ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M.V.2

Moderator: Victoras Petcu

Nini
Mesaje: 545
Membru din: Mie Mai 30, 2007 8:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Nini »

Daca nu erau incidente de prost gust și Hoții din partea pescarilor sunt convins ca Victors nu lua asemenea decizie.
Mi se pare normal sa-si apere munca!

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de norisss »

Era asa bine sa tragi un pui de somn in masina pe la 3.00 dimineata cand te lua somnul. CE facem noi astia care nu avem cort? :(

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de mirceamrc28 »

norisss scrie:Era asa bine sa tragi un pui de somn in masina pe la 3.00 dimineata cand te lua somnul. CE facem noi astia care nu avem cort? :(
cumparati unul!

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de norisss »

Hai da-te incolo de binevoitor! Ori ma respecti prea mult si vorbesti cu mine la persoana a 2-a, ori cu banii economisiti de la lectiile de gramtica ti-ai cumparat cort! Simpaticule!

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de mirceamrc28 »

mai bine nu mai vorbi de ,,gramtica",bine ca ai fost tu prezent la toate orele!

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de norisss »

Auci! M-ai prins, vigilentule!

Avatar utilizator
Marian N.
Mesaje: 137
Membru din: Lun Ian 13, 2014 20:12

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Marian N. »

Solutia "iti cumperi unul" suna a comunism,poate acel cort nu ai unde sa il mai pui in masina,sau poate ca este o investitie inutila pentru respectivul pescar....Are perfecta dreptate colegul care a spus ca or sa fie multi inclusiv el,care or sa vina sa pescuiasca 12 ore sau deloc.Eu de exemplu nu o sa mai vin,stiu ca n-o sa imi simta nimeni lipsa pe acolo.İmi permit un cort,dar nu as mai avea unde sa-l pun in masina.

İn fine

Avatar utilizator
Marian N.
Mesaje: 137
Membru din: Lun Ian 13, 2014 20:12

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Marian N. »

mircione scrie:sunt multe reguli care nu plac si pe care eu unul le consider aberante dar se merge pe principiul ..."am balta fac ce vreau, vrei pescuiesti aici pe regulile mele ...nu-ti place te duci in alta parte" , asta este "intr-un fel este corecta" pe de alta parte NU, cunosc personal cel putin 10 pescari care nu vin pe MV2 pentru ca nu le plac unele reguli si se simt "ingraditi" !

Eu sunt un pescar care a pescuit foarte mult timp pe Moara Vlasiei,am tot respectul pentru tot ceea ce inseamna Moara...
Regulile sunt ok,nu este vorba sa imi placa sau nu,doar ca in cazul de fata exista si alte moduri de verificare.
Eu unul consider ca,daca as chema paznicul inainte sa incarc sa imi verifice masina si tot ce vrea el,ar fii o solutie viabila,se si filmeaza pe Moara,deci.......
Eu unul as fi dispus sa fiu controlat de cate ori este nevoie,insa sa mi se permita sa am masina langa stand,este vorba ma repet posibilitatiile fiecaruia de campare...

Numai bine si fire zbuciumate

norisss
Mesaje: 229
Membru din: Dum Mai 25, 2008 10:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de norisss »

Eu sunt un pescar care a pescuit foarte mult timp pe Moara Vlasiei,am tot respectul pentru tot ceea ce inseamna Moara...
Regulile sunt ok,nu este vorba sa imi placa sau nu,doar ca in cazul de fata exista si alte moduri de verificare.
Eu unul consider ca,daca as chema paznicul inainte sa incarc sa imi verifice masina si tot ce vrea el,ar fii o solutie viabila,se si filmeaza pe Moara,deci.......
Eu unul as fi dispus sa fiu controlat de cate ori este nevoie,insa sa mi se permita sa am masina langa stand,este vorba ma repet posibilitatiile fiecaruia de campare...

Numai bine si fire zbuciumate

Total de acord! Sa ne controleze de cate ori li se pare ceva suspect, atat ziua cat si noaptea, dar sa nu ne impuna sa venim cu corturi. Pentru 24 de ore mi se pare crunt sa-ti cari toate bagajele la masina, sa le descarci pe Moara, sa-ti intinzi sculele sa pescuiesti, si apoi sa te mai apuci sa-ti desfaci si cortul. NU mai zic cum e treaba cu stransul al plecare. Eu deja mi-am luat gandul de la Moara anul asta, plus cativa amici cu care mai veneam pe acolo.

mircione
Mesaje: 863
Membru din: Mie Ian 16, 2013 18:35
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de mircione »

Marian N. scrie:
mircione scrie:sunt multe reguli care nu plac si pe care eu unul le consider aberante dar se merge pe principiul ..."am balta fac ce vreau, vrei pescuiesti aici pe regulile mele ...nu-ti place te duci in alta parte" , asta este "intr-un fel este corecta" pe de alta parte NU, cunosc personal cel putin 10 pescari care nu vin pe MV2 pentru ca nu le plac unele reguli si se simt "ingraditi" !

Eu sunt un pescar care a pescuit foarte mult timp pe Moara Vlasiei,am tot respectul pentru tot ceea ce inseamna Moara...
Regulile sunt ok,nu este vorba sa imi placa sau nu,doar ca in cazul de fata exista si alte moduri de verificare.
Eu unul consider ca,daca as chema paznicul inainte sa incarc sa imi verifice masina si tot ce vrea el,ar fii o solutie viabila,se si filmeaza pe Moara,deci.......
Eu unul as fi dispus sa fiu controlat de cate ori este nevoie,insa sa mi se permita sa am masina langa stand,este vorba ma repet posibilitatiile fiecaruia de campare...

Numai bine si fire zbuciumate
Si eu la fel este balta unde am recordul personal la crap ..."inca" si voi mai merge cu placere acolo...dar prea multe reguli ...unele dintre ele un pic cam aberante

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”