FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Mihai M
Mesaje: 156
Membru din: Sâm Feb 13, 2016 21:47
Puncte: 0
Localitate: Medias

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Mihai M »

Recomand userul butuc_alexandru,am primit 2 seturi de calige de la el. impecabile, om de cuvant!recomand!

Avatar utilizator
Daaaaan
Mesaje: 209
Membru din: Dum Sep 01, 2013 13:38
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Daaaaan »

Ungureanu Bogdan e super-ok, i-am pus banii în cont + poza cu op-ul, a doua zi a pus marfa la curier, totul conform descrierii, funcționează si arata impecabil, exact ca în pozele din anunt.

Ba mai mult, s-a oferit (!!!) să facă cinste cu transportul. Ce altceva sa-ti mai dorești? :)

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Daaaaan scrie:Ungureanu Bogdan e super-ok, i-am pus banii în cont + poza cu op-ul, a doua zi a pus marfa la curier, totul conform descrierii, funcționează si arata impecabil, exact ca în pozele din anunt.

Ba mai mult, s-a oferit (!!!) să facă cinste cu transportul. Ce altceva sa-ti mai dorești? :)
Multumesc pt feedback! :)
catch&release

Avatar utilizator
Rahan
Mesaje: 401
Membru din: Dum Feb 24, 2008 14:46
Puncte: 0
Localitate: Turda-Cluj Napoca

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Rahan »

Pe nume Sultan Eugen, Bucuresti,nr de tel. 0723253506, am trimis o placa noua pt navomodel plantat cu posta RO. am platit transportul si m-a sunat ca a ridicat coletul si a pus banii. Azi m-am dus sa ridic "rambursul" si am dat de coletul meu, am platit din nou transportul. Nu faceti afaceri cu el este un om fara cuvant, un mare Tepar, vinde pe olx navodele de plantat.
BORN TO FISH
Stai departe de oamenii care îţi micşorează ambiţia.

Avatar utilizator
zlotavalentin
Mesaje: 62
Membru din: Joi Oct 20, 2016 16:00
Puncte: 0
Localitate: Bolotesti, Vrancea

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de zlotavalentin »

tomaclaudiu din Timisoara mi-a trimis produse si deteriorate, cusute, incercari de reparatie nereusite
Am luat doi saci trakker, unul big snooze plus ii lipseste o bucate de fermoar(pot dovedi cu poze) si e descusut pe partea de jos, celalalt trakker big snooze are doua rupturi, una de 4 cm si o gaura la cureaua de prindere de pat, iar scaunul sonik este cusut la masina sub perna pentru cap.
L-am rugat sa trimita livrare cu verificare si mi-a zis ca a uitat, dupa care eu de buna credinta, l-am sunat si pana la urma am luat coletul asa,cu incredere in site-ul CRapmania si utilizatorii lui...
Mi-am luat o mare teapa....
Aveti grija cu tomaclaudiu

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2780
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin Galbenu »

Imi pare rau pentru ce ai patit, insa ce legatura are Crapmania, cu userii care vand si cumpara produse in forum?
Fiecare este liber sa cumpere sau sa vanda ce vrea, noi nu putem sa verificam fiecare tranzactie. Cred ca in mare parte, tine de voi, sa filtrati vanzatorii. Cand ai vazut ca nu ti-a pus livrare cu verificare, desi tu cerusei asta, trebuia sa-ti pui un semn de intrebare si sa nu ridici coletul.

Chiar nu inteleg, in 2017, chiar va faceti de *** pentru cateva sute de lei, nu mai are nimeni respect de sine, rusine sau demnitate.
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de gabi1 »

Vânzătorul cu minciuna prin omisiune și, cumpărătorul ”furat” de mirajul chilipirului a fost suficient de superficial încât să ajungă aici.
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
butuc_alexandru
Mesaje: 696
Membru din: Joi Apr 01, 2010 13:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de butuc_alexandru »

Multumesc user-ului Mihai M.
Ma bucur ca au ajuns la tine ok si esti multumit.

Avatar utilizator
George Szantho
Mesaje: 944
Membru din: Mie Iun 03, 2015 0:10
Puncte: 0
Localitate: Galati

FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de George Szantho »

Recomand userul laurentyu Persoana de încredere. Am cumparat de la el cu banii trimisi in cont mai multe produse ( bagajerie, snag bari, coada și cap de minciog ) le-a trimis imediat prin curier rapid, produsele fiind impecabile, aproape noi si bine împachetate individual. Mi-a luat ceva timp sa le despachetez... Mulțumesc Laurentiu. Mare om mare caracter! O bila mare alba!

Avatar utilizator
MarioB
Mesaje: 111
Membru din: Joi Oct 06, 2016 10:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de MarioB »

Recomand uerul Yoyolino, am cumparat de la el o husa conform descrierii.
Multumesc.
You need 3 hobbyes:
1. One to keep you creative 📚
2. One to keep you in shape 🏋️‍♂️
3. One to make you money 💰

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”