Magazin Nou

Moderator: Calin Visoianu

Încuiat
Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Magazin Nou

Mesaj de Calin Visoianu »

Sambata programul va fi 10.00-15.00. Vom posta desigur fotografii.
In ceea ce privesc mititeii, o lasam pe alta data , dar ne va face placere sa bem impreuna o cafea buna si un sirop cu grade.
Doctor Fishing

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Magazin Nou

Mesaj de bogdanpesc »

succes cu noul magazin!
dar sa stiti ca popescu are dreptate,duceti-va la o farmacie si o sa vedeti ca ,din doua pedale pe tastatura afla stocul real si din propria locatie si din farmaciile partenere si din depozitul mare(se poate,tehnic vorbind)
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de osc1or »

Cand se deschide magazinul din lizeanu? Vreau sa il inaugurez cu 2 fox warrior s 3.90 3.5lbs :)
Critic echilibrat

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

GClaudiu -

Omule nu m-am putut abtine sa nu iti raspund ca vad ca esti foarte flegamatic . Baietel sa stii ca eu am foarte foarte multi ani de cind fac comert nu ai tu virsta de cind sunt eu privatizat dar la cei 19 ani ai tai ce pot sa iti cer. Si mistourile alea cu birtul meu lasa-le acasa .Din cauza unora ca voi incep pe aici polemeci fara sfirsit . Si ca sa iti astup gura aia mare ia vezi totalfishing este cumva un birt ca al meu ??? S-au si mai simplu Claumar este tot un birt ca al meu ??? Imi cer scuze pentru afisarea concurentei dar nu am putut sa nu ii dau mura in gura acestui tip . Problema este simpla cind vrei si apelezi la cine trebuie se rezolva foarte simplu.Daca apelezi la o firma de rang in IT te va rupe la bani si iti va face o lucrare de mintuiala daca apelezi la un pustan de 15 ani doctor in IT te va rezolva rapid si mult mult mai ieftin.Cred ca stiai toate astea ai virsta la care altii invirt calculatorul ca pe masina si se amuza copios cind citesc cite o postare de genul este greu de facut un site online actualizat la secunda.
Succes mare la deschiderea magazinului si speram ca intradevar sa deveniti un ghimpe in spatele magazinelor concurente asa cum ati declarat .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Magazin Nou

Mesaj de gabi1 »

:lol: :lol:

Cred ca va cereti la manusi, brrrrrrrr.......
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

BClaudiu
Mesaje: 134
Membru din: Joi Mar 01, 2012 22:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de BClaudiu »

Am fost azi la magazin. Personalul amabil si atent, am fost servit si cu o cafea. Marfa bunicica inclusiv pe la raionul de spiningari. Pt cine sta in zona e ok. Insa recomand mai multe produse si cat mai diversificate, acum nu stiu unde o sa le asezati avand in vedere spatiul cam mic.
Bafta!

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de osc1or »

deci s-a deschis magazinul din lizeanu? au marfa in el?
lansete ati adus?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de Claudiu Garlea »

popescu59 scrie:GClaudiu -

Omule nu m-am putut abtine sa nu iti raspund ca vad ca esti foarte flegamatic . Baietel sa stii ca eu am foarte foarte multi ani de cind fac comert nu ai tu virsta de cind sunt eu privatizat dar la cei 19 ani ai tai ce pot sa iti cer. Si mistourile alea cu birtul meu lasa-le acasa .Din cauza unora ca voi incep pe aici polemeci fara sfirsit . Si ca sa iti astup gura aia mare ia vezi totalfishing este cumva un birt ca al meu ??? S-au si mai simplu Claumar este tot un birt ca al meu ??? Imi cer scuze pentru afisarea concurentei dar nu am putut sa nu ii dau mura in gura acestui tip . Problema este simpla cind vrei si apelezi la cine trebuie se rezolva foarte simplu.Daca apelezi la o firma de rang in IT te va rupe la bani si iti va face o lucrare de mintuiala daca apelezi la un pustan de 15 ani doctor in IT te va rezolva rapid si mult mult mai ieftin.Cred ca stiai toate astea ai virsta la care altii invirt calculatorul ca pe masina si se amuza copios cind citesc cite o postare de genul este greu de facut un site online actualizat la secunda.
Succes mare la deschiderea magazinului si speram ca intradevar sa deveniti un ghimpe in spatele magazinelor concurente asa cum ati declarat .

Daca ati vazut ca nu v-am raspuns la mesajul privat. Ati scris aici, am intrat sa vad doar daca a pus poze de la deschidere. Frumos nea Popescu :)) :lol: :lol:

Stai linistit, nu sunt EXPERT in calculatoare, dar il invart mai bine ca o masina, ca doamne iarta-ma, nu sunt pilot de F1. :wink:

BClaudiu
Mesaje: 134
Membru din: Joi Mar 01, 2012 22:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de BClaudiu »

osc1or scrie:deci s-a deschis magazinul din lizeanu? au marfa in el?
l-au deschis dar fara marfa. :lol: :lol:
lansete la bacanie. :lol:
ce varsta ai? :roll:

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de osc1or »

:))
ma gandeam ca a trecut pe acolo cineva si se muncea inca la amenajare sau ceva de genul...

p.s. ce varsta crezi ca am? 15? :)
Critic echilibrat

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”