INTREBARE !!!!!

Moderator: Victoras Petcu

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de nit_matias »

Pacat ca se ajunge la sters de postari. Nu inteleg de ce s-a mai ceurt parerea daca s-au sters postarile. Cu ce a deranjat George, punand informatiile si spunandu-si parerea? Un alt lucru care e clar este ca pozele sunt de o calitate foarte slaba si nu ai cum sa iti dai seama din ele care si ce peste este. Pentru o mai buna evidenta ar fi bine ca pe viitor sa faceti macar poze la pestii mari de peste 20 kg cu un aparat foto bunicel, asta daca va doriti cu adevarat o evidenta a pestilor si nu doar un fel de reclama mascata de intrebari.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

In urma discutiilor pe care le-am avut cu George s-a ajuns la concluzia ca din poze se pare ca cei doi crapi, sunt doi crapi diferiti, dar nu poate sa se pronunte exact pentru ca nu sunt pozele foarte clare !!!
Trebuia sa mai las acele postari daca parerea lui George.........?

Daca ar fi o reclama mascata, care ar fi problema ?
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Vasile.P
Mesaje: 309
Membru din: Dum Mai 22, 2011 12:04
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti- 1 Mai

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de Vasile.P »

Nu cred ca are asa mare importanta ca acei pesti sunt diferiti/identici, atata timp cat cei mai mari pesti sunt prinsi de pescari diferiti, in locuri diferite, atat la concursuri, la "braile" sau de placere. Ma bucur sa vad ca au inceput sa "iasa" cei +20, +25, etc.
Ca vor exista intotdeauna carcotasi/invidiosi, oricate "dovezi le-ai arata- nu poti sa ii multumesti pe toti.
Este de admirat cum a reusit Nea Victoras sa gestioneze/administreze aceasta balta de atatia ani, astfel incat e plin de pescari veniti din intreaga tara, se organizeaza concursuri si se prinde din ce in ce mai mare.
Legat de topicuri cu injuraturi/jigniri/vorbe aruncate/sterse- no comment- pacat
Sexul este minunat......dar pescuitul tine o zi intreaga!
C&R- PB 21,46 kg

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de nit_matias »

Victoras Petcu scrie:In urma discutiilor pe care le-am avut cu George s-a ajuns la concluzia ca din poze se pare ca cei doi crapi, sunt doi crapi diferiti, dar nu poate sa se pronunte exact pentru ca nu sunt pozele foarte clare !!!
Trebuia sa mai las acele postari daca parerea lui George.........?

Daca ar fi o reclama mascata, care ar fi problema ?
Pai nu e nicio problema, dar de ce nu o faceti direct, fara chestii de genul "INTREBARE". Puneti direct, "CEA MAI TARE BALTA CU N PESTI DE PESTE 30 KG". Nu vad nimic rau in asta. Pana la urma platiti niste bani pe Crapmania pentru a va promova balta. Legat de MV2, intr-adevar e de admirat ceea ce faceti acolo, multi dintre noi am inceput pescuitul acolo, iar in ultimi 2-3 ani balta a crescut foarte mult dpdv al capturilor. Cu siguranta este cel mai tare carpodrom din tara.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

nit_matias scrie:
Victoras Petcu scrie:In urma discutiilor pe care le-am avut cu George s-a ajuns la concluzia ca din poze se pare ca cei doi crapi, sunt doi crapi diferiti, dar nu poate sa se pronunte exact pentru ca nu sunt pozele foarte clare !!!
Trebuia sa mai las acele postari daca parerea lui George.........?

Daca ar fi o reclama mascata, care ar fi problema ?
Pai nu e nicio problema, dar de ce nu o faceti direct, fara chestii de genul "INTREBARE". Puneti direct, "CEA MAI TARE BALTA CU N PESTI DE PESTE 30 KG". Nu vad nimic rau in asta. Pana la urma platiti niste bani pe Crapmania pentru a va promova balta. Legat de MV2, intr-adevar e de admirat ceea ce faceti acolo, multi dintre noi am inceput pescuitul acolo, iar in ultimi 2-3 ani balta a crescut foarte mult dpdv al capturilor. Cu siguranta este cel mai tare carpodrom din tara.

Multumesc pentru aprecieri !!!
In legatura cu "reclama mascata" va raspund ca nu este vorba despre asa ceva !!! Am deschis subiectul "INTREBARE" dupa ce unul dintre pescarii consacrati in pescuitul crapului, care nu mai pescuieste pe M.V.2, a afirmat ca atat el cat si un alt prieden de a lui si-au dat seama ca cei doi crapi (+32 kg si +30 kg), sunt de fapt unul si acelas crap !!!
Victoras Petcu

Avatar utilizator
Bogdan Timis
Mesaje: 364
Membru din: Mar Oct 06, 2015 10:23
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de Bogdan Timis »

Domnu' Petcu felicitari pentru ce ati facut cu Moara!
e singura balta unde se prind constant crapi mari si de toate felurile!
e balta numarul 1 din Romania si asta spune totul!
carcotasi vor fi mereu!
pSD - ciuma rosie!
---- ---!

Avatar utilizator
Victoras Petcu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1912
Membru din: Joi Mai 31, 2007 22:06
Puncte: 0

Re: INTREBARE !!!!!

Mesaj de Victoras Petcu »

Multumesc pentru felicitari !!!
Victoras Petcu

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MOARA VLASIEI 2”