Mega Promotii

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

In mod sigur. Credem ca va sosi in jurul datei de 20 ianuarie.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mega Promotii

Mesaj de osc1or »

ce se mai aude de produsele NGT care trebuie sa vina?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

Paletii de marfa sunt deja pe drum si credem ca pana joi vor fi in stocul nostru. Odata cu acest transport, magazinul Doctor Fishing va lansa noi produse ce poarta marca britanicilor de la NGT care, cu o frecventa demna de luat in seama, apar din nou cu nenumarate noutati. Ele sunt destinate atat utilizatorilor directi, cat si clientilor nostri revanzatori. De altfel, statutul pe care il detine Doctor Fishing, de importator exclusiv in Romania al companiei NGT ne onoreaza, cu atat mai mult cu cat impactul pozitiv pe care acest brand il are asupra pietei articolelor de pescuit din tara noastra s-a dovedit a fi neasteptat de mare. Acest lucru se datoreaza in totalitate calitatii ireprosabile a produselor, de cele mai multe ori cu mult peste standardele detinute in prezent de brand-uri cu istoric considerabil mai mare. Va invitam sa verificati singuri asta in magazinul nostru.
Va multumim.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
adidobre
Mesaje: 64
Membru din: Mar Feb 09, 2010 10:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Mega Promotii

Mesaj de adidobre »

Au ajuns pe stoc produsele NGT ?
Adrian Dobre

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

adidobre scrie:Au ajuns pe stoc produsele NGT ?
Asa cum am promis, noul transport NGT este deja in rafturile magazinului din Lizeanu 25 si pana luni seara, cel tarziu, toate articolele noi vor fi urcate pe site.
Doctor Fishing

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: Mega Promotii

Mesaj de elencu »

Am trecut pe la magazin si am inteles ca s-ar putea sa mai prelungiti perioada reducerii de 20% pentru NGT, ca vreau sa-mi mai iau cate ceva de la voi. E adevarat?

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

elencu scrie:Am trecut pe la magazin si am inteles ca s-ar putea sa mai prelungiti perioada reducerii de 20% pentru NGT, ca vreau sa-mi mai iau cate ceva de la voi. E adevarat?
E adevarat. Promotia cu 20% reducere la toata gama NGT, inclusiv la produsele care au sosit zilele trecute, va continua pana la sfarsitul lui februarie. Chiar daca lira sterlina, moneda cu care platim importurile, a crescut considerabil, este o bucurie pentru noi ca va putem oferi acest avantaj. Spor la cumparaturi!
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

Reducerile de pret de 20% la mesele de rulat Rekord Fishing, produsele Matrix Innovations si Carp-Zone Italia sunt valabile pana la sfarsitul lunii februarie.
Doctor Fishing

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: Mega Promotii

Mesaj de elencu »

Salut,
Mi-a venit in ureche ca la Targul Aventuri la pescuit din martie veti fi reprezentati prin Fisela. E adevarat si daca da, spuneti-mi cu ce veniti. ma intereseaza in special Sticky si NGT.

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Mega Promotii

Mesaj de MarianC »

Buna ziua,

Informatia este corecta, magazinul Doctor Fishing va avea o colaborare cu Fisela la acest targ. Va pot spune cu siguranta ca veti gasi gama de la NGT si speram sa avem si gama completa Sticky, iar ca o surpriza pentru pescari, de la Sticky vom avea si celebrul lichid nutritiv L030 care nu se mai gaseste in magazinele de profil din Romania.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”