Recomandare masina pentru pescuit la crap

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Recomandare masina pentru pescuit la crap

Mesaj de Lucian SV »

crap hunter scrie: aha :lol: si sa inteleg ca la Suceava pe Prut ,Golful ala break merge prin locuri unde tigaia de Logan nu ar ajunge si trebuie lasata in varful dealului :?: :?: o fi model nou cu elice sau ...submarin :lol: :lol:
...exceptand SUV,4X4,.. LOGANUL va bate la popou orice BREAK vreti voi la hartoapele de pe balti.. :wink:
Dacă citeai de la început îți dădeai seama ce mașină recomand. ps am un raw4 2.0/1998 și un Freelander 1.8/1999. Freelanderul mă enervează dar are AC. ps.2 când văd pe unul cu o berlină împotmolit te-ai prins că îl las acolo!

crap hunter
Mesaje: 35
Membru din: Mar Mai 23, 2017 11:54

Re: Recomandare masina pentru pescuit la crap

Mesaj de crap hunter »

Lucian SV scrie:
crap hunter scrie: aha :lol: si sa inteleg ca la Suceava pe Prut ,Golful ala break merge prin locuri unde tigaia de Logan nu ar ajunge si trebuie lasata in varful dealului :?: :?: o fi model nou cu elice sau ...submarin :lol: :lol:
...exceptand SUV,4X4,.. LOGANUL va bate la popou orice BREAK vreti voi la hartoapele de pe balti.. :wink:
Dacă citeai de la început îți dădeai seama ce mașină recomand. ps am un raw4 2.0/1998 și un Freelander 1.8/1999. Freelanderul mă enervează dar are AC. ps.2 când văd pe unul cu o berlină împotmolit te-ai prins că îl las acolo!
esti un adevarat inger, un binefacator,un....
deci in concluzie: toti care aveti LOGAN sau alt tip de berlina nu mergeti la pescuit !!!!ca daca va intalniti cu Lucian si va impotmoliti va lasa "balta" :shock: :shock: :shock:

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: Recomandare masina pentru pescuit la crap

Mesaj de eugen dragnea »

Lucian SV scrie:când văd pe unul cu o berlină împotmolit te-ai prins că îl las acolo!
Mare om...mare caracter !!!
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Recomandare masina pentru pescuit la crap

Mesaj de DumiD »

Lucian SV scrie:ps am un raw4 2.0/1998 și un Freelander 1.8/1999. Freelanderul mă enervează dar are AC. ps.2 când văd pe unul cu o berlină împotmolit te-ai prins că îl las acolo!
Corect, ce cauta la pescuit fara caruta din 98?! Sa stea acasa!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”