FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Jack the Ripper
Mesaje: 148
Membru din: Joi Dec 21, 2006 16:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Jack the Ripper »

Recomand maxim userul Kramy. Parolist, produse in stare exceptionala!

Avatar utilizator
chriss
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 214
Membru din: Mie Iul 14, 2010 11:13
Puncte: 0
Localitate: timisoara
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de chriss »

cristi30 scrie:Am si eu o mica nedumerire cu privire la vanzare de scule pe acest site. Am postat un anunt la rubrica Bazar mentionand faptul ca pot sa aduc la comanda o mulineta pe care multi pescari o asteapta de ani buni si anume noul BBRLC 2, anunt care a fost sters de catre un moderator precum ca as face bisnita. Pina aici totul OK. Numai ca in topul rubricii Bazar , un user vinde scule probabil de peste 1 miliard de lei. Acum nu inteleg , eu fac bisnita si ala nu? Daca tot sunteti corecti macar fiti corecti pina la capat
pai da dar eu am contract de publicitate cu acest forum si platesc lunar o anumita suma de bani

cata_cluj
Mesaje: 192
Membru din: Mie Oct 12, 2011 20:29
Puncte: 0
Localitate: cluj-napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de cata_cluj »

user addicted un om foarte foarte foarte neserios,am cumparat un set avertizori,in opinia lui impecabil inseamna avertizor desfacut, lipit cu superglue,deci garantie nula, dupa tranzactie nu mai raspunde la telefon,ce sa mai vb tepar in toata regula
recomand atentie maxima

superiorcrap
Mesaje: 9
Membru din: Lun Iul 04, 2011 9:23

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de superiorcrap »

Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

superiorcrap scrie:Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.
"Prietene!!!" :evil: :twisted: ....cred ca confunzi CAPRA cu VARZA....daca tot faci acuzatii (care sant total nefondate) vino si cu argumente.
Daca te uiti prin topicurile mele nu cred ca gasesti cumparatori carora sa le fi vandut altceva decat am descris in anunt si nici oameni care sa ma acuze de ceva.
Mai poti sa te uiti si pe okazii-calificativele si comentariile spun tot.
Daca ai cumparat ceva de la mine si nu ti-a convenit ceva puteai sa-mi spui direct nu sa vii cu acuze pe care nu le poti proba......asa ca astept un comentariu pertinent si la obiect sa lamuresti oamenii si la care sa-ti pot raspunde tot la obiect.
P.S.-vezi ca ai gresit si adresa......daca te uiti :shock: in profilul meu o sa vezi ca locuiesc in BUFTEA nu in Baneasa :lol:
A.....si am vazut ca esti un mare cumparator.....Nu ai decat 4 comentarii pe acest forum 3 fiind in topicurile mele :wink: -"CREDIBILITATE" 100% :lol:

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

sultanelu scrie:
superiorcrap scrie:Cel mai tzepar user ...sultanelu,
te duce cu vorba si vinde numai ciurucuri,
produsele sunt ba contrafacute , ba cu defecte.
Va spune un cumparator care a fost la el in Baneasa si a vazut cum stau lucrurile.
"Prietene!!!" :evil: :twisted: ....cred ca confunzi CAPRA cu VARZA....daca tot faci acuzatii (care sant total nefondate) vino si cu argumente.
Daca te uiti prin topicurile mele nu cred ca gasesti cumparatori carora sa le fi vandut altceva decat am descris in anunt si nici oameni care sa ma acuze de ceva.
Mai poti sa te uiti si pe okazii-calificativele si comentariile spun tot.
Daca ai cumparat ceva de la mine si nu ti-a convenit ceva puteai sa-mi spui direct nu sa vii cu acuze pe care nu le poti proba......asa ca astept un comentariu pertinent si la obiect sa lamuresti oamenii si la care sa-ti pot raspunde tot la obiect.
P.S.-vezi ca ai gresit si adresa......daca te uiti :shock: in profilul meu o sa vezi ca locuiesc in BUFTEA nu in Baneasa :lol:
A.....si am vazut ca esti un mare cumparator.....Nu ai decat 4 comentarii pe acest forum 3 fiind in topicurile mele :wink: -"CREDIBILITATE" 100% :lol:
are dreptate SUPERIORCRAP esti un mare scamator Vinzi numai ciurucuri si iti bati joc de oameni
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

Clone :!: :?: :twisted: Rog un moderator sa ia masuri asupra userilor care discrediteaza oamenii fara sa aduca si comentarii la subiect.Eu nu vreau sa intru in polemici cu persoane care se ascund in spatele unui nickname.
P.S. Vad ca nici "superiorcrap" si nici "Coman Valentin" nu au sange in cohones sa justifice cele spuse mai sus.

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

sultanelu scrie:Clone :!: :?: :twisted: Rog un moderator sa ia masuri asupra userilor care discrediteaza oamenii fara sa aduca si comentarii la subiect.Eu nu vreau sa intru in polemici cu persoane care se ascund in spatele unui nickname.
P.S. Vad ca nici "superiorcrap" si nici "Coman Valentin" nu au sange in cohones sa justifice cele spuse mai sus.
Mai ai si tupeu fantastic. Dar tie nu iti este rusine? Tu chiar crezi ca ne prostesti ca pe aia micii?
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

Avatar utilizator
sultanelu
Mesaje: 767
Membru din: Mie Mai 05, 2010 12:30
Puncte: 0
Localitate: BUFTEA
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de sultanelu »

Coman Valentin ZICE:
" Mai ai si tupeu fantastic. Dar tie nu iti este rusine? Tu chiar crezi ca ne prostesti ca pe aia micii?[/quote]"

RASPUNS

cum sa fie MICII ? :lol: :lol: :lol:

Coman Valentin
Mesaje: 9
Membru din: Dum Mar 20, 2011 19:15

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Coman Valentin »

RASPUNS

cum sa fie MICII ? :lol: :lol: :lol:[/quote]

Cred ca v-ati dat seama de acest individ dupa atitudinea care o are
Mai bine taci si dai impresia ca esti prost,decat sa vorbesti si sa confirmi asta

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”