CASUTE SULIMANU 2014

Moderatori: Vladut Mateianu, Dan Mateianu

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de popescu59 »

(Cine are chef de caterinca sau alte nebunii indiferent ca este zi sau noapte sa-si ia lada frigorifica si prietenii si sa mearga la "padure". )

Corect si foarte normal .
Cine inchiriaza casutele le iau pentru odihna sau pentru doamnele si copii care insotesc pescarii . Cum ar fi noaptea cind doamnele dorm cu copii , vecinii de casuta ,dupa ce s-au cherchelit sa inceapa recitalurile de injurii si urlete .

Vadut -

Aer conditionat exista sau urmeaza sa fie montate ? Din poze nu am vazut la nici o casuta ca ar exista aer conditionat .

Avatar utilizator
pycostef
Mesaje: 590
Membru din: Mar Dec 08, 2009 15:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de pycostef »

Dc faceam scandal cu injurii si altele nu cred ca ma primeau p Solacolu 3 ani l rand...doar l padure se poate face un gratar si o gluma cu prietenii ?
Dle pescar de competie Popescu va rog sa va abtineti d l comentarii...va rog
<*)))))><{
Ene Stefan

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de popescu59 »

Pentru gratare si caterinca cu prietenii e recomandata alta locatie nu balta de pescuit . In cursul saptaminii se mai poate face ceva valuri dar la sf de saptamina cind pe balta sunt destui pescari insotiti de familie nu cred ca veti primi acordul lui Vladut .

valiauto68
Mesaje: 507
Membru din: Dum Feb 13, 2011 13:25
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de valiauto68 »

Cu riscul ca domnul proprietar sa imi sterga iar postul vreau sa remarc ca acele casute , in numar de 4 , sunt plasate f departe de locurile de pescuit.

Ele pot fi folosite, asa cum a zis cineva, de evental insotitorii ( sotie,copiii) ai pescarului. Daca vrei sa te bagi in pat si sa sari din cand in cand pe lansete nu ai nicio sansa.

Cred ca un gratar mic si o petrecere decenta se pot face lejer , fara sa deranjezi vecinii, chiar langa locul de pescuit.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de Vladut Mateianu »

valiauto68 scrie:Cu riscul ca domnul proprietar sa imi sterga iar postul vreau sa remarc ca acele casute , in numar de 4 , sunt plasate f departe de locurile de pescuit.

Ele pot fi folosite, asa cum a zis cineva, de evental insotitorii ( sotie,copiii) ai pescarului. Daca vrei sa te bagi in pat si sa sari din cand in cand pe lansete nu ai nicio sansa.

Cred ca un gratar mic si o petrecere decenta se pot face lejer , fara sa deranjezi vecinii, chiar langa locul de pescuit.
Cat timp faci afirmatii pertinente si la obiect nu va fi sters niciun post, stai linistit.
Iar daca consideri ca 20 de metri este distanta mare....atunci ai dreptate... :mrgreen:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de gabi1 »

valiauto68 scrie:Cu riscul ca domnul proprietar sa imi sterga iar postul vreau sa remarc ca acele casute , in numar de 4 , sunt plasate f departe de locurile de pescuit.

Ele pot fi folosite, asa cum a zis cineva, de evental insotitorii ( sotie,copiii) ai pescarului. Daca vrei sa te bagi in pat si sa sari din cand in cand pe lansete nu ai nicio sansa.

Cred ca un gratar mic si o petrecere decenta se pot face lejer , fara sa deranjezi vecinii, chiar langa locul de pescuit.
Bai cocleala, nu ai bani sa-ti renovezi casa si sa schimbi mobila de o tot cauti cu mine prin "canale" indirecte ?? potoleste-te ca te deoache lumea narcisistule...cauti ghivolduri cu lumanarea(inclusiv acum).
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de RSC »

valiauto68 scrie:Cu riscul ca domnul proprietar sa imi sterga iar postul vreau sa remarc ca acele casute , in numar de 4 , sunt plasate f departe de locurile de pescuit.

Ele pot fi folosite, asa cum a zis cineva, de evental insotitorii ( sotie,copiii) ai pescarului. Daca vrei sa te bagi in pat si sa sari din cand in cand pe lansete nu ai nicio sansa.

Cred ca un gratar mic si o petrecere decenta se pot face lejer , fara sa deranjezi vecinii, chiar langa locul de pescuit.
In Franta...
Fişiere ataşate
fra5.jpg
fra5.jpg (17.95 KiB) Vizualizat de 1563 ori
caravan.jpg
caravan.jpg (154.27 KiB) Vizualizat de 1563 ori
"Keep it simple!"

Avatar utilizator
William Joyce
Mesaje: 84
Membru din: Mie Mar 06, 2013 8:52

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de William Joyce »

Vladut totul la superlativ, abia astpet sa vin pe balta

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de viorel doloc »

Rezervare pentru Miercuri 30 Aprilie - 1 Mai, o noapte...o casuta pentru noi: "Sibiu Carp Team"(Vio, Gabi si Adi), venim la "Party Cup Sulimanu"- am achitat.
Mersi Vladut.
Carp Passion

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: CASUTE SULIMANU 2014

Mesaj de viorel doloc »

Servus Vladut.
Pentru Trofeul Sulimanu, eu vin de joi seara - 12 Iunie ... am rezervat si platit, la sedinta Senzor, o casuta, pentru o noapte.
O seara buna.
Carp Passion

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SULIMANU”