Boilies 4carp

Moderatori: Dan Mateianu, Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Boilies 4carp

Mesaj de Vladut Mateianu »

George, dar este vreun producator roman care nu import "direct" materia prima si nu ruleaza singur bilele ? Eu sincer nu cunosc... :roll:

PS Sa nu se inteleaga gresit, si eu apreciez calitatea boiliesurilor tale, precum si pretul competitiv !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
vior3l
Mesaje: 254
Membru din: Mie Ian 19, 2011 13:08

Re: Boilies 4carp

Mesaj de vior3l »

Pretul competitiv este datorat faptului ca import direct materia prima,mixatul si rulatul se face in atelierul propiu si nu am avut in primul an costuri suplimentare.Mai mult decat atat mi am propus sa sustin anumite lucruri si am anuntat ca pt sezonul 2013 pretul va fi unul promotional.

Despre povesti...."altele"nu stim sa facem.Retele Extasy si Magnum sunt la fel pentru toata lumea. :wink:[/quote]

Georgica eu sunt unul dintre cei care nu am avut incredere ca imi dai aceleasi bile cu care pescuiesti dar cand am venit in atelierul tau si am vazut ce ingrediente ai, mai ales ca am stat langa tine cat timp mi-ai pregatit boilesurile si am vazut ca faci o cantitate mult mai mare (100kg adica era si pt voi la acel concurs), atunci am inteles ca nu vinzi minciuni si ca te intereseaza sa faci ceva bun pt toata lumea!!! Ar mai fi multe de spus dar ma opresc aici pt ca lumea o sa creada ca fac parte din clubul vostru, dar de fapt nu am nici o treaba, doar va respect pt ceea ce faceti si ca sunteti un club foarte unit care isi da interesul in pasiunea asta si anume PESCUITUL!! Felicitari

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

Vladut Mateianu scrie:George, dar este vreun producator roman care nu import "direct" materia prima si nu ruleaza singur bilele ? Eu sincer nu cunosc... :roll:

PS Sa nu se inteleaga gresit, si eu apreciez calitatea boiliesurilor tale, precum si pretul competitiv !
Exceptand marii producatori.

Un an nou Fericit!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

vior3l scrie:Pretul competitiv este datorat faptului ca import direct materia prima,mixatul si rulatul se face in atelierul propiu si nu am avut in primul an costuri suplimentare.Mai mult decat atat mi am propus sa sustin anumite lucruri si am anuntat ca pt sezonul 2013 pretul va fi unul promotional.

Despre povesti...."altele"nu stim sa facem.Retele Extasy si Magnum sunt la fel pentru toata lumea. :wink:
Georgica eu sunt unul dintre cei care nu am avut incredere ca imi dai aceleasi bile cu care pescuiesti dar cand am venit in atelierul tau si am vazut ce ingrediente ai, mai ales ca am stat langa tine cat timp mi-ai pregatit boilesurile si am vazut ca faci o cantitate mult mai mare (100kg adica era si pt voi la acel concurs), atunci am inteles ca nu vinzi minciuni si ca te intereseaza sa faci ceva bun pt toata lumea!!! Ar mai fi multe de spus dar ma opresc aici pt ca lumea o sa creada ca fac parte din clubul vostru, dar de fapt nu am nici o treaba, doar va respect pt ceea ce faceti si ca sunteti un club foarte unit care isi da interesul in pasiunea asta si anume PESCUITUL!! Felicitari[/quote]

Multumesc pentru apreciere.
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

MAGNUM-Base Mix-oficial 2014

Magnum este un mix de top conceput in mod special pentru a putea fi folosit pe toata durata sezonului atat in partidele scurte cat si in partidele lungi de pescuit. Realitatea este ca acest mix a fost proiectat in mod special pentru echipele clubului Green Lake pentru pescuitul in regim de concurs. Portofoliul impresionant de trofee obtinute cu Magnum, il plaseaza ca fiind una dintre cele mai bune alegeri atat pentru concursurile de cantitate cat si pentru cele de calitate, unde conteaza cei mai mari pesti prinsi.

Avand acces la cele mai bune si moderne surse de materii prime provenite de la cei mai importanti furnizori internationali recunoscuti pentru calitatea produselor, reteta Magnum beneficiaza de cele mai bune ingrediente si se bucura de un control superior asupra calitatii produsului finit.

Contine un complex format din 4 tipuri superioare de faina de peste tratate la rece cu un continut proteic peste media fainurilor de peste obisnuite, din care una predigerata, produsa din pesti intregi in urma unui proces de pasteurizare si hidroliza enzimatic naturala, o doza optima de betaina, WPC, izolat de soia, Robin Red, extract de drojdie, CLO, aminoacizi, vitamine si minerale, Super Red.
In plus, o serie de alte ingrediente care intregesc aceasta reteta si furnizeaza acestui mix de senzatie un impresionant complex bazat pe 4 tipuri de proteine,stimulatori de apetit,carbohidrati,aminoacizi,vitamine si minerale.

Este un mix complet, se ruleaza usor si pentru a intregi acest mix incredibil, 4CARP vine in ajutorul d-voastra cu o parte lichida special conceputa pentru acest mix.


In concluzie, putem afirma cu mandrie ca 4CARP are un nou invingator in gama de mixuri de baza Premium.
Fişiere ataşate
Mix Magnum
Mix Magnum
DSC_1811.jpg (156.72 KiB) Vizualizat de 1722 ori
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

ady10
Mesaje: 250
Membru din: Lun Iul 01, 2013 15:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Boilies 4carp

Mesaj de ady10 »

Sal!

Care este pretul/kg?
Thx!
O viata avem..

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

Salut,in curand si pretul. :wink:
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

Magnum Boilies-oficial 2014

4CARP a conceput aceste boilies-uri care nu doar sa stimuleze crapii sa se hraneasca, dar sa-i tina si preocupati pe patul de nada timp indelungat printr-o sursa de hrana completa.
Este o nada irezistibila, care asigura toate cerintele nutritive ale crapului folosind cele mai bune fainuri de peste si birdfood-uri.
Initial reteta a fost conceputa special pentru lacul Corbu si nu a fost proiectata sa ajunga pe piata. A inregistrat insa un success formidabil marcand podium dupa podium in competitiile desfasurate pe diferite balti, ca atare 4CARP a decis sa le ” lase la public ”.
Fişiere ataşate
625538_210002385847221_1544006227_n.jpg
625538_210002385847221_1544006227_n.jpg (151.19 KiB) Vizualizat de 1561 ori
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

PPT-Numarul 10
Fişiere ataşate
ppt1.jpg
ppt1.jpg (158.31 KiB) Vizualizat de 1529 ori
ppt2.jpg
ppt2.jpg (177.76 KiB) Vizualizat de 1529 ori
ppt3.jpg
ppt3.jpg (182.15 KiB) Vizualizat de 1529 ori
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: Boilies 4carp

Mesaj de George-Alexandru »

Preturi 2014!

Boilies Extasy-Tari/Solubile
Pret / kg :
55 lei / kg
50 lei /10 kg
45 lei /<100 kg


Extasy Base Mix
Pret:37 lei /kg

Boilies Magnum-Tari/Solubile
Pret / kg :
55 lei / kg
50 lei /10 kg
45 lei /<100 kg


Magnum Base Mix
Pret:37 lei /kg


Urmeaza o serie de surprize! :wink:detalii in curand...

informatii suplimentare:
Tel- 0723878564
Mail- george@4carp.ro

George Alexandru
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA BAZAR”