ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M.V.2

Moderator: Victoras Petcu

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Dumitrache »

bucur.gabos scrie:In aceste conditii si cu parere de rau, si eu renunt la Moara. Peris, Magura sunt alternative mult mai bune.
La fel:)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de popescu59 »

Toate discutiile care le faceti aici nu sunt decit circoteli .
VA ROG ACCESATI CAMERELE AMPLASATE PE MV2 , AZI 22-06-2014 ora 10 si veti vedea ca toate locurile de pescuit sunt ocupate dar TOATE LOCURILE .
Iar masinile pescarilor se afla linga standul de pescuit , frumos si normal . Asta inseamna ca regula cu masina in parcare este facuta pentru cei INSEMNATI sau necunoscuti . Pescari care frecventeaza MV2 sunt cu masinile la locul de pescuit fara sa fie deranjati .
Dupa cum se vede pescarii v-au citit rautatile si au umplut la refuz MV2.

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de balan petrica »

popescu59 scrie:Toate discutiile care le faceti aici nu sunt decit circoteli .
VA ROG ACCESATI CAMERELE AMPLASATE PE MV2 , AZI 22-06-2014 ora 10 si veti vedea ca toate locurile de pescuit sunt ocupate dar TOATE LOCURILE .
Iar masinile pescarilor se afla linga standul de pescuit , frumos si normal . Asta inseamna ca regula cu masina in parcare este facuta pentru cei INSEMNATI sau necunoscuti . Pescari care frecventeaza MV2 sunt cu masinile la locul de pescuit fara sa fie deranjati .
Dupa cum se vede pescarii v-au citit rautatile si au umplut la refuz MV2.
aici sunt doua variante
1-ori nu ati citit de la inceput tot ce sa scris,si anume ca problema cu masinile se refera la partidele de noapte si nu de zi. iar exemplul ca este plina balta la-ti dat tocmai duminica. nu a zis nimeni ca nu o mai aiba d-nul petcu pescari pe balta dar o sa se inputineze semnificativ.
2-a doua varianta ar fi ca ati citit tot,stiati despre ce e vb,dar ii luati apararea patronului,ca doar sunteti in aceeasi bransa.
sper sa nu va suparati pe mine.

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Dumitrache »

popescu59 scrie:Toate discutiile care le faceti aici nu sunt decit circoteli .
VA ROG ACCESATI CAMERELE AMPLASATE PE MV2 , AZI 22-06-2014 ora 10 si veti vedea ca toate locurile de pescuit sunt ocupate dar TOATE LOCURILE .
Iar masinile pescarilor se afla linga standul de pescuit , frumos si normal . Asta inseamna ca regula cu masina in parcare este facuta pentru cei INSEMNATI sau necunoscuti . Pescari care frecventeaza MV2 sunt cu masinile la locul de pescuit fara sa fie deranjati .
Dupa cum se vede pescarii v-au citit rautatile si au umplut la refuz MV2.
E vorba de partidele de noapte....nu stiu ce ati vazut dvs.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Victoras Petcu »

Domnilor "balan petrica" Dumitrache, etc, aceste reguli sint pentru pescarii care vin la pescuitul de noapte, dar vin si cu alte "interese" (sa fure peste), asa ca decit sa am noaptea pe balta asemene pescari, prefer sa sa stau linistit..............................!!!

Nu uitati :


Pescarii care pescuiesc pe Moara si care sint cunoscuti de catre personalul lacului ca fiind pescari de incredere ( nu se preteaza la ascunsul pestelui), vor obtine aprobare pentru parcarea autoturismul in dreptul standului de pescuit si la pescuitul de 24 ore !!!

Imi pare rau,dar cred ca majoritatea din cei care comenteaza fac parte din categoria celor "care vin la pescuit, dar vin si cu alte "interese" (sa fure peste) !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de gabi1 »

Domnilor "balan petrica" Dumitrache, etc, aceste reguli sint pentru pescarii care vin la pescuitul de noapte, dar vin si cu alte "interese" (sa fure peste), asa ca decit sa am noaptea pe balta asemene pescari, prefer sa sa stau linistit..............................!!!

La mine in casa nu as primi un hot indiferent de situatie(zi sau noapte).
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de balan petrica »

domnule petcu,va dau dreptate si dumneavoastra.e normal sa luati masuri daca ati avut probleme. ce m-a deranjat pe mine,a fost ca am fost fortat sa stau toata noaptea in frig si ploaie,pentru ca nu am avut cort,iar pe la ora 2-3 cand m-a plesnit somnul,a trebuit sa las sculele sa plec la masina.asta in conditiile in care tovarasii mei au avut cort si au putut sa pazeasca ei si sculele mele,altfel nu as fi avut de ales.
sper sa nu fie cu suparare.iar daca o sa va suparati,asta e.
varianta cu pescarii care sunt cunoscuti a fi seriosi sa fie lasati cu masina,mi se pare cea mai buna solutie.va doresc numai bine

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Victoras Petcu »

balan petrica scrie:domnule petcu,va dau dreptate si dumneavoastra.e normal sa luati masuri daca ati avut probleme. ce m-a deranjat pe mine,a fost ca am fost fortat sa stau toata noaptea in frig si ploaie,pentru ca nu am avut cort,iar pe la ora 2-3 cand m-a plesnit somnul,a trebuit sa las sculele sa plec la masina.asta in conditiile in care tovarasii mei au avut cort si au putut sa pazeasca ei si sculele mele,altfel nu as fi avut de ales.
sper sa nu fie cu suparare.iar daca o sa va suparati,asta e.
varianta cu pescarii care sunt cunoscuti a fi seriosi sa fie lasati cu masina,mi se pare cea mai buna solutie.va doresc numai bine

Dle, imi pare rau pentru ceea ce ati patit,dar daca ati fi pescuit in dreptul magazinului s-au linga magazin va asigur ca totul ar fi fost ok pentru dumneavoastra !!! :wink:
Victoras Petcu

Dumitrache
Mesaje: 378
Membru din: Lun Sep 12, 2011 11:12

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Dumitrache »

Nici nu mananc pestele domnule...aveti unele comentarii, care nu-si au rostul.

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: ANUNT PENTRU PESCARII CARE VOR SA PESCUIASCA 24 ORE PE M

Mesaj de Victoras Petcu »

Dumitrache scrie:Nici nu mananc pestele domnule...aveti unele comentarii, care nu-si au rostul.

Dle, poate dumneavoastra nu mincati peste (eu nu am de unde sa stiu) ,dar altii maninca peste si pentru dumneavoastra !!! :wink:
Eu va recomand pentru pescuitul de 24 ore sa pescuiti in dreptul magazinului s-au linga magazin ("VOR TREBUII SA PARCHEZE AUTOTURISMUL LINGA MAGAZINUL LACULUI") !!! :wink:
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”