvs. pt. a lamuri aceasta problema.

Va multumesc,
Marian Chelaru

Avatar utilizator
crocodilu76
Mesaje: 866
Membru din: Mie Oct 12, 2011 17:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de crocodilu76 »

MarianC scrie:
crocodilu76 scrie:Eu am cumparat anul trecut niste plumbi Fox si sunt niste FACATURI INFECTE (nu sunt originali) pur si simplu curge vopseaua de pe ei ....!!!
Buna ziua,
Daca am inteles corect, dvs. sustineti ca ati cumparat de la magazinul nostru plumbi inscriptionati cu sigla FOX si considerati ca sunt " FACATURI INFECTE". Pt o putea proba aceasta afirmatie va rog frumos sa puneti si cateva poze cu acesti plumbi cumparati de la noi. Va asigur ca in acest magazin toti plumbii de la Fox sunt originali, chiar nu am auzit pana acum de plumbi inscriptionati cu sigla Fox care sa fie contrafacuti.
Astept un raspuns din partea dvs. pt. a lamuri aceasta problema.

Va multumesc,
Marian Chelaru
Comanda a fost facuta pe site la dv. am cumparat destul de multi plumbi cam aprox 20 buc +/- si nici unul nu este original FOX pur si simplu vopseaua s-a inmuiat si se lipeste de mana .Maine o sa pun si poze.
I-am luat pt ca erau mai ieftini cu 1 leu/buc fata de BF. dar se pare ca am gresit.
Probably the Best Angler on the Lake ...

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de MarianC »

Astept cu mare interes.

Avatar utilizator
crocodilu76
Mesaje: 866
Membru din: Mie Oct 12, 2011 17:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de crocodilu76 »

Astia sunt plumbi si se vede luciu pe ei pt ca vopseaua este moale si lipicioasa fara sa ii folosesc.
Am fost la alte magazine dar genul asta de desen si vopsea nu am vazut nicaieri.
Fişiere ataşate
DSC00607.JPG
DSC00607.JPG (273.76 KiB) Vizualizat de 1719 ori
Probably the Best Angler on the Lake ...

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

doctorfishing.ro

Mesaj de PallBogdan »

Cred ca am luat in 3 sau 4 randuri plumbi fox de la doctor fishing dar nu am avut niciodata probleme cu ei... Ii am de doi ani si sunt si acum ca noi...atat cei inline cat si cei pentru montura plumbi pierdut, atat cei picatura cat si cei grippa... Ciudat ce ti s-a intamplat...

Avatar utilizator
crocodilu76
Mesaje: 866
Membru din: Mie Oct 12, 2011 17:38
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de crocodilu76 »

PallBogdan scrie:Cred ca am luat in 3 sau 4 randuri plumbi fox de la doctor fishing dar nu am avut niciodata probleme cu ei... Ii am de doi ani si sunt si acum ca noi...atat cei inline cat si cei pentru montura plumbi pierdut, atat cei picatura cat si cei grippa... Ciudat ce ti s-a intamplat...
Am plumbi cumparati de la BF si TF si este diferenta mare intre vopsea si desenul de camuflaj daca salvezi poza si dai zoom pe cel de distanta o sa vezi ca are cateva picaturi de negru pe el fata de ceilalti originali care sunt plini de picaturi negre si vopseaua sare ff repede.
Probably the Best Angler on the Lake ...

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2746
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

doctorfishing.ro

Mesaj de PallBogdan »

crocodilu76 scrie:
PallBogdan scrie:Cred ca am luat in 3 sau 4 randuri plumbi fox de la doctor fishing dar nu am avut niciodata probleme cu ei... Ii am de doi ani si sunt si acum ca noi...atat cei inline cat si cei pentru montura plumbi pierdut, atat cei picatura cat si cei grippa... Ciudat ce ti s-a intamplat...
Am plumbi cumparati de la BF si TF si este diferenta mare intre vopsea si desenul de camuflaj daca salvezi poza si dai zoom pe cel de distanta o sa vezi ca are cateva picaturi de negru pe el fata de ceilalti originali care sunt plini de picaturi negre si vopseaua sare ff repede.
Nu am cum sa te contrazic pentru ca tu stii cel mai bine ce ai cumparat... O sa postez si eu o poza cu ce am gasit intr-o geanta cu accesorii. Restul ii am in alta parte, intr-un garaj...
ImageUploadedByTapatalk1434038618.132661.jpg
ImageUploadedByTapatalk1434038618.132661.jpg (159.84 KiB) Vizualizat de 1698 ori

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de MarianC »

crocodilu76 scrie:
PallBogdan scrie:Cred ca am luat in 3 sau 4 randuri plumbi fox de la doctor fishing dar nu am avut niciodata probleme cu ei... Ii am de doi ani si sunt si acum ca noi...atat cei inline cat si cei pentru montura plumbi pierdut, atat cei picatura cat si cei grippa... Ciudat ce ti s-a intamplat...
Am plumbi cumparati de la BF si TF si este diferenta mare intre vopsea si desenul de camuflaj daca salvezi poza si dai zoom pe cel de distanta o sa vezi ca are cateva picaturi de negru pe el fata de ceilalti originali care sunt plini de picaturi negre si vopseaua sare ff repede.
Multumesc pt. poze, doresc sa precizez ca intradevar plumbii de la Fox sunt cu diferite nuante de camuflaj, (mai multe sau mai putine picaturi), dar asta nu inseamna ca nu sunt originali. Te rog acceseaza acest link sa vezi la fox pe site un plumb cu mai putine picaturi.
http://www.foxint.com/catalogues-sectio ... atalogue=1

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”