REGULAMENT MARELE BAZAR - PESCUIT!!!!

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere scule de pescuit second hand. Bisnita interzisa!

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5358
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: REGULA NOUA PENTRU MESAJELE DIN BAZAR

Mesaj de Bogdan Zaharia »

sa speram ca utilizatorii acestui forum care vor vrea sa vanda ceva, sa dea mai multe detalii despre produsele pe care vor sa le vanda, daca nu, anuntul va fi mai intai moderat si i se va atrage atentia utilizatorului si ulterior daca nu se conformeaza, anuntul va fi inchis, astfel poate reusim sa exludem cat mai multe discutii fara rost si eventualele "tepe"
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de Dan Mateianu »

Cum setezi "Localitatea" la profil.

Lucru obligatoriu pentru mesajele din Bazar.
Fişiere ataşate
localitatea-setare-forum.jpg
localitatea-setare-forum.jpg (110.77 KiB) Vizualizat de 4393 ori

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Buna treaba, totusi v-as sugera ca la rubrica "Bazar diverse" sa fiti mai permisibili....
Acolo vand oamenii, vin , tuica, jocuri tv, parfumuri, etc si nu cred ca , conteaza poza asa de mult... ca sa nu mai zic ca nu toata lumea stie sa faca si sa posteze poze...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de stangadan »

De ce nu gasiti ca pe alte siteuri de vanzari sa existe varianta platita ca un anunt sa stea o perioada de timp (3 zile, 1 saptamana, etc) pe prima pagina ? Sunt siguri ca nu s-ar uita nimeni la cativa lei , mai ales cand vinzi scule de mii de lei !

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3766
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de odoctee »

Vladut Mateianu scrie:Buna treaba, totusi v-as sugera ca la rubrica "Bazar diverse" sa fiti mai permisibili....
Acolo vand oamenii, vin , tuica, jocuri tv, parfumuri, etc si nu cred ca , conteaza poza asa de mult... ca sa nu mai zic ca nu toata lumea stie sa faca si sa posteze poze...
Nu a cerut nimeni poze la tuica, vin sau alte "consumabile" :D insa in momentul in care vinzi o barca sau motor sau un telefon cred ca sunt necesare poze, cine nu poate adauga poze poate trimite um mp sau un mail si pun pozele, asa cum am facut-o de atatea ori, nu cred ca se pune problema sa nu stii sa faci o poza...
Oricum in bazar diverse moderarea este mai permisiva decat in marele bazar si nu au fost probleme pana acum.
O seara cat mai placuta, Vladutz!
adrian, tulcea
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
George Stoica
Mesaje: 278
Membru din: Mar Mai 10, 2011 13:06
Puncte: 0
Localitate: Constanta

Re: REGULA NOUA PENTRU MESAJELE DIN BAZAR

Mesaj de George Stoica »

Zarel scrie:Eu personal, am observat o îmbunătățire in privința modului de prezentare a anunturilor. Mai ales din momentul in care au apărut moderatorii noi.
Felicitari baieti!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Subscriu. Felicitari baieti pentru munca depusa!
PB 18.1Kg
Looking for a bigger one.

Avatar utilizator
sportiv7pescuit
Mesaje: 185
Membru din: Mar Mai 08, 2012 8:43
Puncte: 0
Localitate: Campina
Contact:

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de sportiv7pescuit »

Hey ...moderatorule care esti si mi-ai inchis topicul...nu au trecut nici 24 h de cand am postat un anunt si l-ai si inchis ? pfffffff :lol: Am zis ca o sa postez pt ca stiu regulile,dar in fine....tu esti jupanu. Ar trebui sa te intreb de alta postare,dar nu vreau sa intru in polemici cu nimeni...totusi fi si tu putin mai indulgent...ma repet,nu au trecut nici 24 h.

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: CITESTE INAINTE SA POSTEZI UN ANUNT!

Mesaj de bogdan5 »

sportiv7pescuit scrie:Hey ...moderatorule care esti si mi-ai inchis topicul...nu au trecut nici 24 h de cand am postat un anunt si l-ai si inchis ? pfffffff :lol: Am zis ca o sa postez pt ca stiu regulile,dar in fine....tu esti jupanu. Ar trebui sa te intreb de alta postare,dar nu vreau sa intru in polemici cu nimeni...totusi fi si tu putin mai indulgent...ma repet,nu au trecut nici 24 h.
:idea: Regulile exista pentru a fi citite si respectate!
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
crapmikaze
Mesaje: 208
Membru din: Joi Oct 10, 2013 16:03
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: REGULA NOUA PENTRU MESAJELE DIN BAZAR

Mesaj de crapmikaze »

gabi1 scrie:
Vrei sa afli mai multe? Ai numar de telefon, suni si intrebi,negociezi, etc
La telefon spune una si in colet gasim alta, la o eventuala reclamatie poate foarte usor sa afirme ca cumparatorul este carcotas intrucat el i-a comunicat ca produsul nu este nou,bla, bla, si uite asa ne invartim in cerc.Pozele reale si descrierea corecta este sfanta, "verba volant"...
Por la boca muere el pez

Avatar utilizator
crs
Mesaje: 63
Membru din: Mie Aug 06, 2014 21:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Vand tub lansete!

Mesaj de crs »

Vand tub pentru lansete, de pus pe masina 2,09 m rezistent la ploaie si intemperii .
Foarte bun pentru partidele de pescuit scurte, lungi sau la distante mari , incap doua seturi de cate 4 lansete , un spod plus 1-2 cozi de minciog. Folosind acest tub se castiga spatiu si confort in masina .
Este imbracat cu material gros foarte rezistent .
Pretul include si chingile de prins pe masina.
Produsul este NOU .🎣
550 lei
Pretul este fix .
Tel 0723200100 Cristi Staicu
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Marele Bazar”