FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
soesoft
Mesaje: 24
Membru din: Lun Iun 17, 2013 15:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de soesoft »

Recomand user-ul "razvan999", mulinetele achizitionate sunt in stare buna. Nu recomand curierul utilizat, NEMO atat dpdv al pretului cat si al "vitezei" de miscare.

Avatar utilizator
yuuhuu
Mesaje: 465
Membru din: Mie Ian 21, 2015 14:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de yuuhuu »

Recomand userul Stroe Bogdan. Persoana amabila si serioasa ! Top !!! Multumim CM

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

sic@
Mesaje: 61
Membru din: Mar Dec 20, 2016 10:03
Puncte: 0
Localitate: Tarnaveni

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sic@ »

ATENTIE la user,ul Orjanu Cristi !!!Fiind posesorul a 4 mulinete shimano xsd14000 pe care le,am folosit in 2 aprtide a cate 16 ore, l,am sunat sapt. trecuta(Miercuri) pentru a face schimb+diferenta cu 4 mulinete shimano ultegra xsc 14000(anunt crapmania orjanu cristi) ,descrise in anunt impecabile estetic si functional .Dupa ce ne,am inteles telefonic,i,am trimis mulinetele....cand au ajuns ale lui constat urmatoarele:mulinetele nu au cutiile originale,taietura langa galet,sunet de la bucsa manivelei,zgarieturi,cursa tamburului are un mic blocaj...deci, nu sunt impecabile estetic si functional .In pozele postate nu se observa si nici telefonic nu mi sa spus.L-am sunat Vineri, Sambata si nu mai rasp. la tel.E clar!!!!TEAPA!!!!

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2780
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Acum cateva luni am vandut 2 lansete shimano xs1, unui tip din Pitesti. Am hotarat amandoi, ca decat sa platim la curier, sa merg eu pana la Pitesti, sa i le dau personal. Ne-am inteles la pret, am bagat 100 lei motorina si am mers acolo.
Va recomand sa luati in calcul si astfel de variante... pentru ca pierderea va fi mai mare, daca va treziti cu un set de mulinete/lansete/cort/ETC rupte sau in stare jalnica.
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de gabi1 »

Cu e să faci 300/350 km pentru două lansete și să mai ai și ghinionul să nu vină clientul, sau să le refuze motivând că nu au fost ”îngrijite corespunzător”?!? :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

Recomand userul danelis98 ( Dan), produsele au fost noi, exact ca-n descriere, impachetate exemplar, Dane, o mare bila alba si multumesc mult. :wink:
slowly we rot- by Obituary

kecychepu
Mesaje: 92
Membru din: Mie Mar 13, 2013 0:27
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de kecychepu »

Recomand cu incredere userul LEVI..marfa cumparat este perfect descrieri,si persoana de cuvant.
Multumesc pt costum

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de robyvan »

Recomand userul Stanescu Mircea, produsele sunt ca noi, exact ca-n descriere, impachetate exemplar, Mircea, o mare bila alba si multumesc mult. :wink:
slowly we rot- by Obituary

sarmale
Mesaje: 41
Membru din: Mie Noi 15, 2017 12:24
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sarmale »

Am cumpărat 6 mulinete de la lancy. Au arătat ca în pozele pe care le-a trimes.foarte serios recomand.

JAKOB
Mesaje: 4
Membru din: Dum Iul 17, 2016 12:39

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de JAKOB »

Multumesc Ungureanu Bogdan pt BBLC-uri!Vanzator jos palaria! Recomand cu incredere!DORU

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”