FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Horia Cotler
Mesaje: 270
Membru din: Joi Iun 26, 2014 10:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Horia Cotler »

zak scrie:
robyvan scrie:Sunt veterinar, poate ai nevoie de o castrare. :wink:
Darius mi-e prieten si-l cunosc foarte bine. Stiu ce echipamente are, ce vinde si nu si-ar permite niciodata sa se faca de cacao pt 135 ron. Ba mai mult, iti zic oamenii ca iti dau banii inapoi, tu nu stii ce vrei.
Deci esti PRAF!

Sa stii ca m-am inteles cu Darius la telefon foarte bine si se pare ca țeapa vine de la cel de la care a luat el rod podul. Dar chiar si asa nu e frumos sa te bagi in discutia noastra mai ales cu insulte si provocari.
Tie ti-ar conveni sa cumperi ceva defect ???
Cat despre discutia cu banii inapoi propunerea a venit din partea lui Horia cel cu teapa. Ce incredere sa am sa-i trimit rod-podul ca apoi sa nu il ridice de la curier??? si in final sa mai iau o teapa ???

FOARTE IMPORTANT:
AM VORBIT CU DARIUS ASEARA LA TELEFON SI I-AM PROMIS CA RENUNT LA TOATA DISCUTIA.
NU AM CREZUT CA SE AJUNGE LA UN SCANDAL DIN ASTA.
MI-A PROPUS INTR-ADEVAR SA-MI DEA O SUMA DE BANI INAPOI DAR AM REFUZAT ACEST LUCRU SI L-AM RUGAT DACA POATE SAU GASESTE CUMVA O PIULITA CARE SA MA AJUTE CUMVA.
NU VREAU BANI DE LA NIMENI. M-A DERANJAT FOARTE TARE GESTUL.
SI TE ROG SA TERMINI CU INSULTELE.

Omule esti extraordinar de nesimtit iti ofer banii si tu continui cu aceeasi prostie .
Dami te rog un nr de cont si iti virez 177 ron maine sau in seara asta si iti postez aici ordinul de depunere .
Am nevoie de acel Rod-pod il vreau inapoi si punct, numai sa stiu ca nu mai e in posesia ta

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

catch&release

hannibal
Mesaje: 866
Membru din: Mar Aug 13, 2013 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti sector 6

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de hannibal »

Recomand userul cristirac1980. Am plătit in cont înainte si omul a trimis lansetele ulterior. Om serios si corect . Recomand cu toată caldura !

Avatar utilizator
Ovidiu Bunea
Mesaje: 347
Membru din: Mie Iul 16, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Titu, Dambovita
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ovidiu Bunea »

Recomand userul gabryell74
Am achizitionat de la el un set de avertizori 4+1, depunand banii in contul acestuia.Produsele au fost impecabile, exact ca in descriere !
Multumesc !
We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de SIMI »

Am cumpărat de la lambe1981 niște mulinete care zicea ca sunt noi nouțe am primit niște petarde un om foarte neserios un țepar din Argeș care fraierește lumea prin schimburi Feriți va de lambe 1981

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2780
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Salut.
Despre ce anunt discutam ?
Imagine

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

SIMI scrie:Am cumpărat de la lambe1981 niște mulinete care zicea ca sunt noi nouțe am primit niște petarde un om foarte neserios un țepar din Argeș care fraierește lumea prin schimburi Feriți va de lambe 1981
l-am cunoscut personal.
despre ce mulinete e vorba?
catch&release

Avatar utilizator
mrs
Mesaje: 696
Membru din: Joi Ian 03, 2013 21:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand 2 mulinete Daiwa Windcast Z

Mesaj de mrs »

User neserios... nu recomand.

Avatar utilizator
butuc_alexandru
Mesaje: 696
Membru din: Joi Apr 01, 2010 13:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand 2 mulinete Daiwa Windcast Z

Mesaj de butuc_alexandru »

Poftim...imi cer scuze ca te intreb dar cu nu te-am servit?
Daca nu ma insel m-ai rugat sa iti pastrez doua cutii de carlige ACE si inca le ai rezervate.. asta ca idee pentru tine

Vineri la ora 4-5 mi-ai cerut sa vin eu la piata unirii si ti-am zis ca nu am cum si ai zis ca e ok... ne auzim la un telefon

sunt neserios ca nu te-am cautat eu sau ce? ca nu inteleg

mai jos ai si conversatia noastra.
mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
Ok.
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:38 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat Răspuns la mesaj

butuc_alexandru
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Mesaje trimise
le ai rezervate oricum si ne auzim la tel maine
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:36 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat

mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
Ok.
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:33 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat Răspuns la mesaj

butuc_alexandru
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Mesaje trimise
salut
din pacate nu am cum...si tocmai am aflat ca tre sa ajung mai repede acasa ca ii este rau copilului
ori in crangasi ori o lasam pe maine sau poimaine
imi pare rau
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:32 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat

mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
Eu stau in cartierul balta alba... este foarte departe. Poti face un efort ? La 18:30 sunt la unirii...
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:30 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat Răspuns la mesaj

butuc_alexandru
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Mesaje trimise
in zona piata victoriei se poate ?
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:28 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat

mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
butuc_alexandru scrie:
in zona ambasadei chineze azi pana in ora sase ( sau luni ) sau in zona crangasi dupa ora 18 si in weekend

Ne putem vedea la 18:30 azi in zona piata unirii?
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:14 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat Răspuns la mesaj

butuc_alexandru
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Mesaje trimise
in zona ambasadei chineze azi pana in ora sase ( sau luni ) sau in zona crangasi dupa ora 18 si in weekend
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 6:03 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat

mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
Sunt din Bucuresti. In ce zona ne putem vedea?
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 5:42 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat Răspuns la mesaj

butuc_alexandru
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Mesaje trimise
salut

pai daca esti din bucuresti ne putem vedea
daca esti din provincie le pot trimite prin posta
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 5:39 pm
Vizualizare mesaj Răspuns cu citat

mrs
Subiectul mesajului: Re: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lansFolder: Primite
Subiect: Vand Cârlige ACE Razor Point Boilie Beak si suporti lanseta

butuc_alexandru scrie:
Ca urmare a unei comenzi ce nu s-a mai dorit sa se ridice vând un număr de 20 de cutii de cârlige ACE Razor Point Boilie Beak nr. 4 si alte 4 cutii de cârlige ACE Razor Point Boilie Beak nr. 2

Toate cutiile conțin 10 cârlige in suport individual si sunt noi nouțe.

Prețul este de 15 lei/cutie (cel mai mic preț in magazinele de pescuit din Romania fiind de 20 lei/cutie in condițiile de reducere)


Separat se mai vând 4 suporți spate de lanseta tip cupa la prețul de 30 lei toți 4

Salut. Vreu 2 cutii nr.4. Cum procedam?
Dată expediere: Vin Feb 10, 2017 5:38 pm
Vizualizare mesaj

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Vand 2 mulinete Daiwa Windcast Z

Mesaj de viper28 »

Cred ca am fost primul care a rezervat 2 plicuri de carlige si din cauza unor probleme am fost nevoit sa plec din Buc si am anulat comanda. Mi-a raspuns foarte politicos la telefon ca nu este nici o problema si ca intelege.

Cu mine, comunicarea a fost super ok.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”