Greaca - Cercani

Moderatori: Dan Mateianu, george_gre

Încuiat
tiger1ne
Mesaje: 6
Membru din: Lun Oct 19, 2009 8:59

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de tiger1ne »

mii de multumiri domnule george si din partea mea(andrei-brasov)pt ospitalitate si mai ales pt toate facilitatile de care am avut parte pe balta dumneavoastra.cum a zis si prietenul meu respectiv coechipierul meu amandalin sigur vom reveni si la anul pt ca este altceva decat la brasov si aici nu ma refer numai la peste,ma refer la conditii care dupa parerea mea si a lui amy(amandalin)sunt extraordinare in comparatie cu multe altele balti.inca odata mii de multumiri si imi permit sa va dau un sfat pe care vi l-am spus si personal dar il voi si scrie pt cei care practica astfel de pescuit.aveti mare grija la pescari care va calca lacul pt ca in romania si mai ales in brasov nu mai avem unde pescui(si ma refer aici la capturi)pt ca e foame mare si se ia tot.deci intr-un cuvant :biciu pe ei.inca odata mii de multumiri pt toate facilitatile pe care le oferiti.

george_gre
Mesaje: 248
Membru din: Lun Mai 31, 2010 22:07
Puncte: 0
Localitate: GREACA-CERCANI

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de george_gre »

lulupescar scrie:buna ziua domnule george.numele meu este florin.
un anunt am sa va fac,dar totodata o rugaminte:
posibil pe data de 6 noiembrie sa vin cu inca 2 prieteni pe balta dvs.
recomandare am,si avem de la marian constantin(mary),membru in clubul greenlake,la fel ca mine si ca cei 2 colegi cu care probabil voi veni.
se poate?
mai va sun mai aproape de data anuntata.
sanatate
Binenteles ca se poate!
Cu un tel inainte este perfect.

george_gre
Mesaje: 248
Membru din: Lun Mai 31, 2010 22:07
Puncte: 0
Localitate: GREACA-CERCANI

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de george_gre »

tiger1ne scrie:mii de multumiri domnule george si din partea mea(andrei-brasov)pt ospitalitate si mai ales pt toate facilitatile de care am avut parte pe balta dumneavoastra.cum a zis si prietenul meu respectiv coechipierul meu amandalin sigur vom reveni si la anul pt ca este altceva decat la brasov si aici nu ma refer numai la peste,ma refer la conditii care dupa parerea mea si a lui amy(amandalin)sunt extraordinare in comparatie cu multe altele balti.inca odata mii de multumiri si imi permit sa va dau un sfat pe care vi l-am spus si personal dar il voi si scrie pt cei care practica astfel de pescuit.aveti mare grija la pescari care va calca lacul pt ca in romania si mai ales in brasov nu mai avem unde pescui(si ma refer aici la capturi)pt ca e foame mare si se ia tot.deci intr-un cuvant :biciu pe ei.inca odata mii de multumiri pt toate facilitatile pe care le oferiti.
Multumesc Andrei-Amy! Sinteti bine veniti oricind!

Cit despre HOTI azi am aflat ca am avut citiva pescari care mi-au FILETAT PESTELE PE BALTA ,capul si sira le-au aruncat in apa.

I-mi este mila de cel pe care CU SIGURANTA O SA-L PRIND DE CE V-A PATI(aviz amatorilor)

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de RazvanG »

george_gre scrie:
tiger1ne scrie:mii de multumiri domnule george si din partea mea(andrei-brasov)pt ospitalitate si mai ales pt toate facilitatile de care am avut parte pe balta dumneavoastra.cum a zis si prietenul meu respectiv coechipierul meu amandalin sigur vom reveni si la anul pt ca este altceva decat la brasov si aici nu ma refer numai la peste,ma refer la conditii care dupa parerea mea si a lui amy(amandalin)sunt extraordinare in comparatie cu multe altele balti.inca odata mii de multumiri si imi permit sa va dau un sfat pe care vi l-am spus si personal dar il voi si scrie pt cei care practica astfel de pescuit.aveti mare grija la pescari care va calca lacul pt ca in romania si mai ales in brasov nu mai avem unde pescui(si ma refer aici la capturi)pt ca e foame mare si se ia tot.deci intr-un cuvant :biciu pe ei.inca odata mii de multumiri pt toate facilitatile pe care le oferiti.
Multumesc Andrei-Amy! Sinteti bine veniti oricind!

Cit despre HOTI azi am aflat ca am avut citiva pescari care mi-au FILETAT PESTELE PE BALTA ,capul si sira le-au aruncat in apa.

I-mi este mila de cel pe care CU SIGURANTA O SA-L PRIND DE CE V-A PATI(aviz amatorilor)

Sa-i pui cateva pisici in brate si sa dai drumu la caini George :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783
Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de paulletta »

Merge si fara pisici.... suta de metri nu apuca sa o faca, si cum gheata se apropie posibil sa apara in primavara precum capul si sira de la crapii transati...
RUSINE!!!!!!!!!
PESCARI CARE INVESTESC IN SCULE SI VOR SA ISI RECUPEREZE BANII IN FELUL ACESTA!!!!
RUSINE TALHARILOR!!!!
CEI CARE FAC ASA TREBUIESC CURENTATI CU 380V!

Avatar utilizator
Martin
Mesaje: 371
Membru din: Sâm Feb 06, 2010 8:53
Puncte: 0
Localitate: Bucureşti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Martin »

paulletta scrie:Merge si fara pisici.... suta de metri nu apuca sa o faca, si cum gheata se apropie posibil sa apara in primavara precum capul si sira de la crapii transati...
RUSINE!!!!!!!!!
PESCARI CARE INVESTESC IN SCULE SI VOR SA ISI RECUPEREZE BANII IN FELUL ACESTA!!!!
RUSINE TALHARILOR!!!!
CEI CARE FAC ASA TREBUIESC CURENTATI CU 380V!
Hoţii şi gunoaiele, gunoaiele la propriu şi la figurat, nu vor dispărea niciodată din ţara asta!! Eu am văzut că aveţi curent acolo, de ce nu montaţi camere de supraveghere ?

Avatar utilizator
vioril
Mesaje: 627
Membru din: Vin Aug 06, 2010 13:18
Puncte: 0
Localitate: mihailesti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de vioril »

chiar foarte buna ideea cu camerele , mai ales ca se pot pune si online , acolo unde s-a investit in balta circa 300.000 euro , se mai pot investi cateva mii ( 7000 - 8000 ) in a se monta 30 de camere si un DVR . am eu un pont extraordinar de ieftin la samsung , daca pare tentant pt dn. George . si repet , se pot face online ca supravegherea sa fie facuta de mai multe persoane . dar apare o problema : ce te faci cu sotia ? cand ii spui ca esti pe Greaca Cercani , si nu te va vedea pe camere , dai de ala cu coarne . :lol:
catch & release DOAR DACA E CAZUL

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de Madalin Dirla »

Martin scrie:
paulletta scrie:Merge si fara pisici.... suta de metri nu apuca sa o faca, si cum gheata se apropie posibil sa apara in primavara precum capul si sira de la crapii transati...
RUSINE!!!!!!!!!
PESCARI CARE INVESTESC IN SCULE SI VOR SA ISI RECUPEREZE BANII IN FELUL ACESTA!!!!
RUSINE TALHARILOR!!!!
CEI CARE FAC ASA TREBUIESC CURENTATI CU 380V!
Hoţii şi gunoaiele, gunoaiele la propriu şi la figurat, nu vor dispărea niciodată din ţara asta!! Eu am văzut că aveţi curent acolo, de ce nu montaţi camere de supraveghere.

In curand vor aparea si camerele :wink: !!!

Avatar utilizator
miyagi
Pescar de competitie
Mesaje: 4837
Membru din: Mar Aug 03, 2010 17:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de miyagi »

Madalin007 scrie:
Martin scrie:
paulletta scrie:Merge si fara pisici.... suta de metri nu apuca sa o faca, si cum gheata se apropie posibil sa apara in primavara precum capul si sira de la crapii transati...
RUSINE!!!!!!!!!
PESCARI CARE INVESTESC IN SCULE SI VOR SA ISI RECUPEREZE BANII IN FELUL ACESTA!!!!
RUSINE TALHARILOR!!!!
CEI CARE FAC ASA TREBUIESC CURENTATI CU 380V!
Hoţii şi gunoaiele, gunoaiele la propriu şi la figurat, nu vor dispărea niciodată din ţara asta!! Eu am văzut că aveţi curent acolo, de ce nu montaţi camere de supraveghere.

In curand vor aparea si camerele :wink: !!!
Ce tare ar fi! Am putea vedea si concursurile live, nu?
Urban culture.

george_gre
Mesaje: 248
Membru din: Lun Mai 31, 2010 22:07
Puncte: 0
Localitate: GREACA-CERCANI

Re: Greaca - Cercani

Mesaj de george_gre »

Pe CANICULA -2grade

Imagine

Imagine

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “GREACA CERCANI”