FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE CRAP

Topic destinat discutiilor referitoare la Federatia Romana de Pescuit Sportiv

Moderator: Cristi Matei

Scrie răspuns
ticairlandezu
Mesaje: 74
Membru din: Mar Noi 15, 2011 19:48

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de ticairlandezu »

Interesele ascunse ale nesimtitului, bolnavului psihic, reies clar din declaratiile colaboratorilor sai :

Sa ne reamintim :


Uszkay Istvan
Subiectul mesajului: Re: CUPA FNPSR -BARACUDA LA STATIONARScris: 03 Noi 2010 12:15

Diaconita Petru a scris
Citat:
Tu esti mai aproape decat mine,puteai sa mergi la Orastie sa vezi ce e acolo,sa stai de vorba cu cei de la Hidroconstruct,fiindca contractul de sponsorizare l-am citit amandoi.....ce nu inteleg eu ,chiar nu se gaseau 10000 de euro pentru a preveni rahatul.
PS poate ne baneaza Alin fiindca monopolizam topicul cu problemele fnpsr

Ma mir ca vorbesti asa ! Contractul pe care l-am citit in fuga la sedinta Consiliul Director (fiind dat din mana in mana doar ca sa-l vedem ca exista si ca e real) nu are nici o legatura cu persoana mea si nici a ta si nici a unui vicepresedinte. Este exclusiv opera lui Fane. El s-a inteles cu Hidroconstructia, e afacerea lui cu proiecte, cu firma lui de consultanta care probabil are si ea de castigat de pe urma afacerii, de aia nici nu a implicat pe nimeni in problema Contractului de Sponsorizare. Nu am ce cauta la Orastie si nu am ce discuta cu Hidroconstructia ca nu am nici o responsabilitate in acest sens. Nici tu nu ai si nici altii nu stiu sa aibe din conducerea federatiei. Eu nu am fost rautacios fata de tine cand am cerut detalii. Am fost cat se poate de normal si am motivat prin faptul ca fiind cu el la Bucuresti, sigur ati mai discutat si pe marginea acestui subiect si poate ai ceva noutati, stii mai multe decat mine legat de acest subiect.
Tu vad ca te aprinzi prea repede si deja sari cu atacuri si invective la persoana mea de parca cine stie ce ti-am facut. Nu ti-am facut nimic, decat ca ti-am cerut niste detalii (daca stii). Trebuia sa spui ca nu ai noutati in domeniu si atat.
Totusi daca stam la capitolul intrebari, hai sa te intreb eu ceva.
Cu ce ocazie te-ai dus tu la Bucuresti la ANPA cu Fane? Cine si de ce te-a invitat si ... de ce numai pe tine ? Ar mai fi multe "de ce"-uri dar deocamdata ma opresc aici.


Avatar utilizator
Vali Vesa
pescar de competitie
Mesaje: 2971
Membru din: Vin Ian 21, 2005 15:59
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Vali Vesa »

Popescu Stefan scrie:Hai să vedem cine ajunge primul!
ai ajuns... :mrgreen:
Clubul Sportiv Ovidius Constanta

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Madalin Dirla »

Vali Vesa scrie:
Popescu Stefan scrie:Hai să vedem cine ajunge primul!
ai ajuns... :mrgreen:
a ajuns de mult :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Cristi Y »

Popescu Stefan scrie:Reamintesc cluburilor sportive că pentru a putea participa la Competițiile sportive oficiale și pentru a putea avea selecționați sportivi în loturile reprezentative, se pot afilia la FRPS, până în data de 1 martie 2012. După această dată, cererile de afiliere vor fi analizate de AG doar pentru anul 2013.
Federația va depune săptămâna viitoare documentele de afiliere la CIPS. Fac acest anunț, pentru o transparență totală a activității federației și pentru a nu se invoca motivul necunoașterii acestor calendare.
Orice altă competiție organizată de altă structură este, din punct de vedere oficial, nulă. Cluburile care participă la astfel de competiții riscă să-și piardă Certificatul de identitate sportivă.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ce facusi Don Quijote ??? ai facut transparenta totala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ai cam devenit si tu impreuna cu SRL-ul tau la fel de transparent ca activitatiile federatiei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Cristi Y »

[quote="Vladut Mateianu"]Cs Senzor participa la CN 2012. CS Senzor organizeaza si sponsorizeaza concursuri destinate copiilor. CS Senzor investeste in juniori, avand din acest an o noua echipa. CS Senzor a scris istorie in lumea asta. 5 titluri de campioni nationali, 2 titluri de vicecampioni mondiali, 1 bronz mondial, zeci de cupe si medalii la concursurile interne si internationale.CS Senzor a castigat respectul multor pescari


degeaba le ai , daca nu sunt recunoscute de popescu sunt tinichele fara valoare , nici un trofeu pe care scrie cips sau fips nu are valoare daca nu este scris si frps !!!

FRPS = federatia romana popescu stefan :lol: :lol: :lol: :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Vladut Mateianu »

Da-i pace Tatae, nu uita ca fiecare pasare pe limba ei piere...... :wink: De-a lungul anilor au existat zeci de "popesci" ...peste toti insa s-a asternut uitarea......
Si acum tot la fel va fi. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: FRPS NU A ÎMPUTERNICIT PE NIMENI SĂ ORGANIZEZE C.M. DE C

Mesaj de Madalin Dirla »

Stati linistiti baieti,omul a murit inainte de nastere :lol: :lol: !!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “FRPS”