Greaca - Cercani

Moderatori: Dan Mateianu, george_gre

Încuiat
Avatar utilizator
remus_cta
pescar de competitie
Mesaje: 1330
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 16:20
Puncte: 0
Localitate: constanta
Contact:

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de remus_cta »

ce melteni :evil:

si voi gresiti aici,sunteti prea blanzi cu ei, faceti-le o poza si puneti-le si numarul de la masina si dupa o sa mai pescuiasca doar la fantana doamnei :lol:
Floyd Patterson a fost culcat la podea de 7 ori intr-o runda
dupa meci a zis:"ei spun ca am fost boxerul care a fost culcat la podea cel mai mult....dar eu le spun ca sunt si cel care s-a ridicat de cele mai multe ori..."

APS TOMIS

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Vladut Mateianu »

Fara dosare penale nu se astampara ! :twisted:
Ma mira faptul ca totusi facea parte dintr-o asociatie cunoscuta de pescari ! Pescari sportivi.... :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Sorel »

Am citit si comentariile celui prins in fapt si nu-mi vine sa cred: cineva poate spune ca a ascuns 14 kg de crap in portbagaj si nu stie de ce :shock: :shock: :shock:

Este incredibil ca cineva sa savarseasca o fapta -furt calificat fara sa stie de ce .....si se presupune ca nu era beat :lol:

Parerea mea este ca ORICINE ESTE PRINS CU PESTE IN AFARA REGULAMENTULUI TREBUIE RETINUT , CHEMATA POLITIA DIN SAT , DOSAR PENAL, SA TRAGA PONOASELE FAPTEI LUI .....NU VA MERGE NICIODATA CU FACUTUL PUBLIC, BATAIE , CAINI, SAMD!!!!

Sunt convins ca dupa ce trage poate un an de zile prin tribunale, plateste o gramda de bani si(sau) face ceva puscarie ...se va gandi fooooarte bine inainte sa mai puna mana !

Parerea mea!

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Sionut »

Vladut Mateianu scrie: Ma mira faptul ca totusi facea parte dintr-o asociatie cunoscuta de pescari !
Nu o sa mai faca, Vladut :evil:
CS APS

Avatar utilizator
Lazar Mihai
Mesaje: 15
Membru din: Lun Ian 31, 2011 11:45
Puncte: 0
Localitate: Giurgiu

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Lazar Mihai »

Sorel scrie:Am citit si comentariile celui prins in fapt si nu-mi vine sa cred: cineva poate spune ca a ascuns 14 kg de crap in portbagaj si nu stie de ce :shock: :shock: :shock:

Este incredibil ca cineva sa savarseasca o fapta -furt calificat fara sa stie de ce .....si se presupune ca nu era beat :lol:

Parerea mea este ca ORICINE ESTE PRINS CU PESTE IN AFARA REGULAMENTULUI TREBUIE RETINUT , CHEMATA POLITIA DIN SAT , DOSAR PENAL, SA TRAGA PONOASELE FAPTEI LUI .....NU VA MERGE NICIODATA CU FACUTUL PUBLIC, BATAIE , CAINI, SAMD!!!!

Sunt convins ca dupa ce trage poate un an de zile prin tribunale, plateste o gramda de bani si(sau) face ceva puscarie ...se va gandi fooooarte bine inainte sa mai puna mana !

Parerea mea!


Este furt simplu, nu calificat, si nu cred ca ajunge prin tribunale pentru cativa pesti, ci doar cu o chemare la parchet prin care sigur se dispune una din cele doua solutii : scoatere de sub urmarire penala cu aplicare de amenda administrativa sau in cel mai rau caz amenda penala. Sa nu fie recidivist ca o incurca pt cativa ciortani :lol: :lol:
Primavara toti suntem pescari incepatori

Sorel
Mesaje: 318
Membru din: Joi Mai 14, 2009 17:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Sorel »

Pai si nu e bine ????????????????????????

Avatar utilizator
Lazar Mihai
Mesaje: 15
Membru din: Lun Ian 31, 2011 11:45
Puncte: 0
Localitate: Giurgiu

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Lazar Mihai »

E foarte bine chiar :twisted:
Primavara toti suntem pescari incepatori

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “GREACA CERCANI”