Concurs de amatori 10-11.10.2014

Moderator: Stefan B

Încuiat
Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs de amatori 10-11.10.2014

Mesaj de osc1or »

SEPY31 scrie: sincer am plecat ca unii concurenti nu au fost corecti au nadit la greu inclusiv cu, cobra ceea ce nu era voie asa ca sa se bucure de premiu oricum mi-a placut si m-am simtit bine ne vedem la urmatoarea stiu ce am de facut:)))

Atentie "a nadi la greu inclusiv cu cobra" nu este "nadirea grea" interzisa prin regulament.
Prin nadire grea sa intelege folosirea catapultei/spombului/prastiei si aruncarea in apa a nazii mai mari in diametru de 30mm.


P.S. Felicitari pentru organizator/administratorul baltii, felicitari pt toti participantii si in special pt castigatori!!
SI acum regret ca nu am putut participa!

Stefan, daca mai organizezi o "etapa" propun 36 ore de sambata dimineata pana duminica seara. Astfel nu ar mai exista problema cu invoitul de la munca :).

P.S.2 daca mai organizezi ceva saptamana care vine (17-19 oct) inseamna ca chiar sunt blestemat sa nu pot ajunge la nici un concurs de amatori pe Magura9 anul asta... (e ziua sotiei :)) )
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Simu Alexandru
Mesaje: 699
Membru din: Vin Oct 03, 2014 8:59
Puncte: 0
Localitate: Bragadiru

Re: Concurs de amatori 10-11.10.2014

Mesaj de Simu Alexandru »

blondu68 scrie:
Stefan B scrie:
Florin Vasii scrie:Nadire cu cobra?
Evident .....

Participanti :

1. Madalin Dirla
eu propun sa fim mai atenti!nadirea cu cobra a fost permisa...
PE URMA AM VAZUT SI EU IMI CER SCUZE DAR IN PRIMA PAGINA LA REGULAMENT NU SCRIA DECAT LA ALTE COMENTARII
Nu este atat de grav daca vorbesti singur...Mai nasol este daca vorbesti singur si afli noutati!!!
Imagine
CarpBait Fishing Club
Nume utilizator schimbat din SEPY31

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MAGURA 9”