FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
eduard kocz
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iul 25, 2013 12:26

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de eduard kocz »

eduard kocz scrie:Bogdan Negrescu. :D :D
Am cumparat de la el 2 mulinete shimano aero technium xt 10000 si trei tamburi de rezerva, toate conform informatiilor postate, o persoana super ok de incredere am ramas prieteni mersi Bogdane!!
Ungureanu Bogdan scrie:
eduard kocz scrie:Bogdan Negrescu. :D :D
Am cumparat de la el 2 mulinete shimano aero technium xt 10000 si trei tamburi de rezerva, toate conform informatiilor postate, o persoana super ok de incredere am ramas prieteni mersi Bogdane!!
Directore, sa ti dau un miel de Paste! :lol:
Ma cheama Ungureanu, nu Negrescu...oi fi vazut tu ca sunt mai brunet, dar nici chiar asa... :lol:
Oricum, sa le stapanesti sanatos!

Avatar utilizator
Traian George
Mesaje: 108
Membru din: Mar Aug 22, 2017 11:24
Puncte: 0
Localitate: București / Sec 2

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Traian George »

Traian George scrie:Recomant utilizatorul : macinicflorin
Un om de nota 10, serios.
Multumesc mult.
Ceea de a doua mulineta cumparata de la Domnu Florin.
Recomand un om de nota 10.
Multumesc.
Intervenți de natură electrică în sectoarele 2,3 și 4

teo89
pescar de competitie
Mesaje: 2587
Membru din: Dum Sep 14, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de teo89 »

Am cumparat mulinetele + tamburii de rezerva de la ,, Gabriel 73 "
Seriozitate maxima , mulinete impecabile asa cum era specificat si-n anunt, ambalaj fara cusur.
Recomand cu toata increderea .
Multumesc inca odata.

gabriel73
Mesaje: 57
Membru din: Sâm Dec 03, 2011 23:44
Puncte: 0
Localitate: Deva

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de gabriel73 »

Sa le stapaniti sanatos.
Multumesc de feedback.

oane mugurel
Mesaje: 87
Membru din: Mie Apr 16, 2014 14:21

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de oane mugurel »

Am cumparat de la Bogdan Ungureanu doua lansete fox horizon xt in stare excelenta asa cum mi lea descris. Recomand vanzator.

Chief
Mesaje: 257
Membru din: Joi Iun 13, 2013 13:14
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Chief »

Aveti grija la userul StefanST din Constanta. Dupa ce am hotarat asupra pretului(nu am negociat, ci doar am zis sa suporte el transportul, lucru cu care a fost de acord imediat) si i-am scris datele de livrare, dupa cateva ore primesc acest sms:”Imi cer scuze dar renunt la vanzare. am facut rost de bani pt ce mi doream. imi pare rau inca odata.” Imediat il sun pt a-mi explica verbal aceasta intorsatura brusca a lui. Bineinteles ca nu a raspuns. Acum stiu ca fiecare are dreptul sa se razgandeasca( in discutii mi-a zis sa platesc in cont inainte de a trimite pachetul sa nu cumva sa ma razgandesc eu, lucru cu care nu am fost de acord), dar macar sa dea o explicatie verbala asa cum si discutiile au fost purtate. Eu cred ca a vandut produsul pe plan local. Nu era nici o suparare daca ma suna si imi spunea ca ii e prea greu sa puna pachetul la curier si ca a gasit o oferta mai buna. Lipsa de caracter si pierdere de timp(ieri o jumatate de ora si azi 5 min). Rusinica!!!

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Recomand userul "andy"- super om, super de incredere!
I am virat o suma substantiala, inainte sa vad produsul :wink:
catch&release

Andu Dascalescu
Mesaje: 690
Membru din: Vin Sep 27, 2013 10:44
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Andu Dascalescu »

Recomand user-ul Ungureanu Bogdan! Am cumparat de la el un set de senzori FOX si sunt ca in descriere, adica fara probleme! Om de incredere si am ramas si prieteni! :)

Avatar utilizator
exclusiv
Mesaje: 890
Membru din: Dum Mar 29, 2009 0:50
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de exclusiv »

NU recomand userul R.R. FISHING TEAM (Mircea Radulescu)...am cumparat de la el un cort, am cerut sa verifice sa fie pachetul complet, acesta spunandu-mi ca totul este absolut in regula...am livrat 1400ron in contul d-lui Mircea, am primit cortul si surpriza, pachetul este incomplet, lipsind o bara de tensionare pe care nu am de unde sa o gasesc...am trimis mail-uri la Nash in speranta ca ma vor ajuta ei, dar fara succes, nici macar nu raspund...am dorit sa trimit cortul inapoi d-lui Mircea pe motivul ca nu corespundea cu ce descrisese in comunicarea noastra...din pacate nu este de acord d-ul Mircea, invocand ca nu mai are banii si ca este corect ca situatia sa ramana asa, pentru ca si el tot asa l-a cumparat...si ca ma ajuta, cauta sa improvizam ceva:)) mentionez ca nu am negociat pretul cortului si am pus banii in contul lui, eu fiind de buna credinta si crezand ca este pachet complet cortul, dupa spusele lui...am asteptat o saptamana raspunsul de la Nash, fara succes insa, l-am mai intrebat pe d-nul Mircea astazi inca o data daca ii pot trimite cortul inapoi si sa imi dea banii inapoi, a spus inca o data ca este corect ca situatia sa ramana asa pentru ca si el vezi Doamne tot asa l-a cumparat...parca ar fi fost vina mea asta...deci, fiti foarte atenti cu R.R. FISHING TEAM (Mircea Radulescu) pentru ca este foarte posibil sa va puna intr-o situatie dificila si sa nu vedeti banii inapoi...pentru mine asta este lipsa de bun simt si rea vointa clar...Fiti atenti si lasati buna credinta pentru ca nu stiti peste cine dati ;) si o sa aduc aminte aici din cand in cand doar asa ca sa il
sec cum a facut si el
cu mine:))

R.R. FISHING TEAM
pescar de competitie
Mesaje: 1379
Membru din: Mie Iun 24, 2009 20:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de R.R. FISHING TEAM »

https://dincort.ro/2017/09/18/bara-de-t ... -t1-si-t2/
Cortul a costat 550£ plus transport di Anglia . Cortul e nou nedesfacut asa l-am vandut cu 300 €.

https://dincort.ro/2017/09/18/bara-de-t ... -t1-si-t2/
Cand au aparut pe piata Titanul s-a vandut fara acea bara de tensionare ( asa l-am achiziționat si eu)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”