WPC

Lucruri care de multe ori nu ne lasa sa dormim: mixuri, nade, boiliesuri, seminte, arome, pelete, etc.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Andrei91
Mesaje: 515
Membru din: Mie Ian 06, 2016 18:31
Puncte: 0
Localitate: Cj

Re: WPC

Mesaj de Andrei91 »

Pai da asta ziceam .. iti garanteaza myprotein, acum daca e respectata fisa nu stim, in orice caz diferenta de pret se simte in cazul in care rulezi foarte mult, in cazul meu care rulez pana in 150 de kg anual si folosesc 4-6% wpc in functie de mix,prefer sa folosesc sticky baits daca iau si celelalte ingrediente de la ei :D

pilbak levente
Mesaje: 676
Membru din: Mar Sep 21, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: WPC

Mesaj de pilbak levente »

gabi1 scrie:Ceva detalii tehnice stii?
Ex.proteine%, grasimi%,solubilitate%.
Pretul este interesant.
Pentru 100g Pentru o servire *RI
Energie 1740 kJ/412 kcal 435 kJ/103 kcal 5%
Grasimi 7.5 g 1.9 g 3%
din care saturate 5.0 g 1.3 g 6%
Carbohidrati 4.0 g 1.0 g 0.5%
din care zaharuri 4.0 g 1.0 g 1%
Proteine 82 g 21 g 41%
Saruri 0.50 g 0.13 g 2%

* Aportul de referinta al unui adult\
Pret intradevar 79 ron pe kilogram da la pachet de 5kg este mai ieftin ,si am gasit pe cineva din sibiu care vinde pe olx cu 210 sacult de 5 kg

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: WPC

Mesaj de Calin Visoianu »

Doctor Fishing

marin laurentiu
Mesaje: 626
Membru din: Mie Ian 31, 2007 20:57
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: WPC

Mesaj de marin laurentiu »

gabi1 scrie:
Andrei91 scrie:pe site la myprotein 5 kg costa 269 de lei.. cine iti garanteaza? myprotein .. la fel ca sticky baits, acum nu stiu in cine ai mai mare incredere.
Distribuitorii ofera niste detalii tehnice asupra carora imi rezerv dreptul sa am rezerve, traim in Romania. As fi curios sa vad buletinul de analiza al producatorului. Chestia ca imi garanteaza x sau y nu o consider un argument.
cam asta e pretul gabi...depinde si de adaosul comercial....eu am folosit exclusiv wpc de la redis care e undeva la 60 ron...daca esti curios da un search wpc80 redis...ai si fisa tehnica a produsului :wink:
nu stiu cat mai costa prin magazinele ce comercializeaza ingrediente ptr nade,dar la un moment dat stiu ca era cam 130 ron kg...trebuie sa fi nebun sa platesti atatia bani ptr acelasi produs :wink:
doar cand vom taia ultimul pom,vom asfalta ultima palma de pamant si vom prinde ultimul peste,vom realiza ca nu putem manca...bani

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: WPC

Mesaj de cornelserbu »

Cornel Serbu
Friends Carp Team

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Nade & Momeli”