FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
geod
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 23, 2009 14:41
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de geod »

user septimus009 din Timisoara NESERIOS NESERIOS NESERIOS , cautati in arhiva bazar si gasiti argumentarea acolo
nihil sine deo

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de .JuNioR. »

geod scrie:user septimus009 din Timisoara NESERIOS NESERIOS NESERIOS , cautati in arhiva bazar si gasiti argumentarea acolo
Stiam eu,ca e ceva clona ieftina... :lol: :lol:

septimus009
Mesaje: 32
Membru din: Mar Iun 14, 2011 21:23

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de septimus009 »

geod scrie:user septimus009 din Timisoara NESERIOS NESERIOS NESERIOS , cautati in arhiva bazar si gasiti argumentarea acolo
Sincer, cat de frustrat poti fi in continuare sa vii sa postezi ceva de genul asta si aici?

De ce sunt neserios? Pentru ca am zis ca iti vand niste delkim-uri si m-am razgandit? :))))))))))))))))))))))

Hai sa fim seriosi!

Mergi si plangi la alte porti!

septimus009
Mesaje: 32
Membru din: Mar Iun 14, 2011 21:23

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de septimus009 »

.JuNioR. scrie:
geod scrie:user septimus009 din Timisoara NESERIOS NESERIOS NESERIOS , cautati in arhiva bazar si gasiti argumentarea acolo
Stiam eu,ca e ceva clona ieftina... :lol: :lol:
Un altul care vrut sa imi cumpere Delkim-urile moka (iar eu nu am fost de acord sa i le ''donez'') si acuma isi revarsa frustrarea aici.

Copile, daca nu ai bani pentru ceva, nu spera la acel ceva! Pana si Lionheart a spus asta intr-o alta forma ;)

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de .JuNioR. »

"Ti-au murit laudatori"... :lol: :lol:
Cum sa le pui la 600lei,sa le scazi la 450ron si sa le ridici inapoi la 600...asa faci tu piata? :lol:

septimus009
Mesaje: 32
Membru din: Mar Iun 14, 2011 21:23

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de septimus009 »

.JuNioR. scrie:"Ti-au murit laudatori"... :lol: :lol:
Cum sa le pui la 600lei,sa le scazi la 450ron si sa le ridici inapoi la 600...asa faci tu piata? :lol:
Nu cumva se scria cu doi de i? Parerea mea!

Dar hai sa nu transformam thread-ul asta intr-unul pentru plangaciosi.

p.s. Le pun la ce pret vrea ''muschiu meu'' si le cobor cand doresc si le repun la alt pret, sau le scot de la vanzare, rinse and repeat. Got it?

p.p.s. Si apropo: La 450 nu le-am scazut niciodata. Ala era pretul oferit de tine, in eventualitatea ca poate mai scoti un 50 de lei si acoperi si transportul+rambursul. Tipic romanesc! Nu e de ajuns ca oricum pretul e mic, hai sa jupuim si pielea de pe vanzator!

.JuNioR.
Mesaje: 306
Membru din: Mar Sep 21, 2010 21:05
Puncte: 0
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de .JuNioR. »

Ok...Spor la vanzare!

ceachy
Mesaje: 432
Membru din: Mar Iul 06, 2010 16:50
Puncte: 0
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de ceachy »

Recomand userul "Levi" am cumparat o statie prologic, este exact cum mi a descriso nu are nicio pb , om serios

bn_tudor
Mesaje: 77
Membru din: Mar Noi 09, 2010 16:59

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bn_tudor »

Avand la dispozitie acest topic doresc sa-i ofer posibilitatea user-ului septimus009 sa justifice de ce nu a ridicat mulinetele Daiwa Linear-S 5000 BR de la Fan Courier. Mentionez ca am convenit asupra tuturor detaliilor legate de tranzactie: pret final, transport etc. De asemenea, nici comunicarea ulterioara expedierii coletului nu a fost tocmai reusita. Am pierdut timp, am consumat carburant si am fost nevoit sa platesc transportul dus-intors, toate acestea reprezetand cheltuieli semnificative si inutile. In astfel de cazuri cred ca niste scuze simple sunt insuficiente si este bine ca cei care utilizeaza acest forum sa stie ce se intampla.

Avatar utilizator
cristi30
Mesaje: 753
Membru din: Vin Ian 21, 2011 13:07
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cristi30 »

Am si eu o mica nedumerire cu privire la vanzare de scule pe acest site. Am postat un anunt la rubrica Bazar mentionand faptul ca pot sa aduc la comanda o mulineta pe care multi pescari o asteapta de ani buni si anume noul BBRLC 2, anunt care a fost sters de catre un moderator precum ca as face bisnita. Pina aici totul OK. Numai ca in topul rubricii Bazar , un user vinde scule probabil de peste 1 miliard de lei. Acum nu inteleg , eu fac bisnita si ala nu? Daca tot sunteti corecti macar fiti corecti pina la capat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”