DREAMBAIT

Moderatori: Dan Mateianu, cornelserbu

Încuiat
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: DREAMBAIT

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ca mi-ai adus aminte de englezi, cate concursuri de la noi sunt castigate cu boiliesuri englezesti si cate cu nada fabricata in Romania ?

Eu cred in noi si in nada noastra ! :D :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

ady10
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iul 01, 2013 15:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DREAMBAIT

Mesaj de ady10 »

gor965 scrie:Numai experti p'aci ! :lol:

Decizia de a alege o anumita marca de bere din multitudinea de marci prezente pe raft este de fapt influentata de toata povestea din spatele marcii…poveste construita de "experti"..
Deci, decizia ta nu prea mai e 100% a ta :D :D
..asa ca, sa lasam expertii in pace.. :oops:
O viata avem..

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DREAMBAIT

Mesaj de cornelserbu »

hai mai baieti, mai aveti putina rabdare...deja l-am facut p-ala cu sit-ul cu ou si cu otet...ce sa fac, sa-l omor ? :D
chiar ca e amatorism in marketing, dar nu-i nimic, poate recuperam la calitatea nadei :wink:
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DREAMBAIT

Mesaj de gor965 »

ady10 scrie:
gor965 scrie:Numai experti p'aci ! :lol:

Decizia de a alege o anumita marca de bere din multitudinea de marci prezente pe raft este de fapt influentata de toata povestea din spatele marcii…poveste construita de "experti"..
...
Decizia mea se bazeaza pe gust, nu pe povesti construite de experti ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DREAMBAIT

Mesaj de viper28 »

cornelserbu scrie:hai mai baieti, mai aveti putina rabdare...deja l-am facut p-ala cu sit-ul cu ou si cu otet...ce sa fac, sa-l omor ? :D
chiar ca e amatorism in marketing, dar nu-i nimic, poate recuperam la calitatea nadei :wink:
Faceti cadou vreo 3 kg de bile?..ca maine seara ma duc la partida de 24h. O sa postez dupa partida parerea mea :))).
Glumesc. Asteptam cu nerabdare produsele.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DREAMBAIT

Mesaj de Albert »

Vladut Mateianu scrie:cate concursuri de la noi sunt castigate cu boiliesuri englezesti
M-ai vazut la vreun concurs? Nici n-o sa ma vezi :) Oricum nu asta-i discutia aici.
Plus ca nu-s in target cand se uzeaza de placa asta cu concursurile castigate cu te miri ce bile ;) Sa spunem doar ca nu tot ce zboara se mananca :lol: Nici discutia asta nu-si are locul aici dar in lipsa de altceva...
Vladut Mateianu scrie: Eu cred in noi si in nada noastra ! :D :wink:
Asta-i cheia succesului. Sa crezi in nada cu care pescuiesti.
Io nu ca n-am incredere, am, da' nada romaneasca nu functioneaza unde pescuiesc eu.
Ia sa vad eu o echipa de concurenti cum nadeste cu scuid,caracratita, belachan si altele asemenea pe...Pantelimon..sau Cernica. Pe orice lac ce nu-i carpodrom. Stii ca astea-s invadate de somnu' pitic, da? :lol:
Si sa vad cam in cat timp si cati crapi prind. Si cu ce costuri. Si-n cat timp. Tonele de somni pitici nu se pun :lol: Alea se pot folosi ca ingredient in urmatorul fishmil de top ;)
Problema de mai sus mi-a fost rezolvata doar...englezii asa ca voi cotiza cu spor si drag la ei pana va aparea alternativa romaneasca. Daca va aparea :) Si daca ma va convinge.
Nu mai spun ca majoritatea bilelor romanesti sunt niste ingrediente englezesti amestecate la noi care ies (mult) mai scumpe decat..originalul. Asta asa ca sa ma dau si mai expert decat ma crede lumea :lol:

@cornelserbu
Nu ala cu site-ul e de vina. De vina e cine a aprobat "lansarea" fara sa aiva ce lansa :) Cel ce se ocupa de..comunicare :lol:
Poti sa ne pui aici o mica povestioara despre echipa din spatele produselor si, cel mai important, ce vindeti. Gama si preturi. Informatiile astea sigur le aveti ca doar nu le inventati in timp ce codeaza ala site-ul ;)

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: DREAMBAIT

Mesaj de cornelserbu »

pai da...l-am pus pe tip sa inchida pagina, sa zica ca-i in constructie si ca se deschide pe 23...l-am si "omorat" putin de neamuri si...alea, alea :lol: :lol: :lol:

asa in mare va pot spune ca sunt 3 tipuri de mix, unul foarte "carnos", unul bine echilibrat si un bird-food combinat din plin cu "lactate"...toate trei sunt "premium" si...prind peste !
gama de lichide nutritive, arome si aditivi este destul de completa, avem si grond bait...insfarsit, o sa vedeti foarte curand :D
Cornel Serbu
Friends Carp Team

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DREAMBAIT

Mesaj de Albert »

cornelserbu scrie: si un bird-food combinat din plin cu "lactate"...:D
Hmm...pe 23 zici? Ok. Rabdare si tutun :)

Edit: nu inteleg de ce nu spuneti aici tot da' nah..daca asta-i strategia ramane valabil ce-am scris mai sus :)

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: DREAMBAIT

Mesaj de ionut72 »

Mie, deocamdata (da' nu ma voi multumi cu atat), numele de Cornel Serbu mi-e de ajuns pentru a fi destul de sigur ca bilele sunt prinzatoare (pe mai multe feluri de balti si pentru mai multe stiluri de pescuit).
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DREAMBAIT

Mesaj de gabi1 »

ionut72 scrie:Mie, deocamdata (da' nu ma voi multumi cu atat), numele de Cornel Serbu mi-e de ajuns pentru a fi destul de sigur ca bilele sunt prinzatoare
:lol: :lol:
ionut72 scrie:Revin: daca-i vorba despre bosorogul de Cornel...
:roll: :shock:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DREAMBAIT”